youtube facebook twitter google plus

PostHeaderIcon „Spider-Man: Homecoming”: nowy zwiastun z polskim dubbingiem

Zaledwie kilka godzin po publikacji nowego zwiastuna w wersji oryginalnej do filmu Spider-Man: Homecoming, na profilu MarvelPolska na YouTube, pojawiła się wersja z polskim dubbingiem. Do tej pory tak szybka publikacja zwiastuna z dubbingiem była domeną filmów dystrybuowanych przez Disneya. W najbliższym czasie zobaczymy czy w podobnym tempie będą publikowane kolejne zwiastuny z dubbingiem do produkcji dystrybuowanych przez UIP.

Nie wiadomo czy twórcy dubbingu do Spider-Man: Homecoming zwrócili uwagę na krytykę poprzedniego zwiastuna z dubbingiem, w którym nie zachowano głosów znanych z Marvel Cinematic Universe, czy było to zamierzone działanie na które krytyka nie miała żadnego wpływu. Jakie by te powody nie były, to trzeba podkreślić, że w nowym zwiastunie możemy usłyszeć Mariusza Bonaszewskiego jako Tony'ego Starka / Iron Mana (Robert Downey Jr.) oraz Jakuba Gawlika jako Petera Parkera / Spider-Mana (Tom Holland). Obaj aktorzy powtarzają tutaj swoje role z polskiego dubbingu do filmu Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów. Prawdopodobnie usłyszymy ich w kinowym dubbingu. Ponadto w zwiastunie pojawił się Piotr Grabowski który dubbinguje tutaj Michaela Keatona.

Ukąszony przez pająka licealista Peter Parker zyskuje nadludzkie umiejętności. Gdy jego wujek zostaje zamordowany, chłopak obiecuje sobie, że będzie chronić niewinnych, stając się Spider-Manem.

Spider-Man: Homecoming zadebiutuje na ekranach kin już 14 lipca. Za opracowanie dubbingu jest odpowiedzialne studio Start International Polska. Nowy zwiastun z polskim dubbingiem można obejrzeć poniżej.

 
Komentarze (3)
1czwartek, 30 marca 2017 07:55
Okidoks
Poza Bonaszewskim i Gawlikiem możemy też usłyszeć Agnieszkę Głowacką (Marek) dubbingującą Zendaye Coleman
2czwartek, 30 marca 2017 21:56
galaqxius
Zmienić podtytul natyhcmiast!!!
3czwartek, 30 marca 2017 22:02
galaqxius
Aaaaaaa mojeeee uszy co tam Kanan robi jako Sępol?! :/ Klasyczne dopasowanie pięsci do nosa... Jak można zepsuć takie brawurowe role jako Thora Łowce czy Kanana dając Graowskiego pod Keatona ?? Mickey KITuTON :/

Dodaj swój komentarz

Imię:
Komentarz:

Dubbingowe premiery
W kinach:

Najbliższe premiery:

 • Alex i spółka: Jak dorosnąć pod okiem rodziców (22 lipca; Disney Channel)
 • Kacper i Emma jadą w góry (28 lipca; kino)
 • Valerian i miasto tysiąca planet (4 sierpnia; kino)
 • Moje wakacje z Rudym (11 sierpnia; kino)
 • Thor: Ragnarok (25 października; kino)
 • Liga Sprawiedliwości (17 listopada; kino)
 • Mikołaj w każdym z nas (24 listopada; kino)
 • Gwiezdne wojny: ostatni Jedi (14 grudnia; kino)
 • Paddington 2 (29 grudnia; kino)
 • Wielka wyprawa Oskara (2017; kino)
 • Czarna Pantera (14 lutego 2018 roku; kino)

Filmy które można obejrzeć online z dubbingiem w usłudze VOD:

Ostatnio na forum
No posts were found
Logowanie