„Furiosa: Saga Mad Max”: przedsprzedaż biletów

Furiosa: Saga Mad Max (Furiosa: A Mad Max Saga; 2024) dla zwolenników polskiego dubbingu jest najważniejszym kinowym dubbingiem od wielu lat. To pierwszy kinowy dubbing Warner Bros. Entertainment Polska. do filmu z kategorią wiekową R. Można zakładać, że od tego jak poradzą sobie seanse z polskim dubbingiem, będzie zależeć czy dystrybutor zdecyduje się kontynuować politykę dubbingowania filmów dla dorosłego widza.

W sieciach kin Multikino, Cinema City oraz Helios można już rezerwować bilety na seanse z polskim dubbingiem filmu Furiosa: Saga Mad Max. Dobra wiadomość jest taka, że seanse z polskim dubbingiem będzie można obejrzeć w większości wspomnianych kin w godzinach wieczornych. W zależności od kina ostatni seans z polskim dubbingiem kończy się w przedziale od godziny 17:00 do 21:30. To ważne, że osoby wybierające polski dubbing będą mogły wybrać się na taki seans po godzinach pracy.

Kiedy świat upada, młoda Furiosa zostaje uprowadzona z Zielonego Miejsca Wielu Matek. Wpada w ręce potężnej Hordy Bikerów, której przewodzi watażka Dementus. Po przebyciu Pustkowi porywacze docierają do Cytadeli, gdzie rządzi Wieczny Joe. Dwóch tyranów zaczyna walkę o władzę, Furiosa zaś musi przetrwać wiele prób, jednocześnie gromadząc środki, które pozwolą jej wrócić do domu. [opis dystrybutora]

Furiosa: Saga Mad Max zadebiutuje na ekranach polskich kin 24 maja 2024 roku.

Grafika wykorzystana w nagłówku: © Warner Bros.

Odpowiedz