youtube facebook twitter google plus

PostHeaderIcon „Logan: Wolverine”: zebrał 253 781 widzów od dnia premiery

Logan: Wolverine nadspodziewanie dobrze radzi sobie na ekranach polskich kin. W drugim tygodniu wyświetlania (10-12 marca) na film zdecydowało się wybrać 76 704 widzów (w sumie 253 781 widzów od dnia premiery) co pozwoliło na zajęcie trzeciego miejsca w weekendowym zestawieniu box office'u. Na ten moment jest to drugi najbardziej dochodowy komiksowy film, zaraz po Deadpoolu, który jest dystrybuowany przez Imperial-CinePix.

Niestety nie wiemy jaki procentowy udział w liczbie widzów miały seanse filmu Logan: Wolverine w wersji z polskim dubbingiem. Z większych multipleksów to od piątku dubbing będzie można jeszcze oglądać w większości sieci kin Cinema City. Dubbing znajduje się także w repertuarze niektórych lokalnych kin.

Za opracowanie polskiej wersji dubbingowej filmu Logan:Wolverine, w reżyserii Jerzego Dominika, odpowiada Studio Sonica.

 
Komentarze (6)
1czwartek, 16 marca 2017 12:32
drwr5555
W moim mieście jak w wielu innych multipleksy np. Multikino ograniczyły ilość seansów dubbingowych. Wyjątkowo wybrałem się na Logana do kina choć zwyczajowo wolę kino domowe i muszę przyznać że film choć momentami lekko nudnawy zrobił na mnie pozytywne wrażenie a dubbing w pełni dał radę. Brak cenzury w wersji polskiej, świetnie zgrane i jednocześnie dobrane głosy (choć osobiście był dla mnie lekki zgrzyt w przypadku Xaviera) powinny spowodować dużą frekwencję na wyświetlaniach z dubbingiem lecz z tego co można zauważyć to na kilka seansów jakie były do wyboru w Multikinie tylko jeden przed południem był z dubbingiem zaś wszystkie pozostałe z napisami. Zastanawiające jest dla mnie skąd taka postawa kin. Brak wiary w to że ludzie pójdą na dubbing, jakaś dziwna uparta promocja wersji oryginalnej czy może po prostu brak wyobraźni. Zwłaszcza wieczorne seanse, kiedy ludzie zmęczeni po pracy, szkole, po całym dniu chcieli by się zrelaksować w ciemniej sali kinowej a tu trzeba czytać te napisy i wytężać wzrok. Nie chcę być złośliwy i sarkastyczny ale ludziom zarządzającym w kinach chyba trzeba pogratulować niesamowitej i nieskończonej wyobraźni. Z pewnością to będzie miało wpływ na frekwencję tylko jaki.
2czwartek, 16 marca 2017 17:28
Patryk
Miałem zamiar pojechać na Logana z dubbingiem w tą sobotę do multikina w Elblągu ,pojechałem Se.
3czwartek, 16 marca 2017 22:29
galaqxus
@drwr5555 też zauważyłem takie nudnawe momenty bo to ukłon w stronę ambitnego kina, chyba liczą na jakieś statuetki, skoro taki spoko film akcji jak Mad Max dostał 6 OSKARÓW... :P
4czwartek, 16 marca 2017 23:43
Dezerter
@drwr5555, jeśli przy tak małej ilości seansów z dubbingiem, polska wersja na siebie zarobi, to będzie to duży sukces, ale nie wiemy jakie są oczekiwania wobec tego dubbingu. Dystrybutor na pewno powinien wziąć pod uwagę, że projekcje seansów z dubbingiem w większości kin były mało sprzyjające. Na dobrą sprawę to dubbing "Logana" może na siebie zarabiać tylko w weekend kiedy ludzie mogą iść do kina w godzinach popołudniowych. Tym dubbingiem przetarto pewien szlak, pytanie tylko czy Imperial zdecyduje się nim pójść, i zleci dubbing do kolejnego filmu z kategorią wiekową R.
5sobota, 18 marca 2017 17:18
drwr5555
Dezerter obyś miał rację ale sam pewnie zauważyłeś że takie ograniczanie seansów z dubbingiem do tak małej ilości to jest po prostu nie fair. Oczywiście nie miałbym nic przeciwko gdyby ilość seansów z napisami by przeważała ale nie aż w takiej skali jak to jest obecnie. Pachnie mi to brakiem szacunku dla widzów. Ale tak czy inaczej to przetarcie tego szlaku przez Logana w mojej ocenie może mieć wpływ na przyszłe decyzje zarówno tego jak i innych dystrybutorów.
6niedziela, 26 marca 2017 15:40
Luzerka1212
Odniosłam takie samo wrażenie. W moimi kinie tylko 6 seansów (1 na dzień, bo tylko 1 sala kinowa). Wszystkie z napisami.

Dodaj swój komentarz

Imię:
Komentarz:

Dubbingowe premiery
W kinach:
 • Biegnij Amelio!
 • Twój Vincent

Najbliższe premiery:

 • Mali bohaterowie (20 października; kino)
 • Thor: Ragnarok (25 października; kino)
 • Liga Sprawiedliwości (17 listopada; kino)
 • Mikołaj w każdym z nas (24 listopada; kino)
 • Co wiecie o swoich dziadkach? (1 grudnia; kino)
 • Gwiezdne wojny: ostatni Jedi (14 grudnia; kino)
 • Jumanji: Przygoda w dżungli (29 grudnia; kino)
 • Paddington 2 (29 grudnia; kino)
 • Traktorek Florek (26 stycznia 2018; kino)
 • Czarna Pantera (14 lutego 2018 roku; kino)
 • Pułapka czasu (9 marca 2018 roku; kino)
 • Traktorek Florek dodaje gazu (23 marca 2018; kino)
 • Wielka wyprawa Oskara (20 kwietnia 2018; kino)
 • Traktorek Florek ratuje farmę (25 maja 2018; kino)

Filmy które można obejrzeć online z dubbingiem w usłudze VOD:

Ostatnio na forum
No posts were found
Logowanie