Polski-Dubbing.pl • Zobacz wątek - Filmy, które chcielibyście zobaczyć z dubbingiem

Strona główna forum Opinie Opinie i propozycje

Wasze opinie odnośnie polskiego dubbingu.

Re: Filmy, które chcielibyście zobaczyć z dubbingiem

Postprzez misiek73169 » 30 maja 2016, o 16:58

Dezerter napisał(a):Zarówno Star Trek: w nieznane i Ghostbusters. Pogromcy duchów nie otrzymają dubbingu
No to szkoda :( . Liczyłem że jednak te dwa fimy albo przynajmniej jeden z nich otrzyma pełną polską wersję językową. Nieco się zawiodłem na dystrybutorze.
misiek73169
Pierwsza duża rola

Postprzez matijas94 » 31 maja 2016, o 11:15

niby po co ten dubbing ?

żeby uratować ten film od całkowitej porażki ?

ta produkcja jest jest skazana na pożarcie i dubbing nic temu nie podoła niestety....
matijas94

Postprzez ThePinkFin » 31 maja 2016, o 15:21

Ja bym mimo wszystko chciał Melissę McCarthy, Chrisa Hemswortha, Zoe Saldanę i Idrisa Elbę usłyszeć, jak mówią znowu po polsku.
Zapraszam na mój blog: https://thepinkfin.blogspot.com/ i stronę: https://www.facebook.com/pg/Pingwin-Różowopłetwy-2107462016165767/about/
ThePinkFin
Robi gwary

Postprzez matijas94 » 31 maja 2016, o 16:48

Melissa McCarthy popisała się wg mnie tylko w jednym filmie Agentce

o reszcie jej filmów mówią że spora część ich gagów to jej tusza
matijas94

Postprzez misiek73169 » 31 maja 2016, o 17:40

matijas94 napisał(a):niby po co ten dubbing ?

żeby uratować ten film od całkowitej porażki ?
No teraz to ten film już całkowicie skazany jest na porażkę.
ThePinkFin napisał(a):Ja bym mimo wszystko chciał Melissę McCarthy, Chrisa Hemswortha, Zoe Saldanę i Idrisa Elbę usłyszeć, jak mówią znowu po polsku.
Ja też. Szczególnie Piotra Grabowskiego znowu pod Chrisa Hemswortha. Bo prawdopodobnie znowu byśmy usłyszeli głos tego aktora pod odtwórce roli Thora.
misiek73169
Pierwsza duża rola

Postprzez Kwasibor » 31 maja 2016, o 22:40

Generalnie szkoda. Co prawda "Pogromczynie duchów" zapowiadają się na niezłego gniota, ale obok Hemswortha mają jedną rzecz, która mogłaby sprawić że dubbing do tego filmu mógłby wyróżnić się na tle innych: główną kobiecą obsadę. Ostatnio jakoś złakniony jestem po prostu dubbingu do filmu/serialu gdzie główne role grałyby kobiety. Na poprzedniej stronie wrzucałem już zwiastun do kinowej kontynuacji serialu "Absolutnie fantastycznie", a ostatnio wygrzebałem na YouYubie jeszcze zwiastun do "Bad Moms". No ale niestety, szanse na to aby ten film doczekał się kinowego dubbingu są żadne.

Jeszcze jednym filmem który chciałbym zobaczyć w kinie z dubbingiem to trzecia część "Gości, gości", czyli LES VISITEURS 3 La Révolution. Co prawda film zbiera bardzo słabe oceny w internecie (4,5/10 na IMDb), ale fajnie byłoby usłyszeć Christiana Claviera znowu mówiącego głosem Mieczysława Morańskiego, no i wydaje mi się że mam kogoś kto mógłby w tym filmie z powodzeniem dubbingować Jeana Reno: czyli Krzysztofa Wakulińskiego. Ten sam wiek, pewne podobieństwo fizyczne i porównywalny talent aktorski (choć nie wiem czy Wakuliński nawet nie lepszy). Mogłoby wyjść nieźle.

Obrazek Obrazek

Pomimo tego że w "Moim przyjacielu orle" Władysław Kowalski wyszedł dobrze, to jednak nie widzę go na dłuższą metę jako stałego odpowiednika Reno. Kowalski kojarzy mi się mimo wszystko z dość flegmatycznym stylem gry, nie pasującym do dość żywiołowego Reno.
Ostatnio edytowano 1 cze 2016, o 09:59 przez Kwasibor, łącznie edytowano 1 raz
Kwasibor
Pierwszy mikrofon

Postprzez misiek73169 » 1 cze 2016, o 00:04

Doczekaliśmy ciekawych czasów. Bo idąc tokiem myślenia stereotypowego to wydawało się że bardziej nowa wersja "Pogromców duchów" dostanie dubbing który to film jest tak naprawdę dla całej rodziny niż np "Legion Samobójców" a tymczasem jest odwrotnie. Widocznie polski dysrtybutor postawił krzyżyk na tym filmie i uznał że nawet dubbing nic tu nie pomoże bo i tak będzie klapa w box officie .
Za to jeżeli chodzi o "Star Trek" to naprawdę się dziwię.Ta seria przecież jest u nas w miarę znana po przez seriale w telewizji jak i filmy pełnometrażowe i dubbing tutaj na pewno by się opłacił.
misiek73169
Pierwsza duża rola

Postprzez Dezerter » 2 cze 2016, o 15:58

Też krótko i na temat. Dostałem odpowiedź od PR Warner Bros. i na ten rok nie planują już więcej dubbingów do filmów aktorskich.
Dezerter
Pan Jarosław

Postprzez ThePinkFin » 2 cze 2016, o 17:31

Jakoś nie jestem zaskoczony, ale liczę, że mimo to w tym roku zapowiedzą jeszcze "Kong: Skull Island" (z Samuelem L. Jacksonem, Tomem Hiddlestonem, Tobym Kebbellem i Johnem C. Reillym) i "Knights of the Roundtable: King Arthur" (z Djimonem Hounsou) na następny. A później 2 filmy DCEU.
Zapraszam na mój blog: https://thepinkfin.blogspot.com/ i stronę: https://www.facebook.com/pg/Pingwin-Różowopłetwy-2107462016165767/about/
ThePinkFin
Robi gwary

Postprzez misiek73169 » 2 cze 2016, o 21:05

W sumie to jest to bardzo możliwe żeby film "Skull Island" otrzymał dubbing . Film należy do tych bardziej oczekiwanych . Obsada też niczego sobie , wszystko w rękach i głowach ludzi odpowiedzialnych za dystrybucję.
misiek73169
Pierwsza duża rola

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Opinie i propozycje