„Deadpool & Wolverine”: zwiastun z dubbingiem w kinach

Jak informuje użytkownik naszego portalu, Arek, w kinach przed wybranymi seansami z polskim dubbingiem do filmu Furiosa: Saga Mad Max, jest wyświetlany zwiastun z polskim dubbingiem do filmu Deadpool & Wolverine. Do swoich ról w zwiastunie powrócili Michał Zieliński jako Wade Wilson / Deadpool (Ryan Reynolds) oraz Krzysztof Banaszyk jako Logan / Wolverine (Hugh Jackman). To już drugi tegoroczny dubbing, po Furiosa: Saga Mad Max, do filmu dla widzów dorosłych z kategorią wiekową R. Ten rok dla zwolenników dubbingu jest przełomowy.

Po zawodowych rozczarowaniach i trwającym kryzysie wieku średniego, Wade Wilson teraz sprzedaje używane samochody. Odwiesił swój kostium superbohatera do chwili, gdy jego rodzina, przyjaciele i cały świat są zagrożeni. Stawką jest życie wszystkich, których kocha. Deadpool musi więc współpracować z niechętnym do tego Wolverinem, aby walczyć o ich przetrwanie i ostatecznie o ich dziedzictwo.

Deadpool & Wolverine jest pierwszą częścią cyklu od momentu przejęcie 20th Century Fox przez Disneya. Oznacza to także, że jest to pierwszy film z kategorią wiekową R wytwórni Disneya od wielu lat a także pierwszy w historii Filmowego Uniwersum Marvela. W obsadzie ma pojawić się w epizodach wiele postaci znanych z czasów 20th Century Fox.

Deadpool & Wolverine zadebiutuje na ekranach polskich kin 26 lipca 2024 roku. Czas trwania filmu wynosi 2 godziny i 7 minut.

Grafika wykorzystana w nagłówku: © Marvel Studios / 20th Century Studios.

3 komentarze - Dodaj komentarz

Odpowiedz