„Twisters” otrzyma polski dubbing

Twisters z Glenem Powellem („Top Gun: Maverick”) w roli głównej będzie dystrybuowany w kinach w wersji z polskim dubbingiem. To kolejny film dla widzów dorosłych jaki otrzyma w tym roku w kinach polski dubbing. Produkcja ma nawiązywać do filmu Twister z 1996 roku. Nie ma to być jednak ani sequel ani reboot.

„To zdecydowanie nie będzie reboot. Nie staramy się powtórzyć historii z oryginalnego filmu. To w całości oryginalna opowieść. W nowym projekcie nie powrócą żadne postaci z dzieła Jana de Bonta, więc tak naprawdę nie będzie on też kontynuacją. To po prostu osobna historia, której akcja rozgrywa się w czasach współczesnych” – mówi Powell w rozmowie z magazynem „Vogue”.

Twister z 1996 roku opowiada o grupie łowców tornad, którzy ryzykują życiem, by opracować urządzenie do przewidywania trąb powietrznych. W rolach głównych w wystąpili Helen Hunt oraz nieżyjący już Bill Paxton. W obsadzie znalazł się również zmarły w 2014 roku Philip Seymour Hoffman.

Twisters zadebiutuje na ekranach kin 17 lipca 2024 roku. Film dystrybuuje Warner Bros. Entertainment Polska. Pierwszy spot reklamujący film pojawi się na Super Bowl już w niedzielę 11 lutego.

Źródło: naEKRANIE.pl

Grafika wykorzystana w nagłówku: © Warner Bros.

Odpowiedz