youtube facebook twitter google plus

PostHeaderIcon Polski Dubbing - Polacy nie gęsi i dubbing swój mają

PostHeaderIcon „Wyśpiewać marzenia” na Nickelodeon HD

W piątek, 31 sierpnia o godz. 16:30, Nickelodeon HD wyemituje film Wyśpiewać marzenia. Jest to powtórka emisji z wersji kanału w SD, która miała miejsce kilka dni temu, tak więc znamy już wszystkie szczegóły na temat tego dubbingu. Polska wersja powstała w studiu Master Film, zaś reżyserię powierzono Elżbiecie Jeżewskiej. Warto podkreślić, że w obsadzie, poza aktorami typowo dubbingowymi, pojawiają się osoby, które dopiero stawiają swoje pierwsze kroki w dubbingu. Należy także zaznaczyć, że Marta Zgutczyńska oraz Przemysław Wyszyński po raz kolejny podkładają głos pod Keke Palmer i Avana Jogia.

Fabuła filmu w rozwinięciu newsa.

 

Więcej…

 

PostHeaderIcon Drugi dubbingowany zwiastun „Na tropie Marsupilami”

Za niespełna miesiąc do naszych kin trafi francuska komedia Na tropie Marsupilami w reżyserii Alaina Chabata (autor m.in Misji Kleopatra i RRRrrrr!!!), która w samej tylko Francji zebrała rekordową widownię 6 milionów widzów (wśród nich ponoć m.in. Nicolas Sarkozy i François Hollande). Jak to bywa przy tego typu produkcjach, dystrybutor zadecydował o wykonaniu polskiego dubbingu, aby przyciągnąć większą widownię do kin. Od kilku dni na oficjalnym kanale You Tube dystrybutora filmu, ITICinema, można zobaczyć drugi zdubbingowany zwiastun. W filmie usłyszymy zapewne inny dubbing niż w zwiastunie. Premiera w naszych kinach 28 września.

Zdubbingowany zwiastun obejrzeć można również w rozwinięciu newsa.

 

Więcej…

 

PostHeaderIcon „Wymiatacz” na Nickelodeon HD

W piątek, 24 sierpnia o godz. 16:30, Nickelodeon HD wyemituje film Wymiatacz z 2011 roku, który można było zobaczyć już wcześniej w wersji kanału w SD. Za polski dubbing w reżyserii Elżbiety Kopocińskiej-Bednarek odpowiada studio Start International Polska. W wersji polskiej występują m.in. Adrian Perdjon oraz  Aleksandra Traczyńska, którzy po raz kolejny podkładają głos pod Jerry’ego Trainora i Jennette McCurdy.

 

PostHeaderIcon „Sadie J”: kolejny dubbing TeleTOON+

Na początku września na antenie TeleTOON+ obejrzymy, poza Przygodami Sary Jane, jeszcze jeden serial aktorski z polskim dubbingiem. Według informacji dostępnych w Internecie, TeleTOON+ zakupiło od BBC serial młodzieżowy Sadie J. Premiera została zapowiedziana na poniedziałek, 3 września na godz. 15:40. Dubbing został potwierdzony przez samą stację, ale na chwilę obecną brak oficjalnych informacji, które studio dubbingowe będzie odpowiedzialne za przygotowanie polskiej wersji językowej serialu.

 

PostHeaderIcon „Przygody Sary Jane” od września na TeleTOON+

8 września o godz. 21.00 TeleTOON+ rozpocznie emisję produkowanego przez telewizję BBC serialu aktorskiego Przygody Sary Jane, będącego spin-offem Doktora Who. Serial kilka lat temu emitowany był już w Polsce na antenie Cartoon Network, gdzie wyemitowano dwie serie z dubbingiem opracowanym przez Studio Genetix Film Factory. Od jednego z użytkowników naszego forum wiemy, że nową wersję dubbingową przygotuje dla TeleTOON+ studio Master Film. Patrząc na politykę emisyjną stacji, jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że zostaną zdubbingowane i wyemitowane w dosyć krótkim odstępie czasowym wszystkie 53 odcinki serialu (5 serii). Warto również podkreślić fakt, że TeleTOON+ po rebrandingu powoli zaczyna wracać do dubbingowania młodzieżowych seriali aktorskich. Czyżby przychylniejsza polityka produbbingowa była związana z tym, że konkurencja stosuje tylko dubbing?

 

Dubbingowe premiery
W kinach:

Najbliższe premiery:

 • Wonder Woman (2 czerwca; kino)
 • Zielona szkoła (16 czerwca; kino)
 • Transformers: Ostatni Rycerz (23 czerwca; kino)
 • Castlevania (7 lipca; Netflix)
 • Spider-Man: Homecoming (14 lipca; kino)
 • Valerian i miasto tysiąca planet (4 sierpnia; kino)
 • Thor: Ragnarok (25 października; kino)
 • Dziennik cwaniaczka: Droga przez mękę (3 listopada; kino)
 • Liga Sprawiedliwości (17 listopada; kino)
 • Mikołaj w każdym z nas (24 listopada; kino)
 • Gwiezdne wojny: ostatni Jedi (14 grudnia; kino)
 • Paddington 2 (29 grudnia; kino)
 • Wielka wyprawa Oskara (2017; kino)

Filmy które można obejrzeć online z dubbingiem w usłudze VOD:

Ostatnio na forum
No posts were found
Logowanie