„Furiosa: Saga Mad Max” otrzymała kategorię wiekową R

Motion Picture Association przyznał filmowi Furiosa: Saga Mad Max (Furiosa: A Mad Max Saga; 2024) kategorię wiekową R. Potwierdziło to przypuszczenia widzów odnośnie prequela Mad Max: Na drodze gniewu z 2015 roku. Furiosa: Saga Mad Max otrzymała kategorię wiekową R z uwagi na za sekwencje silnej przemocy i makabryczne obrazy.

Furiosa: Saga Mad Max jest pierwszym kinowym filmem aktorskim z kategorią wiekową R który będzie dystrybuowany z polskim dubbingiem przez Warner Bros. Entertainment Polska. To także pierwszy kinowy dubbing do filmu z kategorią wiekową R od ponad pięciu lat. Ostatnim takim dubbingiem był dubbing do filmu Terminator: Mroczne przeznaczenie który został zlecony w 2019 roku przez nieistniejącego dystrybutora Imperial CinePix. Jeśli seanse z polskim dubbingiem do filmu Furiosa: Saga Mad Max na siebie zarobią to powinniśmy się spodziewać kolejnych dubbingów do filmów z wysoką kategorią wiekową dystrybuowanych przez Warner Bros.

Furiosa: Saga Mad Max pojawi się na ekranach polskich kin 24 maja 2024 roku. Czas trwania filmu wynosi 2 godziny i 28 minut. W kinach można zobaczyć pełen zwiastun z polskim dubbingiem w którym Chris Hemsworth ponownie mówi głosem Piotra Grabowskiego, przez co można przypuszczać, że zostanie on zachowany w samym filmie.

Grafika wykorzystana w nagłówku: © Warner Bros.

6 komentarzy - Dodaj komentarz

Odpowiedz