youtube facebook twitter google plus

PostHeaderIcon Polski Dubbing - Polacy nie gęsi i dubbing swój mają

PostHeaderIcon „Czarownica 2” z dużą szansą na realizację

Czarownica (Maleficent, 2014) z Angeliną Jolie miała premierę trzy lata temu. Od tego czasu w kwestii kontynuacji filmu niewiele się działo. Prawdopodobnie niedługo się to zmieni ponieważ pojawiły się pierwsze istotne informacje związane z produkcją filmu.

Linda Woolverton przygotowała zarys fabuły Czarownicy 2. Ostateczna wersja scenariusza zostanie napisana przez Jeza Butterwortha. Nic więcej na ten temat nie wiadomo. Zanim Czarownica 2 trafi na ekrany kin mogą minąć dwa lub trzy lata. Wydaje się jednak pewne, że w przypadku skutecznej realizacji, film, podobnie jak pierwsza część, będzie dystrybuowany z polskim dubbingiem.

 

PostHeaderIcon „Legion Samobójców 2”: produkcja filmu się przeciąga

Wydawało się, że po sukcesie kasowym filmu Legion Samobójców, Warner Bros. dosyć szybko rozpocznie prace nad kontynuacją filmu. Studio zapowiadało, także w międzyczasie spin-off pt. Gotham City Sirens. Niestety plany uległy zmianie.

Winnym całej tej sytuacji jest Will Smith, dla którego udział w Legionie Samobójców 2 nie jest priorytetem. Aktor w pierwszej kolejności chce wystąpić w filmach Aladdin i Gemini. Biorąc to pod uwagę, to zdjęcia do Legionu Samobójców 2 mogą się rozpocząć najwcześniej na jesieni 2018 roku. Film mógłby trafić na ekrany kin pod koniec 2019 roku, lub dopiero w 2020 roku.

 

PostHeaderIcon „Ant-Man and the Wasp”: spojrzenie na kostium Evangeline Lilly

Niecały rok dzieli nas od polskiej premiery filmu Ant-Man and the Wasp (2018). Prace na planie zdjęciowym idą zgodnie z harmonogramem. Z każdym kolejnym tygodniem powinny ukazywać się nowe materiały promocyjne.

Jednym z takich materiałów jest opublikowane przez Evangeline Lilly zdjęcie z planu zdjęciowego. Możemy na nim zobaczyć jak aktorka prezentuje się w kostiumie Wasp. Zdjęcie zostało opublikowane przez aktorkę z okazji setnej rocznicy urodzin Jacka Kirby’ego który odznaczył się w tworzeniu komiksów dla Marvela.

W obsadzie Ant-Man and the Wasp znaleźli się między innymi: Paul Rudd, Evangeline Lilly, Michael Peña, Michael Douglas, Michelle Pfeiffer, Laurence Fishburne, Hannah John-Kamen, Walton Goggins i Randall Park.

Powinniśmy się spodziewać, że podobnie jak pierwsza część, tak i druga będzie dystrybuowana z polskim dubbingiem. Ant-Man and the Wasp zadebiutuje na ekranach polskich 3 sierpnia 2018 roku.

 

PostHeaderIcon „Project Mc²” - Netflix: sezon 5. z dubbingiem od 15 września

Netflix ujawnił swoje plany na wrzesień. Z opublikowanych zapowiedzi poznaliśmy datę premiery 5. sezonu serialu Project Mc² (2015-17). Ma on zadebiutować 15 września. Niestety nie wiemy ile konkretnie odcinków zostanie opublikowanych. Poprzednie sezony były nadawane z polskim dubbingiem, tak więc powinniśmy oczekiwać, że i piąty sezon doczeka się polskiego dubbingu.

Serial koncentruje się na przygodach McKeyli McAlister i jej przyjaciół, zainteresowanych naukami ścisłymi i pracującymi dla NOV8 (Innovate) – supertajnej organizacji żeńskich agentek, których celem jest ochrona świata. [opis: Netflix]

Za opracowanie polskiej wersji dubbingowej serialu Project Mc², w reżyserii Dariusza Dunowskiego, odpowiada studio SDI Media Polska.

 

PostHeaderIcon „Gotham City Sirens” nie zostały skasowane

Ostatnie dni fanów ekranizacji komiksów DC były ważne. Warner Bros. potwierdził, że w planach ma dwa nowe filmy. Chodzi o produkcję Joker, która będzie niezwiązana z obecnie tworzonym uniwersum oraz film pod roboczym tytułem Joker i Harley Quinn. W całym tym zamieszaniu pojawiły się kolejne plotki odnośnie Gotham City Sirens.

Według ostatnich doniesień produkcja miała zostać skasowana na rzecz filmu Joker i Harley Quinn. Do plotek odniósł się też Warner Bros. Dobra wiadomość jest taka, że Gotham City Sirens nie zostały skasowane. Film ma szansę powstać, jeśli twórcy znajdą dobry pomysł na film.

Prace nad Gotham City Sirens mogą zająć kilka lat, ale w przypadku realizacji powinniśmy się spodziewać, że film będzie dystrybuowany z polskim dubbingiem. Wskazuje na to obecna polityka Warner Bros., choć plany do tego czasu mogą ulec zmianie.

 

Dubbingowe premiery
W kinach:

Najbliższe premiery:

 • Następcy 2 (9 września; Disney Channel)
 • Zagadki rodziny Hunterów (25 września, Nickelodeon Polska)
 • Biegnij Amelio! (29 września; kino)
 • Big Mouth (29 września; Netflix)
 • Twój Vincent (6 października; kino)
 • Project Mc² (14 października; Disney Channel)
 • Mali bohaterowie (20 października; kino)
 • Thor: Ragnarok (25 października; kino)
 • Liga Sprawiedliwości (17 listopada; kino)
 • Mikołaj w każdym z nas (24 listopada; kino)
 • Co wiecie o swoich dziadkach? (1 grudnia; kino)
 • Gwiezdne wojny: ostatni Jedi (14 grudnia; kino)
 • Paddington 2 (29 grudnia; kino)
 • Traktorek Florek (26 stycznia 2018; kino)
 • Czarna Pantera (14 lutego 2018 roku; kino)
 • Pułapka czasu (9 marca 2018 roku; kino)
 • Traktorek Florek dodaje gazu (23 marca 2018; kino)
 • Wielka wyprawa Oskara (20 kwietnia 2018; kino)
 • Traktorek Florek ratuje farmę (25 maja 2018; kino)

Filmy które można obejrzeć online z dubbingiem w usłudze VOD:

Ostatnio na forum
No posts were found
Logowanie