youtube facebook twitter google plus

PostHeaderIcon Polski Dubbing - Polacy nie gęsi i dubbing swój mają

PostHeaderIcon Netflix: „Garderoba Julie” - nowy serial z polskim dubbingiem

Poznaliśmy tytuł kolejnego serialu aktorskiego do którego Netflix zlecił opracowanie polskiej wersji dubbingowej. Mowa o produkcji familijnej Garderoba Julie (Julie's Greenroom; 2017). Dzisiaj Netflix zamieścił na YouTube zwiastun serialu w wersji z polskim dubbingiem. Poza Julie Andrews w produkcji wystąpi między innymi Alec Baldwin.

Legendarna Julie Andrews wraz ze znanymi gośćmi specjalnymi prowadzi lekcje dla swoich nowych podopiecznych. Z jej programu „Garderoba Julie” dowiecie się wszystkiego o sztukach scenicznych. [opis: Netflix]

Wszystkie odcinki serialu Garderoba Julie zadebiutują na platformie Netflix już 17 marca. Serial liczy 13 odcinków. Zwiastun z polskim dubbingiem prezentujemy poniżej.

 

PostHeaderIcon „Jestem Franky” - serial: zwiastun z dubbingiem po polsku online

Za niecały tydzień na Nickelodeon Polska zadebiutuje nowa kolumbijska telenowela pt. Jestem Franky (Yo soy Franky; 2015-16). Zwiastun emitowany przez Nickelodeon Polska, potwierdza to o czym pisaliśmy wczoraj. Serial Jestem Franky będzie emitowany z polskim dubbingiem.

Dowiedzieliśmy się, że za opracowanie polskiego dubbingu jest odpowiedzialne studio Master Film. Obsada dubbingu powinna być znana w chwili kiedy odcinki serialu Jestem Franky zostaną udostępnione online na stronie nick.com.pl. Prawdopodobnie nastąpi to już w przyszłym tygodniu.

Pierwszy odcinek serialu Jestem Franky zostanie wyemitowany we wtorek 14 lutego o godzinie 20:00. Zwiastun serialu można obejrzeć po polsku w wersji online po kliknięciu na poniższy odnośnik.

 

PostHeaderIcon „Munio: Strażnik Księżyca” - film: obsada polskiego dubbingu

Prezentujemy listę realizatorów polskiego dubbingu do francuskiego filmu Munio: Strażnik Księżyca (fr. Mune, le gardien de la lune, 2014). Za opracowanie polskiej wersji dubbingowej filmu, w reżyserii Agnieszki Matysiak, odpowiada Film Factory Studio. Produkcja zadebiutuje na ekranach polskich kin już 10 marca.

W obsadzie polskiej wersji dubbingowej filmu Munio: Strażnik Księżyca wystąpili między innymi: Jędrzej Hycnar – Munio, Olga Kalicka – Glim, Mikołaj Roznerski – Stalon, Wojciech Paszkowski – Xolal, Andrzej Blumenfeld – Jul, Jacek Kawalec – Fosfo, Jan Staszczyk – Młody Fosfo / Cukinia, Henryk Niebudek – Łupek, Przemysław Bluszcz – Leon, Mariusz Czajka – Koks, Rafał Zawierucha – Splin, Grzegorz Pawlak – Tata Glim, Jacek Kopczyński – Tata Munia oraz Artur Dziurman – Nekros.

W pewnej magicznej krainie, wesoły psotnik, Munio, niespodziewanie i ku zaskoczeniu wszystkich zostaje wybrany do arcyważnego zadania – wraz z bohaterskim Stalonem mają strzec Księżyca i Słońca. Dla beztroskiego i kochającego zabawę Munia to nie lada wyzwanie! Niestety, dość szybko z serii niefortunnych zdarzeń i nadarzającej się okazji korzysta zły mag, który wykrada Księżyc i Słońce. Munio musi wyruszyć w pełną przygód i niebezpieczeństw podróż, żeby naprawić swój błąd. Czas przywrócić porządek na niebie! [opis dystrybutora]

Poniżej prezentujemy zwiastun filmu Munio: Strażnik Księżyca z polskim dubbingiem:

 

PostHeaderIcon „X-Men: Supernova”: w czerwcu ekipa filmu wejdzie na plan zdjęciowy

W sieci pojawiły się kolejne plotki odnośnie kontynuacji filmu X-Men: Apocalypse. Na razie należy je traktować z przymrużeniem oka, dopóki nie zostaną potwierdzone przez studio filmowe. Według tych plotek, na które powołuje się portal My Entertainment World, zdjęcia do filmu X-Men: Supernova miałyby się rozpocząć w Montrealu już 15 czerwca. Ostateczny tytuł filmu nie będzie zawierał wyrażenia Supernova.

O samym filmie informujemy już teraz, ponieważ istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że wzorem dwóch poprzednich odsłon, X-Men: Supernova będzie dystrybuowany z polskim dubbingiem. Warto jednak podkreślić, że decyzja o ewentualnym zdubbingowaniu tego filmu zapadnie najprawdopodobniej na przełomie 2017/2018 roku.

 

PostHeaderIcon „Jestem Franky”: nowy serial z dubbingiem na Nickelodeon Polska

W przyszłym tygodniu na Nickelodeon Polska zadebiutuje nowy kolumbijski serial aktorski pt. Jestem Franky (Yo soy Franky; 2015-16). Powinniśmy się spodziewać, że wspomniana telenowela będzie emitowana w wersji z polskim dubbingiem. Do tej pory wyprodukowano dwa sezony serialu Jestem Franky liczące w sumie 160 odcinków trwających po około 40 minut każdy. Pierwszy sezon, będący obecnie w emisji, jest nieco krótszy od drugiego ponieważ liczy 60 odcinków.

Poznajcie Franky (w tej roli María Gabriela de Faría), która może wygląda jak zwykła nastolatka, lecz tak naprawdę jest FR4NK13, czyli najnowocześniejszym robotem skonstruowanym przez człowieka. Jej twórczyni, dr. Sofia Andrade (Paula Barreto) pragnie przekonać się, jak Franky poradzi sobie w relacjach ze prawdziwymi ludźmi, więc wysyła ją do zwykłej szkoły. Tam Franky zmierzy się ze wszystkimi problemami typowej dziewczynki, a co najważniejsze, będzie musiała strzec sekretu o swojej prawdziwej naturze. Czy plany zdoła jej pokrzyżować najbardziej wredna dziewczynka w szkole, Tamara Franco (Danielle Arciniegas)? Swoją pomocną dłoń wyciągną do Franky jej nowi przyjaciele z klasy – zadziorna Clara (María José Pescador), wrażliwa Sofia i wielki miłośnik książek, Wilson (Jorge López). W dodatku wszystko się skomplikuje, gdy na horyzoncie pojawi się przystojny Chris (Martín Barba). [opis: Nickelodeon Polska]

Serial Jestem Franky będzie emitowany na Nickelodeon Polska od poniedziałku do piątku o godzinie 20:05. Powtórka premierowych odcinków odbędzie się w dni powszednie o godzinie 14:30. Premierowy pierwszy odcinek zostanie wyemitowany we wtorek 14 lutego o godzinie 20:00. Obsada dubbingu powinna być znana w przyszłym tygodniu.

 

Dubbingowe premiery
W kinach:
 • Monster Trucks

Najbliższe premiery:

 • Jestem Franky (14 lutego; Nickelodeon Polska)
 • Był sobie pies (17 lutego; kino)
 • Alpejska przygoda (17 lutego; kino)
 • Zamiana (18 lutego; Disney Channel)
 • Logan: Wolverine (3 marca; kino)
 • Garderoba Julie (17 marca; Netflix)
 • Piękna i Bestia (17 marca; kino)
 • Wszystko albo nic (17 marca; kino)
 • Azyl (24 marca; kino)
 • Power Rangers (24 marca; kino)
 • Wkręceni-Nakręceni (27 marca; Disney XD)
 • Strażnicy Galaktyki vol. 2 (5 maja; kino)
 • Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara (26 maja; kino)
 • Transformers: Ostatni Rycerz (23 czerwca; kino)
 • Spider-Man: Homecoming (14 lipca; kino)
 • Valerian i miasto tysiąca planet (20 lipca; kino)

Filmy które można obejrzeć online z dubbingiem w usłudze VOD:

Ostatnio na forum
No posts were found
Logowanie