youtube facebook twitter google plus

PostHeaderIcon Warner Bros. planuje dubbingować wszystkie filmy DCEU

W ciągu ostatnich miesięcy trudno było określić spójną politykę Warner Bros. odnośnie zlecania polskiego dubbingu do filmów aktorskich. Wiele wskazuje jednak na to, że przynajmniej częściowo się to zmieni na korzyść zwolenników dubbingu. Udało nam się potwierdzić u przedstawiciela dystrybutora, że na tę chwilę Warner Bros. planuje dubbingować wszystkie filmy wchodzące w skład DC Extended Universe. Zaznaczono jednak, że do czasu premiery wszystko może się zdarzyć.

W tym roku Warner Bros. wprowadzi do kin dwa filmy oparte na komiksach DC. Chodzi o Wonder Woman oraz Ligę Sprawiedliwości. Biorąc pod uwagę obecne plany Warner Bros., to dubbing wspomnianych produkcji jest niemalże pewny. Oficjalnego potwierdzenia (lub zaprzeczenia) opracowania polskiego dubbingu do Wonder Woman powinniśmy się spodziewać w ciągu następnego miesiąca. Natomiast ostateczna decyzja o zdubbingowaniu Ligi Sprawiedliwości ma zapaść dopiero po wakacjach.

Wonder Woman

Premiera w Polsce: 2 czerwca 2017

Zanim Diana stała się Wonder Woman, była księżniczką Amazonek, trenowała, aby być niepokonaną wojowniczką. Wychowywała się na zacisznej wyspie, kiedy to amerykański pilot rozbił się na jej wybrzeżu i opowiedział o ogromnym konflikcie, szalejącym w świecie zewnętrznym. Diana opuszcza swój dom, przekonana, że może powstrzymać zagrożenie. Walcząc u boku mężczyzny, w drodze do zakończenia wojny, Diana odkryje swoje moce ... oraz swoje prawdziwe przeznaczenie.

Liga Sprawiedliwości (Justice League)

Premiera w Polsce: 17 listopada 2017

Zainspirowany ofiarnym czynem Supermana Bruce Wayne, który odzyskał wiarę w ludzkość, prosi swojego nowego sprzymierzeńca, Dianę Prince, o pomoc w pokonaniu jeszcze potężniejszego wroga. Nie tracąc czasu, Batman i Wonder Woman starają się znaleźć i przekonać do współpracy grupę metaludzi, która ma stanąć do walki z nowym zagrożeniem. Jednak mimo utworzenia jedynej w swoim rodzaju ligi superbohaterów, złożonej z Batmana, Wonder Woman, Aquamana, Cyborga i Flasha, może być już za późno na uratowanie planety przed atakiem katastroficznych rozmiarów.

 

Dodaj swój komentarz

Imię:
Komentarz:

Dubbingowe premiery
W kinach:

Najbliższe premiery:

 • Kacper i Emma jadą w góry (28 lipca; kino)
 • Valerian i miasto tysiąca planet (4 sierpnia; kino)
 • Moje wakacje z Rudym (11 sierpnia; kino)
 • Thor: Ragnarok (25 października; kino)
 • Liga Sprawiedliwości (17 listopada; kino)
 • Mikołaj w każdym z nas (24 listopada; kino)
 • Gwiezdne wojny: ostatni Jedi (14 grudnia; kino)
 • Paddington 2 (29 grudnia; kino)
 • Wielka wyprawa Oskara (2017; kino)
 • Czarna Pantera (14 lutego 2018 roku; kino)
 • Pułapka czasu (9 marca 2018 roku; kino)

Filmy które można obejrzeć online z dubbingiem w usłudze VOD:

Ostatnio na forum
No posts were found
Logowanie