youtube facebook twitter google plus

PostHeaderIcon Adam Bauman

Zdjęcia( see all 0)
Data urodzenia:     
Biografia:     
     


Filmography
Obsada:     1. Szczęśliwy dzień (One Fine Day) -- Jack Taylor(polski dubbing)

2. Old School --  Postać epizodyczna(polski dubbing)

3. Żony ze Stepford (The Stepford Wives) --  Postać epizodyczna(polski dubbing)

4. Terminal (The Terminal) --  Postać epizodyczna (polski dubbing)

5. Koń wodny: Legenda głębin (The Water Horse: Legend of the Deep) --  Postać epizodyczna (polski dubbing)

6. Van Helsing: Londyńskie zlecenie (Van Helsing: The London Assignment) --  Doktor Jekyll (polski dubbing)

7. Kroniki Riddicka: Mroczna furia (The Chronicles of Riddick: Dark Fury) --  Junner (polski dubbing)

8. Miasteczko South Park (South Park) 1997-nadal --  Jezus (polski dubbing)

9. Teknoman (Uchū-no kishi Tekkaman Burēdo) 1993-1994 --  Mac MacKelroy (polski dubbing)

10. W 80 dni dookoła świata (Around the World in 80 Days) --  Postać epizodyczna (polski dubbing)

11. Nowe przygody rodziny Addamsów (The New Addams Family) 1998-1999 --  Dziadek (polski dubbing)

12. Spirited Away: W krainie bogów (Sen-to Chihiro-no kamikakushi) --  (polski dubbing)

13. Legenda telewizji (Anchorman: The Legend of Ron Burgundy) --  Brian Fontana (polski dubbing)

14. Złap mnie, jeśli potrafisz (Catch Me If You Can) --  (polski dubbing)

15. Asterix i Obelix kontra Cezar (Astérix et Obélix contre César) --  Komentator igrzysk (polski dubbing)

16. Asterix i Obelix: Misja Kleopatra (Astérix & Obélix: Mission Cléopâtre) --  (polski dubbing)

17. Dzieciaki do wynajęcia(Rent-a-Kid) --  Cliff Haber (polski dubbing)

18. Przygoda na Dzikim Zachodzie (The Adventures of Brisco County Jr.) 1993-94 --  Brisco County Jr. (polski dubbing)

19. Kroniki młodego Indiany Jonesa (The Young Indiana Jones Chronicles) 1992-93 --  (polski dubbing)

20. iCarly 2007- --  Menel/ szef kuchni Ricky Flame/ Trener Rodeo (polski dubbing)

21. Eerie, Indiana: Inny Wymiar (Eerie, Indiana: The Other Dimension) 1998 --  Stag Carnalli (polski dubbing)

22. Brygada (The Troop) 2009- --  Bernardo Suzuki (polski dubbing)

23. Viva High School Musical Argentyna (High school musical: El desafio) --  ojciec Fera (polski dubbing)

24. Viva High School Musical Meksyk: Pojedynek (High School Musical: El Desafio Mexico) --  ojciec Luli i Fera (polski dubbing)

25. Skoś trawnik tato, a dostaniesz deser (No Dessert, Dad, Til You Mow the Lawn) --  Conti (polski dubbing)

26. Dzielne żółwie: Następna mutacja (Ninja Turtles: The Next Mutation) 1997-98 --  Splinter (polski dubbing)

27. Gęsia skórka (Goosebumps) 1995-98 --  Zamaskowany Mutan/ Prezenter teleturnieju potworów z rodziną Morisów (polski dubbing)

28. Power Rangers Ninja Storm 2003-04 --  Sensei (polski dubbing)

29. Monster Warriors 2006-08 --  Komisarz McMillan (polski dubbing)

30. Power Rangers Mistyczna Moc (Power Rangers Mystic Force) 2006 --  Below (polski dubbing)

31. Co gryzie Jimmy'ego? (Out of Jimmy’s Head) 2007-08 --  Ojciec Craiga (polski dubbing)

32. Zapasy na śmierć i życie (Celebrity Deathmatch) 1998-2002, 2006-2007 --  Różne głosy (polski dubbing)

33. Sirga (org. L'enfant lion) --  (polski dubbing)

34. Hobbit: Niezwykła podróż (The Hobbit: An Unexpected Journey) --  Elrond (polski dubbing)

35. Okruchy dnia (The Remains of the Day) --  Cardinal (polski dubbing)

36. Gra Endera (Ender’s Game) --  (polski dubbing)

37. Iron Man 3 --  Ho Yinsen (polski dubbing)

38. Transformers: Wiek zagłady (Transformers: Age of Extinction) --  (polski dubbing)

39. Exodus: Bogowie i Królowie (Exodus: Gods and Kings; 2014) --  Skryba (polski dubbing)

40. Hobbit: Bitwa Pięciu Armii (The Hobbit: The Battle of the Five Armies; 2014) --  Elrond (polski dubbing)

41. Wszyscy moi bliscy (Všichni moji blízcí) --  Samuel (polski dubbing)

42. Grzmotomocni (The Thundermans, 2013-15) --  Gerald Campbell (polski dubbing)

43. Wielki Joe (Mighty Joe Young) --  Policjant (polski dubbing)

44. Uwolnić Mikołaja! (Get Santa) --  Marlon „Knykieć” Baxter (polski dubbing)

45. Angry Birds Film (Angry Birds) --  Mocarny Orzeł (polski dubbing)

Dubbingowe premiery
W kinach:
  • Biegnij Amelio!
  • Twój Vincent

Najbliższe premiery:

  • Mali bohaterowie (20 października; kino)
  • Thor: Ragnarok (25 października; kino)
  • Liga Sprawiedliwości (17 listopada; kino)
  • Mikołaj w każdym z nas (24 listopada; kino)
  • Co wiecie o swoich dziadkach? (1 grudnia; kino)
  • Gwiezdne wojny: ostatni Jedi (14 grudnia; kino)
  • Jumanji: Przygoda w dżungli (29 grudnia; kino)
  • Paddington 2 (29 grudnia; kino)
  • Traktorek Florek (26 stycznia 2018; kino)
  • Czarna Pantera (14 lutego 2018 roku; kino)
  • Pułapka czasu (9 marca 2018 roku; kino)
  • Traktorek Florek dodaje gazu (23 marca 2018; kino)
  • Wielka wyprawa Oskara (20 kwietnia 2018; kino)
  • Traktorek Florek ratuje farmę (25 maja 2018; kino)

Filmy które można obejrzeć online z dubbingiem w usłudze VOD:

Ostatnio na forum
No posts were found
Logowanie