youtube facebook twitter google plus

PostHeaderIcon Polski Dubbing - Polacy nie gęsi i dubbing swój mają

PostHeaderIcon Będzie niesamowicie zdubbingowany Spider-Man? [AKTUALIZACJA]

Jak donoszą użytkownicy Filmwebu, przed niektórymi seansami Avengers oglądać można zdubbingowany zwiastun Niesamowitego Spider-Mana – kolejnego w tym roku superbohaterskiego filmu, którego początki sięgają komiksów Marvel Comics. Na chwilę obecną informacje o dubbingu należy jednak traktować z dużą rezerwą, ponieważ film dystrybuowany będzie przez United International Pictures, które nie ma w zwyczaju dubbingować produkcji aktorskich przeznaczonych dla starszych widzów. Przed dwoma laty przekonaliśmy się zresztą, że spolszczony zwiastun o niczym nie świadczy – mimo zdubbingowanego zwiastuna TRON-a: Dziedzictwa, produkcja trafiła na ekrany kin w wersji z napisami. Być może jednak naciski na dystrybutorów Niesamowitego Spider-Mana wywiera The Walt Disney Company, od jakiegoś czasu będące właścicielem Marvel Entertainment, w tym współprodukującego film Marvel Studios. W przypadku zdubbingowania filmu za polską wersję prawdopodobnie odpowiedzialne będzie studio Start International Polska, od lat dubbingujące wszystkie filmy dystrybuowane przez UIP. Byłby to też pierwszy film, w którym po polsku przemówią Andrew Garfield (Parnassus, The Social Network, trylogia Wilcze prawo) i Emma Stone (Zombieland, Supersamiec, Łatwa dziewczyna).

Więcej…

 

PostHeaderIcon „Avengers” od dzisiaj w kinach

Dziś w polskich kinach debiutuje długo wyczekiwana superprodukcja Avengers. Dystrybutor filmu, Forum Film Poland, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom widzów, zdecydował się wprowadzić równą ilość kopii filmu w wersji z polskim dubbingiem oraz napisami, które będą dostępne w każdym multipleksie wyświetlającym film. Nam nie pozostaje nic innego jak tylko zachęcić czytelników do wybrania się do kina na polską wersję, aby przekonać się osobiście o jakości polskiego dubbingu. Niepokoi tylko fakt, że możliwość wyboru pomiędzy dubbingiem a napisami jest w telewizji prawie przemilczana.

 

PostHeaderIcon Nowe odcinki „Victoria znaczy zwycięstwo”

Od 5 maja Nickelodeon SD rozpoczyna emisję końcowych odcinków drugiej serii Victoria znaczy zwycięstwo, za którego dubbing odpowiada studio Master Film. Podwójny odcinek Locked Up zostanie wyemitowany w sobotę o godz. 16.45.

 

PostHeaderIcon Nowości telewizyjne

Już jutro, 28 kwietnia o godzinie 18:15 na Disney Channel będzie miała miejsce premiera kolejnego filmu z polskim dubbingiem pod tytułem "Nie-przyjaciele". Film familijny z 2012 r w reżyserii Daisy von Scherler Mayer przedstawia historię trzech par przyjaciół, których uczucia i lojalność wobec siebie zostaną poddane ciężkiej próbie. Pierwsza historia śledzi losy Halley (Zendaya Coleman) i Avalon (Bella Thorne), najlepszych przyjaciółek, które dostają propozycję, aby ich blog o modzie ukazywał się w formie magazynu. Problem w tym, że w piśmie może pracować tylko jedna redaktorka. Druga historia opowiada o kujonie Jake'u (Nick Robinson) i jego psie Murrayu. Jake pracuje przy szkolnym projekcie z Julianne (Stefanie Scott), w której się podkochuje. Przedstawia jej Murraya, ale dziewczyna i pies nie przypadają sobie do gustu. W ostatniej historii śledzimy losy pochodzącej z wielodzietnej rodziny chłopczycy o imieniu Savannah (Mary Mouser), która spotyka Emmę (Mary Mouser), rozpieszczoną dziewczynę z bogatej dzielnicy, wyglądającą zupełnie jak jej siostra bliźniaczka. Dziewczęta zaprzyjaźniają się i decydują na chwilę zamienić miejscami, co okazuje się nie do końca udanym pomysłem.

 

PostHeaderIcon Premiera nowego serialu na Nickelodeon SD

Już jutro, na Nickelodeon SD odbędzie się premiera nowego serialu aktorskiego dla młodzieży z polskim dubbingiem pod tytułem "Tess kontra chłopaki". Kanadyjski serial na chwilę obecna składa się z jednej serii liczącej 21 odcinków. Premierowy odcinek zostanie wyemitowany w poniedziałek 23 kwietnia o godz. 16:45.

Poprawiony (niedziela, 22 kwietnia 2012 16:47)

Więcej…

 

Dubbingowe premiery
W kinach:

Najbliższe premiery:

 • Alex i spółka: Jak dorosnąć pod okiem rodziców (22 lipca; Disney Channel)
 • Kacper i Emma jadą w góry (28 lipca; kino)
 • Valerian i miasto tysiąca planet (4 sierpnia; kino)
 • Moje wakacje z Rudym (11 sierpnia; kino)
 • Thor: Ragnarok (25 października; kino)
 • Liga Sprawiedliwości (17 listopada; kino)
 • Mikołaj w każdym z nas (24 listopada; kino)
 • Gwiezdne wojny: ostatni Jedi (14 grudnia; kino)
 • Paddington 2 (29 grudnia; kino)
 • Wielka wyprawa Oskara (2017; kino)
 • Czarna Pantera (14 lutego 2018 roku; kino)
 • Pułapka czasu (9 marca 2018 roku; kino)

Filmy które można obejrzeć online z dubbingiem w usłudze VOD:

Ostatnio na forum
No posts were found
Logowanie