Regulamin

Przed rejestracją koniecznie zapoznaj się z regulaminem.
Dezerter
Pan Jarosław
Posty: 3107
Rejestracja: 14 gru 2011, o 22:59

Regulamin

Post autor: Dezerter » 23 gru 2007, o 16:52

REGULAMIN

1. Rejestracja
1.1. Aby uzyskać dostęp do pisania postów, zakładania tematów oraz brania udziału w ankietach, konieczne jest założenie konta na forum.
1.2. Użytkownik może posiadać tylko jedno konto. Posiadanie większej ich ilości jest równoznaczne z zablokowaniem (banem) wszystkich kont użytkownika.
1.3. Każdy nowozarejestrowany trafia do grupy „Nowi użytkownicy”, zaś jego posty pojawiają się na forum dopiero po zatwierdzeniu przez moderatorów. Ze względu na wzmożoną aktywność tzw. trolli, osoby znajdujące się w tej grupie obłożone są szeregiem obostrzeń, nie mogąc m.in. wysyłać prywatnych wiadomości, głosować w ankietach, ustawiać awatarów, dodawać załączników ani posiadać sygnaturek. Po osiągnięciu limitu postów automatycznie trafiają do grupy „Zarejestrowani użytkownicy”, otrzymując wszystkie prawa przysługujące użytkownikowi forum.
1.4. Administracja ma prawo ograniczyć zarejestrowanym użytkownikom dostęp do określonych działów lub funkcjonalności forum, takich jak np. wysyłanie prywatnych wiadomości, dostęp do czasu czy możliwość głosowania w ankietach, jeśli stwierdzi, że użytkownik narusza zasady korzystania z tych funkcji bądź nie przestrzega w ich obrębie regulaminu.

2. Zabrania się
2.1. Zakładania w nieprzeznaczonych do tego działach tematów dotyczących dubbingów do seriali bądź filmów animowanych przeznaczonych dla dzieci. Tematy takie będą przenoszone do odpowiedniego działu lub kasowane.
2.2. Pisania tzw. offtopicowych postów i tematów.
2.3. Pisania postów jeden pod drugim – zamiast tego edytuj już istniejący komentarz. Sytuacja taka jest dozwolona, jeżeli od poprzedniego postu minęły co najmniej trzy dni.
2.4. Negowania zdania i opinii administratora. Jednorazowa opłata za posiadanie własnego zdania i możliwość jego wyrażania wynosi 50 zł.

3. Ograniczenia
Każdy użytkownik ma prawo do wyrażania własnej opinii, jednak pod żadnym warunkiem nie może:
3.1. Obrażać w jakikolwiek sposób innych użytkowników.
3.2. Używać wulgaryzmów (za wyjątkiem cytatów).
3.3. Zamieszczać linków umożliwiających pobieranie treści objętych prawem autorskim ani informować o możliwości znalezienia takowych. Możliwe jest zamieszczanie linków do materiałów umieszczonych w serwisach takich jak YouTube czy Wrzuta, pod żadnym pozorem nie można jednak umieszczać linków do pełnych wersji filmów dostępnych na serwisach streamingowych (za wyjątkiem legalnie działających serwisów VOD).
3.4. Zamieszczać linków/zdjęć do treści pornograficznych, treści niezgodnych z polskim prawem bądź propagujących mowę nienawiści ze względu na rasę, orientację seksualną i pochodzenie.
3.5. Zaśmiecać forum (pisać postów niezwiązanych z tematem, spamować itp.)

4. Nie zaleca się
4.1. Pisania krótkich i nic nie wnoszących postów.
4.2. Wywoływania kłótni i sprzeczek (tzw. flame’ów).
4.3. Pisania cały czas dużymi literami, pogrubioną lub pochyloną czcionką i stosowania różnych kolorów czcionki bez konkretnego powodu.
4.4. Prowadzenia swobodnych pogawędek – do takich celów służą prywatne wiadomości i czat.
4.5. Stosować wyliczanek.
4.6. Nadużywania uśmieszków.
4.7. Używania dużych obrazków w postach.
4.8. Cytowania postów, na które bezpośrednio się odpowiada.

5. Ostrzeżenia i kary
5.1. Po otrzymaniu 3 ostrzeżeń, użytkownikowi na 60 dni zostaje zablokowana możliwość pisania na forum.
5.2. Po otrzymaniu 5 ostrzeżeń, użytkownik na 180 dni zablokowana zostaje możliwość wejścia na forum.
5.3. Po zgromadzeniu 6 ostrzeżeń użytkownik zostaje zablokowany na forum na zawsze.
5.4. Otrzymanie trzech ostrzeżeń za „recydywę” (te same czynności) lub w odstępie do siedmiu dni skutkuje zastosowaniem kary z podpunktu 5.2. Otrzymanie ostrzeżenia za tę samą czynność po upływie takiej blokady skutkuje zastosowaniem kary z podpunktu 5.3.
5.5. Banem karani będą użytkownicy, których pierwsze posty po zarejestrowaniu się będą stanowiły treści obraźliwe, wulgarne bądź nastawione na wszczęcie kłótni.

6. Podsumowanie
6.1. Wszelkie skargi, pretensje i opinie można zgłaszać poprzez e-mail do jednego z administratorów forum.
6.2. Administracja może zablokować dostęp danej osobie do forum bez podania przyczyny.
6.3. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia od jego stosowania. Rejestracja na forum i napisanie choćby jednego postu oznacza potwierdzenie znajomości regulaminu i deklarację zastosowania się do niego.
6.4. Regulamin może ulec zmianie bez wcześniejszej informacji użytkowników.

Ostatnia aktualizacja regulaminu: 10 kwietnia 2013 r.
Poszukuję filmów i seriali aktorskich do których polski dubbing powstał na zlecenie Canal+, TVP bądź Wizji Jeden. Poszukuję także taśm 16mm z filmami aktorskimi które otrzymały kinowy dubbing a który nie został nigdzie wydany. Dotyczy to produkcji wyświetlanych w kinach do lat 90.

Jeśli nagranie dubbingu jest na taśmie szpulowej to jestem w stanie przegrać go na DVD. Przegranie nośnika VHS lub taśmy 16mm nie stanowi problemu.

Sam staram się kolekcjonować polskie dubbingi do produkcji aktorskich i w swoich zbiorach mam wiele unikatów które nie są nigdzie dostępne. Z chęcią się wymienię za nagrania których nie mam a które mnie interesują. Proszę o kontakt na mojego maila:

dezerter_poczta@op.pl

Zablokowany