„Beetlejuice Beetlejuice” otrzyma polski dubbing

Beetlejuice Beetlejuice (2024) będzie dystrybuowany w kinach w wersji z polskim dubbingiem. Informacja ta została oficjalnie potwierdzona przez Warner Bros. Entertainment Polska. Jak poinformował nas dystrybutor, na ten moment planowane są jeszcze dubbingi do filmów Red One oraz Twisters.

Beetlejuice Beetlejuice to kontynuacja filmu Sok z żuka z 1988 roku. Opowiada on o młodym małżeństwie, które wprowadza się do zamieszkałego przez duchy domu. Aby pozbyć się nieproszonych gości, zjawy wzywają bioegzorcystę. Pierwsza odsłona nigdy nie doczekała się polskiego dubbingu, ale 36 lat po premierze części pierwszej powstanie polski dubbing do kontynuacji.

Beetlejuice powraca! Po nieoczekiwanej tragedii rodzinnej trzy pokolenia Deetzów wracają do domu w Winter River. Lydię wciąż prześladuje wspomnienie Beetlejuice’a. Teraz jej życie staje na głowie, kiedy jej buntownicza nastoletnia córka, Astrid, znajduje tajemniczą makietę miasteczka na strychu. Tym samym przypadkiem zostaje otwarty portal prowadzący w zaświaty. W obu światach w powietrzu wiszą kłopoty, tak więc kwestią czasu jest, kiedy ktoś trzykrotnie wypowie imię Beetlejuice’a, a podstępny demon wróci, żeby wywołać chaos taki, jaki tylko on potrafi. [opis dystrybutora]

Beetlejuice Beetlejuice ponownie reżyseruje Tim Burton, a do swoich ról powrócą Michael Keaton (Beetlejuice), Winona Ryder (Lydia Deetz) oraz Catherine O’Hara (Delia Deetz). Ponadto w filmie pojawi się młoda gwiazda Jenna Ortega jako Astrid Deetz oraz Monica Bellucci i Willem Dafoe.

Beetlejuice Beetlejuice zadebiutuje na ekranach kin 4 września 2024 roku.

Grafika wykorzystana w nagłówku: © Warner Bros.

7 komentarzy - Dodaj komentarz

Odpowiedz