Noc w muzeum (Night at the Museum; 2006) zostanie kolejny raz wyemitowana przez TV Polsat z polskim dubbingiem. Potwierdza to zapowiedź filmu udostępniona na YouTube. Najbliższa emisja została zaplanowana na piątek 21 lipca na godzinę 20:10.
Nowo zatrudniony strażnik w Muzeum Historii Naturalnej odkrywa, że starożytna klątwa przywraca każdej nocy eksponaty do życia.
Za opracowanie polskiej wersji dubbingowej filmu Noc w muzeum, w reżyserii Miriam Aleksandrowicz, odpowiada Studio Sonica. Kolejna powtórka filmu odbędzie się w TV Polsat w sobotę 22 lipca o godzinie 10.45. Zapowiedź z polskim dubbingiem prezentujemy poniżej:
{youtube}3SqwYK1bySc{/youtube}


Odpowiedz