youtube facebook twitter google plus

PostHeaderIcon Polski Dubbing - Polacy nie gęsi i dubbing swój mają

PostHeaderIcon „Następcy 2”: data premiery filmu w Disney Channel ujawniona

Następcy 2 (Descendants 2; 2017) będą niewątpliwie jednym z ważniejszych wrześniowych dubbingów telewizyjnych. Disney Channel ujawnił właśnie oficjalną datę premiery filmu. Ma on zadebiutować w sobotę 9 września o godzinie 10:00.

Mal, Evie, Carlos i Jay próbują odnaleźć swoje miejsce w Auradonie, którym rządzi Ben. Kiedy królewskie wymagania stają się zbyt przytłaczające, Mal ucieka na Wyspę Potępionych. Tam czeka ją jednak przykra niespodzianka. Córka Urszuli i największy wróg Mal – Uma, która zajęła jej miejsce i razem z synem Kapitana Haka – Harrym oraz synem Gastona – Gilem, stworzyła gang, który ma przełamać barierę odgradzającą wyspę od reszty świata i raz na zawsze wyzwolić wszystkie czarne charaktery uwięzione na Wyspie Potępionych.

Pierwszą odsłonę w trakcie premierowej emisji w Polsce dwa lata temu obejrzało ponad 2,2 mln. widzów. Za opracowanie polskiego dubbingu filmu Następcy 2 najprawdopodobniej będzie odpowiedzialne studio SDI Media Polska.

 

PostHeaderIcon „Thor: Ragnarok”: zwiastun z Comic-Con z polskim dubbingiem

Trwało to nieco dłużej niż pierwotnie przypuszczaliśmy, ale na oficjalnym profilu MarvelPolska na YouTube pojawił się najnowszy zwiastun z polskim dubbingiem do filmu Thor: Ragnarok. Zwiastun po raz pierwszy został zaprezentowany przed paroma dniami na konwencie Comic-Con w San Diego. W obsadzie dubbingu zwiastuna możemy usłyszeć między innymi Alekandra Mikołajczaka jako Jeffa Goldbluma (Grandmaster).

Thor mierzy się w walce bogów, podczas gdy Asgard jest zagrożony Ragnarokiem, nordycką apokalipsą.

Thor: Ragnarok zadebiutuje na ekranach polskich kin 25 października. Zwiastun z polskim dubbingiem można obejrzeć poniżej:

 

PostHeaderIcon „Doktor Strange”: powtórka filmu z polskim dubbingiem w HBO

Zgodnie z obecną polityką HBO dzisiejsza powtórka filmu Doktor Strange odbyła się z kinowym dubbingiem. Najbliższa emisja z polskim dubbingiem powinna odbyć się na antenie HBO w czwartek 27 lipca o godzinie 12:00. Kinowy dubbing powinno posiadać większość emisji przed godziną 20:00. Rozpiskę dokładnych powtórek można znaleźć tutaj.

Arogancki neurochirurg Stephen Strange traci władzę w rękach w wyniku wypadku. Wyrusza w podróż do Katmandu w poszukiwaniu uzdrowienia. Mistrz Przedwieczny pomaga mu odkryć świat magii.

Za opracowanie polskiej wersji dubbingowej filmu Doktor Strange, w reżyserii Waldemara Modestowicza, odpowiada studio SDI Media Polska.

 

PostHeaderIcon Kinowe Uniwersum DC powiększa się o kolejne filmy

Warner Bros. na tegorocznym Comic-Conie ujawnił tytuły kolejnych filmów komiksowych które dołączą do Kinowego Uniwersum DC. Do 2020 roku pojawi się w sumie 8 nowych filmów. W zapowiedziach znalazły się: Shazam! (2019), Legion Samobójców 2 (2019), The Batman, Justice League Dark, Batgirl, Green Lantern Corps, Flashpoint oraz Wonder Woman 2.

Obecna polityka Warner Bros. wskazuje, że wymienione powyżej filmy powinny być dystrybuowane z polskim dubbingiem. Pozostaje liczyć, że do czasu premiery, te plany nie ulegną zmianie. Prawdopodobnie lista filmów z Kinowego Uniwersum DC jeszcze się powiększy.

 

PostHeaderIcon „Liga Sprawiedliwości”: na Comic-Conie pojawił się nowy zwiastun

W trakcie trwającego obecnie konwentu Comic-Con w San Diego, dla miłośników komiksów, gier, filmów i szeroko pojętej fantastyki, pojawił się nowy zwiastun filmu Liga Sprawiedliwości (Justice League; 2017). Zwiastun trwa aż cztery minuty. Nie wiadomo czy zwiastun doczeka się polskiego dubbingu, ale i tak warto na niego zwrócić uwagę.

Podczas jednego z paneli dyskusyjnych dowiedzieliśmy się, że Ben Affleck nadal będzie wcielał się w Batmana w Kinowym Uniwersum DC. Aktor tym samym uciął pojawiające się od niedawna plotki, jakoby miał niedługo zrezygnować z tej roli.

Liga Sprawiedliwości pojawi się na ekranach polskich kin 17 listopada. Zwiastun w wersji oryginalnej prezentujemy poniżej:

 

Dubbingowe premiery
W kinach:

Najbliższe premiery:

 • Moje wakacje z Rudym (11 sierpnia; kino)
 • Następcy 2 (9 września; Disney Channel)
 • Mali bohaterowie (20 października; kino)
 • Thor: Ragnarok (25 października; kino)
 • Liga Sprawiedliwości (17 listopada; kino)
 • Mikołaj w każdym z nas (24 listopada; kino)
 • Gwiezdne wojny: ostatni Jedi (14 grudnia; kino)
 • Paddington 2 (29 grudnia; kino)
 • Wielka wyprawa Oskara (2017; kino)
 • Czarna Pantera (14 lutego 2018 roku; kino)
 • Pułapka czasu (9 marca 2018 roku; kino)

Filmy które można obejrzeć online z dubbingiem w usłudze VOD:

Ostatnio na forum
No posts were found
Logowanie