youtube facebook twitter google plus

PostHeaderIcon Polski Dubbing - Polacy nie gęsi i dubbing swój mają

PostHeaderIcon „Let it Shine” na Disney Channel

8 września o godz. 11.00 na Disney Channel odbędzie się premiera filmu Let it Shine, w którym w jednej z tytułowych ról występuje Tyler James Williams (Wszyscy nienawidzą Chrisa). Film zostanie opatrzony polskim dubbingiem, który zapewne, jak dotychczasowe produkcje emitowane na DC, powstał w SDI Media Polska.

Fabuła filmu w rozwinięciu.

 

Więcej…

 

PostHeaderIcon „Wyśpiewać marzenia” na Nickelodeon HD

W piątek, 31 sierpnia o godz. 16:30, Nickelodeon HD wyemituje film Wyśpiewać marzenia. Jest to powtórka emisji z wersji kanału w SD, która miała miejsce kilka dni temu, tak więc znamy już wszystkie szczegóły na temat tego dubbingu. Polska wersja powstała w studiu Master Film, zaś reżyserię powierzono Elżbiecie Jeżewskiej. Warto podkreślić, że w obsadzie, poza aktorami typowo dubbingowymi, pojawiają się osoby, które dopiero stawiają swoje pierwsze kroki w dubbingu. Należy także zaznaczyć, że Marta Zgutczyńska oraz Przemysław Wyszyński po raz kolejny podkładają głos pod Keke Palmer i Avana Jogia.

Fabuła filmu w rozwinięciu newsa.

 

Więcej…

 

PostHeaderIcon Drugi dubbingowany zwiastun „Na tropie Marsupilami”

Za niespełna miesiąc do naszych kin trafi francuska komedia Na tropie Marsupilami w reżyserii Alaina Chabata (autor m.in Misji Kleopatra i RRRrrrr!!!), która w samej tylko Francji zebrała rekordową widownię 6 milionów widzów (wśród nich ponoć m.in. Nicolas Sarkozy i François Hollande). Jak to bywa przy tego typu produkcjach, dystrybutor zadecydował o wykonaniu polskiego dubbingu, aby przyciągnąć większą widownię do kin. Od kilku dni na oficjalnym kanale You Tube dystrybutora filmu, ITICinema, można zobaczyć drugi zdubbingowany zwiastun. W filmie usłyszymy zapewne inny dubbing niż w zwiastunie. Premiera w naszych kinach 28 września.

Zdubbingowany zwiastun obejrzeć można również w rozwinięciu newsa.

 

Więcej…

 

PostHeaderIcon „Wymiatacz” na Nickelodeon HD

W piątek, 24 sierpnia o godz. 16:30, Nickelodeon HD wyemituje film Wymiatacz z 2011 roku, który można było zobaczyć już wcześniej w wersji kanału w SD. Za polski dubbing w reżyserii Elżbiety Kopocińskiej-Bednarek odpowiada studio Start International Polska. W wersji polskiej występują m.in. Adrian Perdjon oraz  Aleksandra Traczyńska, którzy po raz kolejny podkładają głos pod Jerry’ego Trainora i Jennette McCurdy.

 

PostHeaderIcon „Sadie J”: kolejny dubbing TeleTOON+

Na początku września na antenie TeleTOON+ obejrzymy, poza Przygodami Sary Jane, jeszcze jeden serial aktorski z polskim dubbingiem. Według informacji dostępnych w Internecie, TeleTOON+ zakupiło od BBC serial młodzieżowy Sadie J. Premiera została zapowiedziana na poniedziałek, 3 września na godz. 15:40. Dubbing został potwierdzony przez samą stację, ale na chwilę obecną brak oficjalnych informacji, które studio dubbingowe będzie odpowiedzialne za przygotowanie polskiej wersji językowej serialu.

 

Dubbingowe premiery
W kinach:
 • Strażnicy Galaktyki vol. 2

Najbliższe premiery:

 • Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara (26 maja; kino)
 • Wonder Woman (2 czerwca; kino)
 • Zielona szkoła (16 czerwca; kino)
 • Transformers: Ostatni Rycerz (23 czerwca; kino)
 • Spider-Man: Homecoming (14 lipca; kino)
 • Valerian i miasto tysiąca planet (20 lipca; kino)
 • Thor: Ragnarok (25 października; kino)
 • Dziennik cwaniaczka: Droga przez mękę (3 listopada; kino)
 • Liga Sprawiedliwości (17 listopada; kino)
 • Mikołaj w każdym z nas (24 listopada; kino)
 • Gwiezdne wojny: ostatni Jedi (14 grudnia; kino)
 • Paddington 2 (29 grudnia; kino)
 • Wielka wyprawa Oskara (2017; kino)

Filmy które można obejrzeć online z dubbingiem w usłudze VOD:

Ostatnio na forum
No posts were found
Logowanie