youtube facebook twitter google plus

PostHeaderIcon Film „Dziki pies” z polskim dubbingiem w ofercie Netfliksa

Chociaż Netflix co do zasady zleca szeptanki do produkcji fabularnych, sporadycznie zdarza się, że niespodziewanie udostępnia filmy fabularne z polskim dubbingiem. W tym roku były to dramat Galop ku wolności i produkcja science-fiction klasy C Zaklęcia w czasie. Do tego grona dołączyła właśnie kolejna produkcja – film akcji klasy C Dziki pies ze Scottem Adkinsem w roli głównej, w maju (w wersji lektorskiej) emitowany pod tytułem Wściekły pies na TV4. Chociaż oficjalnie jego premiera na platformie ma miejsce dzisiaj, 1 sierpnia, to ze względu na różnice w strefach czasowych niektóre regionalne wersje Netfliksa udostępniały go z dubbingiem już wczoraj wieczorem czasu polskiego.

Na chwilę obecną dubbing jest jednak nieobecny w polskiej wersji usługi, nieposiadającej nawet spolszczonego opisu filmu. Ze względu na brak plansz, nieznana jest lista realizatorów ani pełna obsada. Użytkownikom naszego forum na podstawie fragmentu filmu w polskiej wersji udało się jednak zidentyfikować głosy Adama Szyszkowskiego (rola Scotta Adkinsa), Andrzeja Chudego (rola Vladmira Kulicha) i Adama Baumana (rola Keitha Davida).

Rok 1959, małe miasteczko w Indochinach kontrolowane przez dwa gangi przestępcze – wietnamskich watażków i zbrodniarzy wojennych z Europy. Czterech z nich zarządza miejscowym obozem pracy, będącym zarazem najgorszym więzieniem w promieniu wielu kilometrów. To właśnie tam były mistrz bokserski Martin Tillman wyrobił sobie renomę, walcząc w turniejach, których wyniki obstawiają bogaci przestępcy. Zbliża się czas zwolnienia Tillmana, jednak skorumpowane kierownictwo więzienia zrobi wszystko, żeby do tego nie dopuścić. Kiedy mężczyźnie zostaje odebrane to, co dla niego najcenniejsze, poprzysięga on zemstę na odpowiedzialnych za to osobach.

 
Komentarze (1)
1wtorek, 01 sierpnia 2017 20:42
Dezerter
Gdyby regularnie, dajmy na to raz w miesiącu, dubbingowali takie filmy, to mogłaby powstać ciekawa kolekcja. Po zwiastunie widać, że to kino niszowe, ale lepszy taki dubbing niż żaden. Wbrew pozorom wolę, że dubbingują filmy a nie seriale aktorskie (mowa o produkcjach niefamilijnych). Ciekawe co jeszcze mają w planach.

Dodaj swój komentarz

Imię:
Komentarz:

Dubbingowe premiery
W kinach:

Najbliższe premiery:

 • Moje wakacje z Rudym (11 sierpnia; kino)
 • Następcy 2 (9 września; Disney Channel)
 • Mali bohaterowie (20 października; kino)
 • Thor: Ragnarok (25 października; kino)
 • Liga Sprawiedliwości (17 listopada; kino)
 • Mikołaj w każdym z nas (24 listopada; kino)
 • Gwiezdne wojny: ostatni Jedi (14 grudnia; kino)
 • Paddington 2 (29 grudnia; kino)
 • Wielka wyprawa Oskara (2017; kino)
 • Czarna Pantera (14 lutego 2018 roku; kino)
 • Pułapka czasu (9 marca 2018 roku; kino)

Filmy które można obejrzeć online z dubbingiem w usłudze VOD:

Ostatnio na forum
No posts were found
Logowanie