„Godzilla i Kong: Nowe imperium”: otrzyma polski dubbing

Jak informuje użytkownik naszego portalu, Arek, przed wybranymi seansami z dubbingiem filmu Aquaman i Zaginione Królestwo jest wyświetlany zwiastun z polskim dubbingiem do filmu Godzilla i Kong: Nowe imperium (Godzilla x Kong: The New Empire; 2024). To nie pierwszy polski dubbing do filmu wchodzącego w skład uniwersum MonsterVerse opowiadającego o przygodach Godzilli oraz King Konga. Wcześniej kinowy dubbing otrzymał Godzilla II: Król potworów z 2019 roku. Niestety kolejna część Godzilla vs. Kong z 2021 roku była wyświetlana w kinach jedynie w wersji oryginalnej z napisami. Było to spowodowane obostrzeniami związanymi z pandemią koronawirusa i dużym spadkiem widowni w polskich kinach.

Potężny Kong i przeraźliwy Godzilla są zmuszeni stawić czoło kolosalnemu, nieodkrytemu zagrożeniu, kryjącemu się w naszym świecie. Stawia ono pod znakiem zapytania istnienie potworów… oraz nasze. Godzilla i Kong: Nowe imperium dokładniej zgłębia historię tych tytanów oraz ich początki, jak również tajemnice Wyspy Czaszki i nie tylko. Jednocześnie ukazuje mityczną batalię, która przyczyniła się do powstania tych niezwykłych istot i związania ich losu z ludzkością już na zawsze.

Godzilla i Kong: Nowe imperium zadebiutuje na ekranach polskich kin 12 kwietnia 2024 roku. Dystrybutorem filmu jest Warner Bros. Entertainment Polska.

Grafika wykorzystana w nagłówku: © Warner Bros. Entertainment.

3 komentarze - Dodaj komentarz

Odpowiedz