youtube facebook twitter google plus

PostHeaderIcon Polski Dubbing - Polacy nie gęsi i dubbing swój mają

PostHeaderIcon Polski aktor w hicie za 200 milionów dolarów!

Uznany za jednego z najciekawszych aktorów młodego pokolenia Antek Pawlicki użycza swego głosu Czarnoksiężnikowi z Krainy Oz we wchodzącej właśnie na ekrany polskich kin fantastycznej produkcji Oz: Wielki i Potężny.

Film pojawi się w kinach już w najbliższy piątek, 8 marca w dwóch wersjach językowych: oryginalnej z napisami oraz polskiej z dubbingiem.

Mój bohater to gość, który daje show, udaje czary. Dominującą cechą jego charakteru jest słabość do kobiet. To właśnie z powodu miłosnej przygody trafia do Krainy Oz, gdzie zostaje wzięty za prawdziwego czarodzieja – opowiada o swojej postaci Pawlicki.

Przygotowując się do roli, aktor zawsze stara się odnaleźć w sobie cechy tej postaci. Nie inaczej jest w przypadku gwiazdy filmu Big Love: Myślę, że każdy z nas jest na swój sposób pomysłowy, posiada pewien urok osobisty. Ja również. Co do tej słabości Oza do kobiet, to cóż… Również mam coś z tego – dodaje z uśmiechem aktor.

Oz: Wielki i Potężny, najnowsza produkcja twórców filmu Alicja w Krainie Czarów, to zrealizowana z wielkim rozmachem, fantastyczna opowieść o jednym z najbardziej znanych czarodziejów na świecie. Film w reżyserii Sama Raimiego z udziałem Mili Kunis, Rachel Weisz, Michelle Williams i Jamesa Franco został zainspirowany postacią znaną z książek L. Franka Bauma, Czarnoksiężnikiem z Krainy Oz.

W polskiej wersji językowej obok Antka Pawlickiego występują Magdalena Różczka, Agnieszka Więdłocha, Marieta Żukowska oraz Jacek Braciak.

Oz: Wielki i Potężny w kinach od 8 marca!

źródło: mat.prasowe


 

PostHeaderIcon Dubbingowane spoty „Jacka, pogromcy olbrzymów”

Warner Bros. Polska na swoim kanale YouTube udostępnił dwa pierwsze spoty z polskim dubbingiem do Jacka, pogromcy olbrzymów. Wiele wskazuje jednak na to, że produkcja z Nicholasem Houltem (dubbinguje go Lesław Żurek) i Ewanem McGregorem (Jacek Bończyk) okaże się finansową klapą na miarę Johna Cartera. Film kosztował 195 mln dolarów, a podczas premierowego weekendu w samych tylko Stanach zebrał kwotę 28 mln dolarów. Nie lepiej jest na rynkach azjatyckich, gdzie wpływy wyniosły 13,7 mln dolarów. Na starym kontynencie Jack zadebiutuje 14 marca w Niemczech, co przy liczebności tamtego rynku być może pozwoli zminimalizować straty. W Polsce film pojawi się dzień później, 15 marca. Spoty udostępnione przez dystrybutora prawdopodobnie nie pochodzą z gotowego dubbingu, tylko, tak jak to było w przypadku Hobbita, zostały zdubbingowane oddzielnie, przez co w kinie usłyszymy inną wersję dialogów.

 

PostHeaderIcon Kunis, Weisz, Willimas i Franco na jednym ekranie

One: Rachel Weisz (Wierny ogrodnik), Mila Kunis (Ted) i Michelle Williams (Mój tydzień z Marilyn). Piękne, przebojowe i niezwykle utalentowane wcieliły się role trzech wiedźm: złej Evanory, dobrej Theodory i mądrej Gliwii w zachwycającym filmie Oz: Wielki i Potężny.

On: James Franco (Spider-Man), czyli Oscar Diggs, zwyczajny magik cyrkowy, przystojny lekkoduch i cwaniaczek, który trafia przypadkowo do tętniącej życiem, fantastycznej Krainy Oz. Okazuje się, że stojące na jej czele czarownice mają wobec niego pewien plan…

Ten film ma bardzo dynamiczną, młodą i zdolną obsadę – mówi zadowolony z efektów swojej pracy jego reżyser Sam Raimi. Twórca trylogii „Spider-Man” zaznacza, że wraz z producentami od samego początku miał wyraźną wizję głównych postaci.
Aktorzy nie pozostawali mu dłużni. Według samej Michelle Williams ten projekt był wymarzony z kilku powodów: Dla mnie codzienna praca z Samem i całą obsadą była niezwykle ekscytująca. Codziennie cieszyłam się, że uczestniczę w tej produkcji. To film, na który chętnie zabrałabym córkę.

Oz: Wielki i Potężny, najnowsza produkcja autorów filmu Alicja w Krainie Czarów, to zrealizowana z wielkim rozmachem, fantastyczna opowieść o jednym z najbardziej znanych czarodziejów na świecie – Czarnoksiężniku z Krainy Oz.

Film trafi do polskich kin 8 marca 2013 w dwóch wersjach językowych: oryginalnej z napisami oraz polskiej z dubbingiem.

źródło: mat.prasowe

 

PostHeaderIcon Agnieszka Więdłocha o Teodorze

Kampania promocyjna filmu najnowszego filmu ze studia Disneya, Oz: Wielki i potężny (premiera 8 marca), trwa w najlepsze. W telewizji emitowanych jest kilka różnych spotów, w Internecie co i rusz pojawiają się kolejne fragmenty i zdjęcia. My z kolei prezentujemy materiał promocyjny, w którym o postaci Teodory granej przez Milę Kunis opowiada Agnieszka Więdłocha. Materiał możecie obejrzeć na naszym kanale YouTube bądź pod wiadomością.

 

PostHeaderIcon „South Park”: a jednak dubbing!

Wbrew naszemu wcześniejszemu doniesieniu, 14. seria South Parku emitowana jest na Comedy Central w wersji z dubbingiem. Na stronie stacji można już oglądać dwa pierwsze odcinki w takiej właśnie wersji, która zastąpiła udostępnianą tam wcześniej wersję lektorską.

Z lektury programu telewizyjnego wynika, że Comedy Central prawdopodobnie nie wyemituje jubileuszowego 200. odcinka oraz jego kontynuacji, które w Stanach Zjednoczonych wywołały skandal w związku z zaprezentowaniem w nich postaci Mahometa oraz wyszydzanie islamu. Jeśli w ramówce nie zostaną wprowadzone żadne zmiany, emisja odcinków na następne tygodnie przedstawia się następująco: 2 marca – premiera odcinków 198-199; 8 marca – powtórka odcinka 199. i premiera odcinka 202.; 9 marca – premiera odcinków 203-204.; 15 marca – powtórka odcinka 204. i premiera odcinka 205.; 16 marca – premiera odcinków 206-207. Finałowe odcinki 208-209 prawdopodobnie wyemitowane zostaną 23 marca, a dzień wcześniej obejrzymy powtórki.

 

Dubbingowe premiery
W kinach:

Najbliższe premiery:

 • Następcy 2 (9 września; Disney Channel)
 • Zagadki rodziny Hunterów (25 września, Nickelodeon Polska)
 • Biegnij Amelio! (29 września; kino)
 • Big Mouth (29 września; Netflix)
 • Twój Vincent (6 października; kino)
 • Project Mc² (14 października; Disney Channel)
 • Mali bohaterowie (20 października; kino)
 • Thor: Ragnarok (25 października; kino)
 • Liga Sprawiedliwości (17 listopada; kino)
 • Mikołaj w każdym z nas (24 listopada; kino)
 • Co wiecie o swoich dziadkach? (1 grudnia; kino)
 • Gwiezdne wojny: ostatni Jedi (14 grudnia; kino)
 • Paddington 2 (29 grudnia; kino)
 • Traktorek Florek (26 stycznia 2018; kino)
 • Czarna Pantera (14 lutego 2018 roku; kino)
 • Pułapka czasu (9 marca 2018 roku; kino)
 • Traktorek Florek dodaje gazu (23 marca 2018; kino)
 • Wielka wyprawa Oskara (20 kwietnia 2018; kino)
 • Traktorek Florek ratuje farmę (25 maja 2018; kino)

Filmy które można obejrzeć online z dubbingiem w usłudze VOD:

Ostatnio na forum
No posts were found
Logowanie