youtube facebook twitter google plus

PostHeaderIcon Polski Dubbing - Polacy nie gęsi i dubbing swój mają

PostHeaderIcon Nowości telewizyjne

Kończący się tydzień przynosi nam trzy nowości dubbingowe. 10 marca na antenie Disney Channel odbędą się premiery dwóch nowych seriali aktorskich. Pierwszym z nich jest ,,Austin i Ally'' śledzący losy utalentowanego piosenkarza Austina Moona i nieśmiałej autorki tekstów Ally Dawson. Emisja pierwszego odcinka nastąpi o 9:35. Kolejną produkcją jest regularna emisja ,,Jessie'' której pilotażowy odcinek został wyemitowany 23 grudnia. Emisja pierwszego odcinka już o 10:00. Serial opowiada o 18-stolatce, która zostaje nianią w bogatej rodzinie Morgana i Christiny Rossów. Za polski dubbing do tego serialu odpowiada STUDIO M.R. SOUND. Ostatnią nowością na ten tydzień jest premiera 11 marca o 16:45 na Nickelodeon SD nowych odcinków serialu ,,True Jackson''. Za polski dubbing do serialu odpowiada Start International Polska.

Poprawiony (sobota, 10 marca 2012 15:39)

 

PostHeaderIcon Królewna Śnieżka

16 marca na ekrany naszych kin wejdzie ,,Królewna Śnieżka'' z Julią Roberts, Lily Collins i Seanem Beanem. O polskim dubbingu do wspomnianego filmu, z każdym dniem bliżej premiery robi się coraz głośniej. Filmwebowi udało się nakłonić Martę Żmudę-Trzebiatowską na krótkie zwierzenie, na temat pracy nad dubbingiem Śniezki. Cały materiał filmowy jest dostępny w tym miejscu.

Poprawiony (czwartek, 08 marca 2012 16:51)

 

PostHeaderIcon Nowości telewizyjne

W marcu Disney XD przygotował dwa weekendowe maratony, w których pojawią się nowe odcinki trzech seriali aktorskich, za których dubbing odpowiada SDI Media Polska. Premiery odbędą się 3., 4., 17. i 18 marca od godziny 8.00. Poniżej prezentujemy rozpiskę przykładowych odcinków:

Para królów: The Ex-Factor, Pair of Santas (lub Let the Clips Show), Mr. Boogey Shoes, No Rhyame or Treason, The Young and the Restless*
Z kopyta
: Clash of Titans, Badge of Honor, The Great Escape, Dude Where’s My Sword?, Breaking Board*
Ja w kapeli: Pain Games, Iron Weasel Gets Schooled, Kicked Out for Band Behavior, Iron Weasel vs. Mini Weasel

*Para królów i Z kopyta – maraton nowych odcinków 3 marca od godziny 10.40.

 

PostHeaderIcon Iluzjon zdradzi „Wszystko o Ewie”

Podczas gdy na ekranach kin można oglądać Mój tydzień z Marilyn, Iluzjon Filmoteki Narodowej zorganizował cykl seansów „Bogini filmowego firmamentu – Marilyn Monroe w 50. rocznicę śmierci”. Dla mieszkańców stolicy jest to znakomita okazja do tego, aby obejrzeć na wielkim ekranie największe przeboje przedwcześnie zmarłej gwiazdy. Miłośników dubbingu powinien zainteresować przede wszystkim przypadający na 1 marca seans Wszystkiego o Ewie. Film wyświetlony zostanie w wersji z dubbingiem wyreżyserowanym przez Romualda Drobaczyńskiego, z którym oglądali go widzowie w 1960 roku. Głosów w polskiej wersji użyczyli m.in. Aniela Świderska, Katarzyna Łaniewska, Artur Młodnicki, Krystyna Feldman i Mieczysław Pawlikowski. Bilety na seans kosztują 11 złotych. Miłośnicy dubbingu spoza stolicy mogą mieć jedynie nadzieję, że z okazji 50. rocznicy śmierci gwiazdy filmy z jej udziałem przypomni Telewizja Publiczna, która Wszystko o Ewie emitowała już z kinowym dubbingiem. Po raz ostatni film wyemitowany został na TVP2 około 2000 roku.

 

PostHeaderIcon Nowości dubbingowe

Rozpoczynający się tydzień przynosi trzy nowości dubbingowe. Pierwszą z nich jest wydanie przez CD Projekt 24 lutego na DVD i Blu-ray filmu kinowego Giganci ze stali (cena wynosi odpowiednio 54,99 za DVD oraz 99,99 za Blu-ray). Za polską wersję dubbingową filmu odpowiada reżyser Wojciech Paszkowski oraz studio SDI Media Polska. Dzień później, na Disney Channel będzie miała miejsce premiera drugiej serii serialu aktorskiego Taniec rządzi oraz ostatnich odcinków trzeciej serii Nie ma to jak statek. W obu przypadkach za dubbing odpowiada SDI Media Polska.

 

Dubbingowe premiery
W kinach:

Najbliższe premiery:

 • Następcy 2 (9 września; Disney Channel)
 • Zagadki rodziny Hunterów (25 września, Nickelodeon Polska)
 • Biegnij Amelio! (29 września; kino)
 • Big Mouth (29 września; Netflix)
 • Twój Vincent (6 października; kino)
 • Project Mc² (14 października; Disney Channel)
 • Mali bohaterowie (20 października; kino)
 • Thor: Ragnarok (25 października; kino)
 • Liga Sprawiedliwości (17 listopada; kino)
 • Mikołaj w każdym z nas (24 listopada; kino)
 • Co wiecie o swoich dziadkach? (1 grudnia; kino)
 • Gwiezdne wojny: ostatni Jedi (14 grudnia; kino)
 • Paddington 2 (29 grudnia; kino)
 • Traktorek Florek (26 stycznia 2018; kino)
 • Czarna Pantera (14 lutego 2018 roku; kino)
 • Pułapka czasu (9 marca 2018 roku; kino)
 • Traktorek Florek dodaje gazu (23 marca 2018; kino)
 • Wielka wyprawa Oskara (20 kwietnia 2018; kino)
 • Traktorek Florek ratuje farmę (25 maja 2018; kino)

Filmy które można obejrzeć online z dubbingiem w usłudze VOD:

Ostatnio na forum
No posts were found
Logowanie