youtube facebook twitter google plus

PostHeaderIcon Polski Dubbing - Polacy nie gęsi i dubbing swój mają

PostHeaderIcon „Paddington 2”: drugi zwiastun z polskim dubbingiem

Monolith Films opublikował na swoim profilu na YouTube drugi zwiastun z polskim dubbingiem do filmu Paddington 2. W tytułowej roli możemy ponownie usłyszeć Artura Żmijewskiego. W dubbingu zwiastuna wystąpili także Aleksander Mikołajczak - Henry Brown (Hugh Bonneville), Jolanta Fraszyńska - Mary Brown (Sally Hawkins), Teresa Lipowska - Pani Bird (Julie Walters) oraz Tomasz Borkowski - Phoenix Buchanan (Hugh Grant) i Jacek Król - "Knuckles" McGinty (Brendan Gleeson).

Tym razem rezolutny niedźwiadek o nienagannych manierach i skłonności do wpadania w tarapaty trafi w złe towarzystwo. Pomyłkowo osadzony w areszcie wśród zepsutych do szpiku kości typów spod ciemnej gwiazdy, naiwny Paddington zrobi wszystko, by sprowadzić ich na dobrą drogę. A że siłę przekonywania ma wielką, rzecz może się udać. Każdy przecież chętnie przyjmie pomocną łapę nawet jeśli jest nieco lepka od marmolady. Szczególnie jeśli futrzasty zada swe fundamentalne pytanie: Misia w sercu nie masz?! [opis dystrybutora]

Najnowszy zwiastun z polskim dubbingiem do filmu Paddington 2 można obejrzeć poniżej. Film zadebiutuje na ekranach polskich kin 29 grudnia, czyli w tym samym dniu co Jumanji: Przygoda w dżungli który także będzie dystrybuowany z polskim dubbingiem.

 

PostHeaderIcon „Gwiezdne Wojny: ostatni Jedi”: finałowy zwiastun z polskim dubbingiem

Gwiezdne Wojny: ostatni Jedi są jedną z najważniejszych kinowych premier obecnego roku. Disney przyzwyczaił nas już do tego, że dosyć szybko publikuje zwiastuny z polskim dubbingiem. Tak było i tym razem. Po niecałych 12 godzinach od opublikowania najnowszego zwiastuna filmu Gwiezdne Wojny: ostatni Jedi w wersji oryginalnej, na YouTube pojawiła się wersja z polskim dubbingiem. Prawdopodobnie niedługo wspomniany zwiastun z polskim dubbingiem będzie promowany także w kinach. Dobrą okazją może być premiera filmu Thor: Ragnarok która odbędzie się 25 października.

W obsadzie polskiego dubbingu finałowego zwiastuna swoje role z poprzedniej części powtarzają Grzegorz Damięcki - Naczelny Wódz Snoke (Andy Serkis), Weronika Humaj - Rey (Daisy Ridley), Marcin Dorociński - Kylo Ren (Adam Driver) i Marcin Bosak - Poe Dameron (Oscar Isaacs). W zwiastunie swojego głosu użyczył także Wojciech Wysocki - Luke Skywalker (Mark Hamill).

Fabuła filmu Gwiezdne Wojny: ostatni Jedi jest owiana tajemnicą. Wiemy jedynie tyle, że akcja filmu ma się rozgrywać po wydarzeniach z filmu Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy. W obsadzie wersji oryginalnej znaleźli się między innymi Mark Hamill, Carrie Fisher, Adam Driver, Daisy Ridley, John Boyega, Lupita Nyong’o, Oscar Isaac, Domhnall Gleeson, Anthony Daniels, Gwendoline Christie, Andy Serkis, Benicio Del Toro, Laura Dern i Kelly Marie Tran.

Od dzisiaj można rezerwować bilety na seanse przedpremierowe filmu Gwiezdne Wojny: ostatni Jedi które odbędą się już 13 grudnia. Zwolenników polskiego dubbingu powinna ucieszyć informacja, że na chwilę obecną w niektórych kinach sieci Multikino oraz Cinema City seanse z polskim dubbingiem nieznacznie przeważają nad ilością seansów z polskimi napisami. Zwłaszcza w Cinema City zdarzają się seanse z polskim dubbingiem o godzinie 19:00 a nawet 20:30.

Oficjalna premiera filmu Gwiezdne Wojny: ostatni Jedi odbędzie się 14 grudnia. Listę realizatorów polskiego dubbingu prawdopodobnie poznamy dzień wcześniej. Finałowy zwiastun z polskim dubbingiem prezentujemy poniżej:

 

PostHeaderIcon „Magiczna zima Muminków” otrzyma polski dubbing

Do animacji wyświetlanych w tym roku w polskich kinach dołączył finlandzki film Magiczna zima Muminków. Film będzie pokazywany z polskim dubbingiem. Na chwilę obecną, poza samą informacją o polskim dubbingu, nic więcej nie wiadomo na temat polskiej wersji.

To będzie wyjątkowa zima w świecie Muminków. Wyjątkowa, bo pierwsza. W śnieżnej, mroźnej Finlandii, którą zamieszkują, zazwyczaj zasypiają na zimę, by po obudzeniu powitać piękno wiosny i cieszyć się resztą roku. Czy Muminki będą niewyspane? Chyba nie, czeka je bowiem mnóstwo niespodzianek, a przede wszystkim pierwsze święta i magia gwiazdki.

Magiczna zima Muminków to wielki kinowy powrót kultowej bajki autorstwa Tove Jansson. Muminki od lat cieszą się sławą kultowych bohaterów zarówno książkowych, jak i telewizyjnych. Na stałe weszły do popkultury, gdzie zajmują godną pozycję ukochanych postaci wszystkich dzieci. To na ich przygodach wychowywały się – i wciąż wychowują – kolejne pokolenia.

Magiczna zima Muminków zadebiutuje na ekranach polskich kin 22 grudnia.

Źródło: tylkohity.pl

 

PostHeaderIcon „Gwiezdne Wojny: ostatni Jedi”: niedługo pojawi się nowy zwiastun

Plotki na temat premiery nowego zwiastuna filmu Gwiezdne Wojny: ostatni Jedi okazały się prawdziwe, co potwierdził sam Lucasfilm. Nowy zwiastun ma zadebiutować w poniedziałek 9 października 2017 roku w trakcie meczu futbolowego. Biorąc pod uwagę różnice czasu, w Polsce będzie to godzina 4:00 w nocy z poniedziałku na wtorek.

Powinniśmy się spodziewać, że nowy zwiastun filmu Gwiezdne Wojny: ostatni Jedi zostanie opublikowany przez Disneya na YouTube z polskim dubbingiem. Nie wiemy jednak kiedy to dokładnie nastąpi. Prawdopodobnie zwiastun z polskim dubbingiem pojawi się jeszcze w tym samym dniu, lub do końca przyszłego tygodnia, tak jak to było do tej pory.

Gwiezdne Wojny: ostatni Jedi zadebiutują na ekranach polskich kin 14 grudnia.

 

PostHeaderIcon „Wonder Woman” z polskim dubbingiem już na DVD, Blu-ray i 4K Ultra-HD

Wonder Woman (2017) trafiła właśnie na rynek kina domowego. W sprzedaży są cztery różne nośniki filmu. Wszystkie zawierają kinowy dubbing. Za wydanie DVD trzeba zapłacić w przybliżeniu 38,99 zł. Wydanie Blu-ray 2D kosztuje 79,99 zł a Blu-ray 3D + 2D to koszt 116,99 zł. Najwięcej trzeba zapłacić za wydanie 4K Ultra-HD + Blu-ray 2D które kosztuje 129,99 zł.

Audio Formats / Dźwięk: Dolby Digital 5.1 polski (dubbing)
Aspect Ratio 4K Ultra-HD: 16:9 - 2.40:1 Anamorphic Scope (2160p / Ultra High Definition)
Aspect Ratio Blu-ray: 16:9 - 2.35:1 Anamorphic Scope (1080p / 23,976 fps / High Definition)

Hit kinowy! Superprodukcja DC z Gal Gadot w tytułowej roli. Zanim stała się Wonder Woman, była Dianą, księżniczką Amazonek. Wychowała się na odległej, rajskiej wyspie. Pewnego dnia rozbił się tam amerykański pilot, który opowiedział Dianie o wielkim konflikcie ogarniającym świat. Księżniczka porzuciła więc swój dom przekonana, że może powstrzymać zagrożenie. W walce u boku ludzi odkrywa pełnię swojej mocy... i swoje prawdziwe przeznaczenie. [opis dystrybutora]

Za opracowanie polskiej wersji dubbingowej filmu Wonder Woman, w reżyserii Marka Robaczewskiego, odpowiada Studio Sonica.

Hit kinowy! Superprodukcja DC z Gal Gadot w tytułowej roli. Zanim stała się Wonder Woman, była Dianą, księżniczką Amazonek. Wychowała się na odległej, rajskiej wyspie. Pewnego dnia rozbił się tam amerykański pilot, który opowiedział Dianie o wielkim konflikcie ogarniającym świat. Księżniczka porzuciła więc swój dom przekonana, że może powstrzymać zagrożenie. W walce u boku ludzi odkrywa pełnię swojej mocy... i swoje prawdziwe przeznaczenie.
 

Dubbingowe premiery
W kinach:
 • Biegnij Amelio!
 • Twój Vincent

Najbliższe premiery:

 • Mali bohaterowie (20 października; kino)
 • Thor: Ragnarok (25 października; kino)
 • Liga Sprawiedliwości (17 listopada; kino)
 • Mikołaj w każdym z nas (24 listopada; kino)
 • Co wiecie o swoich dziadkach? (1 grudnia; kino)
 • Gwiezdne wojny: ostatni Jedi (14 grudnia; kino)
 • Jumanji: Przygoda w dżungli (29 grudnia; kino)
 • Paddington 2 (29 grudnia; kino)
 • Traktorek Florek (26 stycznia 2018; kino)
 • Czarna Pantera (14 lutego 2018 roku; kino)
 • Pułapka czasu (9 marca 2018 roku; kino)
 • Traktorek Florek dodaje gazu (23 marca 2018; kino)
 • Wielka wyprawa Oskara (20 kwietnia 2018; kino)
 • Traktorek Florek ratuje farmę (25 maja 2018; kino)

Filmy które można obejrzeć online z dubbingiem w usłudze VOD:

Ostatnio na forum
No posts were found
Logowanie