Warner Bros. coraz śmielej zaczyna dubbingować filmy

W najbliższych miesiącach zwolennicy polskiego dubbingu w kinowych filmach aktorskich dla widzów dorosłych będą mieli duży wybór produkcji na które mogą się wybrać do kina. Zmiana polityki na bardziej przychylną dubbingowi, niż to było do tej pory, dotyczy Warner Bros. Entertainment Polska. Wynika to z tego, że dystrybutor był zaskoczony sukcesem filmu Meg 2: Głębia na który sprzedano 379 098 biletów. Bardzo duży wpływ na sukces komercyjny filmu w kinach miały seanse z polskim dubbingiem które cieszyły się duża popularnością.

W pierwszej połowie roku z polskim dubbingiem zobaczymy między innymi filmy Diuna: Część druga, Furiosa: Saga Mad Max, Godzilla i Kong: Nowe imperium, Twisters. Na tym jednak nie koniec. Warner Bros. Entertainment Polska. zastanawia się nad zleceniem polskiego dubbingu do kolejnych filmów. Najbliższe miesiące będą kluczowe. Jeśli seanse z dubbingiem do zapowiedzianych filmów na siebie zarobią, to możemy się spodziewać kontynuacji tej polityki.

W tym roku Warner Bros. Entertainment Polska. wypuści do kin także Beetlejuice Beetlejuice, kontynuację filmu Sok z żuka z 1988 roku w reżyserii Tima Burtona z Michaelem Keatonem w roli głównej (premiera 4 września 2024 roku) oraz musical Joker: Folie à deux (premiera 2 października 2024 roku) będący kontynuacją głośnego filmu Joker z 2019 roku w którym występuje Joaquin Phoenix. Wobec ostatnich informacji już teraz można zacząć się zastanawiać czy także i te filmy dostaną polski dubbing.

Źródło: naEKRANIE.pl

Grafika wykorzystana w nagłówku: © Warner Bros.

6 komentarzy - Dodaj komentarz

Odpowiedz