„Furiosa: Saga Mad Max”: zwiastun z dubbingiem w kinach

Wygląda na to, że w przyszłym roku zwolenników dubbingu czeka naprawdę duża niespodzianka. Jak donosi Radosław Koch na platformie X, w kinach jest wyświetlany zwiastun filmu Furiosa: Saga Mad Max (Furiosa: A Mad Max Saga; 2024) w wersji z polskim dubbingiem. W tytułowej roli wystąpi Anya Taylor-Joy a jej antagonistą będzie Chris Hemsworth.

Furiosa: Saga Mad Max to postapokaliptyczny film akcji w reżyserii George’a Millera, będący prequelem Mad Max: Na drodze gniewu. Na chwilę obecną nie jest jeszcze potwierdzona kategoria wiekowa filmu, ale w sieci sugeruje się, że podobnie jak reboot serii z 2015 roku, powinien otrzymać kategorię wiekową R. Gdyby tak się stało to otrzymalibyśmy po wielu latach kolejny kinowy dubbing do filmu aktorskiego dla dorosłego widza, co mogłoby sugerować, że taka polityka może być kontynuowana także w przypadku innych produkcji z kategorią wiekową R dystrybuowanych przez Warner Bros. Entertainment Polska.

Kiedy świat upada, młoda Furiosa zostaje uprowadzona z Zielonego Miejsca Wielu Matek. Wpada w ręce potężnej Hordy Bikerów, której przewodzi watażka Dementus. Po przebyciu Pustkowi porywacze docierają do Cytadeli, gdzie rządzi Wieczny Joe. Dwóch tyranów zaczyna walkę o władzę, Furiosa zaś musi przetrwać wiele prób, jednocześnie gromadząc środki, które pozwolą jej wrócić do domu.

Furiosa: Saga Mad Max zadebiutuje na ekranach polskich kin 22 maja 2024 roku.

Grafika wykorzystana w nagłówku: © Warner Bros. Entertainment.

3 komentarze - Dodaj komentarz

Odpowiedz