youtube facebook twitter google plus

PostHeaderIcon Polski Dubbing - Polacy nie gęsi i dubbing swój mają

PostHeaderIcon „Transformers: Ostatni Rycerz”: pierwszy spot po angielsku

W niedzielę w Stanach Zjednoczonych odbędzie się 51. finał rozgrywek Super Bowl. Co roku gromadzi on przed telewizorami rzeszę amerykanów. Tradycyjnie, w trakcie przerw reklamowych, wytwórnie filmowe ujawnią nowe spoty i zwiastuny wysokobudżetowych produkcji.

Jednym z takich spotów będzie spot filmu Transformers: Ostatni Rycerz (Transformers: The Last Knight; 2017). Producenci filmu zdecydowali się jednak na zaprezentowanie go już dzisiaj. Spot prawdopodobnie nie zostanie zdubbingowany przez UIP, ale z uwagi na promocję filmu warto go obejrzeć.

Transformers: Ostatni Rycerz zadebiutuje na ekranach polskich kin już 23 czerwca. Spot filmu w wersji oryginalnej prezentujemy poniżej.

 

PostHeaderIcon „Logan: Wolverine”: znamy czas trwania filmu

Zaledwie jeden miesiąc dzieli nas od oficjalnej premiery filmu Logan: Wolverine (Logan; 2017). Wcześniej, bo już 17 lutego, film zostanie zaprezentowany na festiwalu Berlinale. W związku z tym wydarzeniem w końcu podano do wiadomości oficjalny czas trwania filmu. Według ujawnionych informacji Logan: Wolverine ma trwać 135 minut.

Niedawno oficjalnie potwierdzono, że Logan: Wolverine otrzymał kategorię wiekową R. Wiąże się to z tym, że produkcja nie stroni od obrazowych scen przemocy, wulgaryzmów i okazjonalnej nagości. Produkcja zadebiutuje na ekranach polskich kin już 3 marca.

Na oficjalnym profilu Imperial-CinePix na YouTube pojawił się pierwszy spot, a właściwie skrócony ostatni zwiastun, filmu Logan: Wolverine gdzie na końcu została podana informacja o wyborze polskiego dubbingu. Spot prezentujemy poniżej.

 

PostHeaderIcon „Cloud 9”: powtórka filmu z dubbingiem w Disney Channel

Już jutro o godzinie 20:00 na antenie Disney Channel odbędzie się powtórka filmu Cloud 9 (2014). Stacja emituje go w wersji z polskim dubbingiem, w reżyserii Artura Tyszkiewicza, który powstał w studiu SDI Media Polska. W najbliższym czasie to jedyna zaplanowana powtórka w Disney Channel.

Snowboardzistka Kayla świętuje swój triumf. Poznaje Willa, którego sportową karierę zakończył wypadek. Oboje mają przed sobą wiele wyzwań.

W obsadzie polskiej wersji dubbingowej filmu Cloud 9 wystąpili między innymi Agata Paszkowska – Kayla Morgan (Dove Cameron), Kamil Kula – Will Cloud (Luke Benward) oraz Józef Pawłowski – Nick Swift (Mike C. Manning) i inni.

 

PostHeaderIcon „Wszystko albo nic”: Ewa Farna w teledysku promującym film

Minie jeszcze trochę czasu, zanim poznamy pełną listę realizatorów polskiego dubbingu do czesko-słowacko-polskiego filmu Wszystko albo nic (czes. Všechno nebo nic, słow. Všetko alebo nič; 2016). Wiemy, że prace nad dubbingiem nie zostały jeszcze ukończone. W ramach ciekawostki można powiedzieć, że niedawno ukazał się polski teledysk Ewy Farnej, który promuje nadchodzącą produkcję. Całkiem możliwe, że usłyszymy go także w kinowym dubbingu.

Wszystko albo nic zadebiutuje na ekranach polskich kin 17 marca. Polska wersja dubbingowa filmu w reżyserii Agnieszki Matysiak powstaje w Film Factory Studio. Teledysk Ewy Farnej można obejrzeć poniżej.


 

PostHeaderIcon „Piękna i Bestia”: finałowy zwiastun z polskim dubbingiem

Przed paroma godzinami na oficjalnym profilu DisneyFilmy na YouTube pojawił się finałowy zwiastun filmu Piękna i Bestia (Beauty and the Beast; 2017). Raczej nie poznamy listy realizatorów polskiego dubbingu przed premierą filmu, ale wygląda na to, że Emma Watson nie będzie dubbingowana przez Joannę Kudelską. Z tego co nam wiadomo, a właściwie z przyglądania się Facebookowym profilom aktorów dubbingowych, nagrania polskiego dubbingu filmu Piękna i Bestia jeszcze trwają lub się zakończyły.

Skoro Disney znając już obsadę dubbingu który usłyszymy w kinie, nie zdecydował się na zachowanie Joanny Kudelskiej w zwiastunie, to prawdopodobnie w samym filmie jej nie usłyszymy. Piękna i Bestia zadebiutuje na ekranach polskich kin już 17 marca. Zwiastun z polskim dubbingiem prezentujemy poniżej.

 

Dubbingowe premiery
W kinach:
 • Monster Trucks

Najbliższe premiery:

 • Jestem Franky (14 lutego; Nickelodeon Polska)
 • Był sobie pies (17 lutego; kino)
 • Alpejska przygoda (17 lutego; kino)
 • Zamiana (18 lutego; Disney Channel)
 • Logan: Wolverine (3 marca; kino)
 • Garderoba Julie (17 marca; Netflix)
 • Piękna i Bestia (17 marca; kino)
 • Wszystko albo nic (17 marca; kino)
 • Azyl (24 marca; kino)
 • Power Rangers (24 marca; kino)
 • Wkręceni-Nakręceni (27 marca; Disney XD)
 • Strażnicy Galaktyki vol. 2 (5 maja; kino)
 • Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara (26 maja; kino)
 • Transformers: Ostatni Rycerz (23 czerwca; kino)
 • Spider-Man: Homecoming (14 lipca; kino)
 • Valerian i miasto tysiąca planet (20 lipca; kino)

Filmy które można obejrzeć online z dubbingiem w usłudze VOD:

Ostatnio na forum
No posts were found
Logowanie