youtube facebook twitter google plus

PostHeaderIcon Polski Dubbing - Polacy nie gęsi i dubbing swój mają

PostHeaderIcon „Archer”: dubbing do 7 sezonów został już nagrany

W najbliższym czasie powinniśmy się spodziewać, że Netflix udostępni kolejne sezony serialu animowanego dla widzów dorosłych pt. Archer (2009-2017) w wersji z polskim dubbingiem. Niedawno Tomasz Błasiak, czyli serialowy Sterling Malory Archer, poinformował na swoim profilu na Facebooku, że dubbing do wszystkich siedmiu sezonów został już nagrany. Dubbingu nie będzie miał na razie najnowszy, ósmy sezon, którego premiera odbędzie się na początku kwietnia. Mimo to przed nami 75 nowych odcinków z polskim dubbingiem.

Sterling Archer, członek tajnej agencji wywiadowczej ISIS, zmaga się z problemami dnia codziennego, próbując przy tym uratować świat przed sobą.

Za opracowanie polskiej wersji dubbingowej serialu Archer, w reżyserii Jana Aleksandrowicza-Krasko i Zuzanny Galii, odpowiada BTI Studios. Na chwilę obecną z polskim dubbingiem jest dostępny tylko pierwszy sezon.

 

PostHeaderIcon „Śnieżne psy”: powtórka filmu z dubbingiem w TV Polsat

W niedzielę 26 lutego o godzinie 11:00 na antenie TV Polsat odbędzie się powtórka komedii pod tytułem Śnieżne psy (Snow Dogs, 2002). Dotychczasowe emisje tego filmu w Polsacie zawierały kinowy dubbing, dlatego powinniśmy się spodziewać, że jutrzejsza emisja także będzie z polskim dubbingiem. Za opracowanie polskiej wersji dubbingowej filmu Śnieżne psy, w reżyserii Waldemara Modestowicza, odpowiada studio Master Film.

Ze słonecznego Miami na Alaskę po spadek.

W obsadzie polskiej wersji dubbingowej filmu Śnieżne psy wystąpili między innymi: Tomasz Kozłowicz – Ted Brooks (Cuba Gooding Jr.), Danuta Stenka – Barb (Joanna Bacalso) oraz Tomasz Zaliwski – Grzmot Jack Johnson (James Coburn) i inni.

 

PostHeaderIcon „Sonia”: zwiastun filmu z polskim dubbingiem

Zlecony w ubiegłym roku polski dubbing do szwedzkiego filmu familijnego pt. Sonia (Siv sover vilse; 2016) w końcu trafi do szerokiej dystrybucji. Wcześniej film można było oglądać na nielicznych pokazach organizowanych przez Festiwal Filmowy Kino Dzieci. Sonia trafi do dystrybucji kinowej 24 marca.

Sonia odwiedza koleżankę. To nie będzie zwyczajna wizyta – to pierwsze nocowanie poza domem. U Cele¬styny wszystko jest inne. Mieszkanie kryje wiele sekretów i tajemniczych mieszkańców na czele z borsukami w czerwonych kaloszach. Zamiast snu Sonię czeka niezwykła przygoda i pokonywanie własnych strachów.

Poniżej prezentujemy zwiastun filmu Sonia w wersji z polskim dubbingiem, który został zamieszczony na YouTube.

 

PostHeaderIcon „Hotel dla psów”: powtórka filmu z dubbingiem w TVN 7

W ten weekend na antenie TVN 7 odbędzie się kolejna powtórka filmu Hotel dla psów (Hotel for Dogs, 2009). Do tej pory stacja pokazywała go w wersji z polskim dubbingiem, w reżyserii Elżbiety Kopocińskiej-Bednarek, który powstał w studiu Start International Polska. O tym czy i tym razem TVN 7 wyemituje wersję z kinowym dubbingiem przekonamy się już w sobotę 25 lutego o godzinie 14:45.

Kiedy Andi i Bruce mimo zakazów przygarniają psa, postanawiają ukryć go w zamkniętym hotelu.

W obsadzie polskiej wersji dubbingowej filmu Hotel dla psów wystąpili między innymi: Joanna Kudelska - Andi (Emma Roberts), Krzysztof Bednarek - Bruce (Jake T. Austin), Jonasz Tołopiło - Dave (Johnny Simmons) oraz Julia Jędrzejewska - Heather (Kyla Pratt) i inni.

 

PostHeaderIcon „Zebra z klasą”: powtórka filmu z dubbingiem w TV Polsat

W sobotę 25 lutego o godzinie 12:45 na antenie TV Polsat odbędzie się powtórka filmu Zebra z klasą (Racing Stripes, 2005). Do tej pory Polsat emitował ten film w wersji z polskim dubbingiem, w reżyserii Pawła Leśniaka. Biorąc to pod uwagę, to powinniśmy się spodziewać tego, że jutrzejsza emisja będzie zawierała kinowy dubbing opracowany w studiu Master Film.

Wychowująca się na farmie Zebra marzy o tym, by zostać koniem wyścigowym i, korzystając z pomocy przyjaciół, próbuje spełnić marzenie.

 

Dubbingowe premiery
W kinach:
 • Był sobie pies
 • Logan: Wolverine
 • Piękna i Bestia
 • Wrota bohaterów
 • Wszystko albo nic
 • Azyl

Najbliższe premiery:

 • Power Rangers (24 marca; kino)
 • The Lodge (27 marca; Disney Channel)
 • Wkręceni-Nakręceni (27 marca; Disney XD)
 • Pan Żaba (21 kwietnia; kino)
 • Strażnicy Galaktyki vol. 2 (5 maja; kino)
 • Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara (26 maja; kino)
 • Zielona szkoła (16 czerwca; kino)
 • Transformers: Ostatni Rycerz (23 czerwca; kino)
 • Spider-Man: Homecoming (14 lipca; kino)
 • Valerian i miasto tysiąca planet (20 lipca; kino)
 • Mikołaj w każdym z nas (24 listopada; kino)
 • Paddington 2 (29 grudnia; kino)
 • Wielka wyprawa Oskara (2017; kino)

Filmy które można obejrzeć online z dubbingiem w usłudze VOD:

Ostatnio na forum
No posts were found
Logowanie