youtube facebook twitter google plus

PostHeaderIcon Polski Dubbing - Polacy nie gęsi i dubbing swój mają

PostHeaderIcon „Łotr 1: Gwiezdne wojny – Historie” na DVD z tygodnikiem „Polityka”

Łotr 1: Gwiezdne wojny – Historie (Rogue One: A Star Wars Story; 2016) ponownie zostaną wydane na DVD z tygodnikiem Polityka. Wydanie DVD zostanie dołączone do numeru 30/2017 który pojawi się 26 lipca. Cena wyniesie 34,99 zł.

W czasach wielkiego galaktycznego konfliktu grupa bohaterów pod wodzą zbiegłej buntowniczki Jyn Erso oraz szpiega Rebelii Cassiana Andora, podejmuje się desperackiej misji, by wykraść plany Gwiazdy Śmierci, najpotężniejszej broni Imperium.

Za opracowanie polskiej wersji dubbingowej filmu Łotr 1: Gwiezdne wojny – Historie, w reżyserii Waldemara Modestowicza, odpowiada studio SDI Media Polska.

 

PostHeaderIcon „LEGO DC Super Hero Girls: Złodziej pamięci”: spot po polsku online

LEGO DC Super Hero Girls: Złodziej pamięci będzie dystrybuowany z polskim dubbingiem. Potwierdza to spot filmu zamieszczony przez Galapagos na YouTube. Film pojawi się na DVD 17 sierpnia.

Kiedy Supergirl, Wonder Woman, Batgirl, Bumblebee i Katana nagle zdają sobie sprawę, że nie pamiętają nic z tego, co wydarzyło się w poniedziałek w Super Hero High, postanawiają rozwikłać tę zagadkę.

Spot filmu LEGO DC Super Hero Girls: Złodziej pamięci można obejrzeć z dubbingiem po polsku w wersji online po kliknięciu na poniższy odnośnik. Na razie nie jest znana dokładna cena wydania DVD.

 

PostHeaderIcon „Emotki. Film”: nowy zwiastun z dubbingiem po polsku online

Na oficjalnym profilu United International Pictures na YouTube pojawił się nowy zwiastun z polskim dubbingiem do animacji Emotki. Film (The Emoji Movie in 3D; 2017). Pełne dane na temat obsady dubbingu będą znane później, ale dystrybutor ujawnił, że w polskiej wersji pojawi się 11 gwiazd polskiego internetu. Chodzi konkretnie o: ReZigiusz, Littlemooonster96, Stuu, Damian Kordas, Marcin Dubiel, Jaś Dąbrowski, Aga Stachurska, Patryk Woźniak, Adam Zdrójkowski, Jakub Zdrójkowski i Danny Ferreri.

Zwiastun Emotki. Film można obejrzeć z dubbingiem po polsku w wersji online po kliknięciu na poniższy odnośnik. Film zadebiutuje na ekranach kin 13 października.

 

PostHeaderIcon „Camp Rock”: powtórka filmu z dubbingiem w Disney Channel

Już jutro na antenie Disney Channel odbędzie się kolejna powtórka komedii muzycznej Camp Rock (2008) z Demi Lovato w roli głównej. Film zostanie wyemitowany o godzinie 8:00. Disney Channel emituje ten film z polskim dubbingiem.

Młoda dziewczyna spędzająca wakacje na obozie muzycznym postanawia kłamać w sprawie pracy swojej matki, aby zaprzyjaźnić się z bogatymi koleżankami.

Za opracowanie polskiej wersji dubbingowej filmu Camp Rock, w reżyserii Artura Kaczmarskiego, odpowiada dawne SUN STUDIO A/S ODDZIAŁ w POLSCE(obecnie SDI Media Polska).

 

PostHeaderIcon „Legion Samobójców 2”: aktorzy wejdą na plan w marcu 2018 roku

Oficjalnie film Legion Samobójców 2 nie ma jeszcze reżysera, ale przypuszcza się, że lada dzień zostanie nim Jaume Collet-Serra. Warner Bros. planuje dosyć szybko rozpocząć prace nad produkcją sequela filmu z 2016 roku. Jeśli nic nie zakłóci przygotowań to aktorzy wejdą na plan zdjęciowy w marcu 2018 roku. Film ma wejść na ekrany kin w 2019 roku, a więc w tym samym roku co The Batman.

Obecna polityka Warner Bros. sugeruje, że Legion Samobójców 2 będzie dystrybuowany z polskim dubbingiem, ale oficjalne decyzje w tej kwestii jeszcze nie zapadły.

 

Dubbingowe premiery
W kinach:

Najbliższe premiery:

 • Kacper i Emma jadą w góry (28 lipca; kino)
 • Valerian i miasto tysiąca planet (4 sierpnia; kino)
 • Moje wakacje z Rudym (11 sierpnia; kino)
 • Thor: Ragnarok (25 października; kino)
 • Liga Sprawiedliwości (17 listopada; kino)
 • Mikołaj w każdym z nas (24 listopada; kino)
 • Gwiezdne wojny: ostatni Jedi (14 grudnia; kino)
 • Paddington 2 (29 grudnia; kino)
 • Wielka wyprawa Oskara (2017; kino)
 • Czarna Pantera (14 lutego 2018 roku; kino)
 • Pułapka czasu (9 marca 2018 roku; kino)

Filmy które można obejrzeć online z dubbingiem w usłudze VOD:

Ostatnio na forum
No posts were found
Logowanie