Polski-Dubbing.pl • Zobacz wątek - Filmy, które chcielibyście zobaczyć z dubbingiem

Strona główna forum Opinie Opinie i propozycje

Wasze opinie odnośnie polskiego dubbingu.

Re: Filmy, które chcielibyście zobaczyć z dubbingiem

Postprzez ThePinkFin » 4 maja 2017, o 20:21

Spinogiptikus napisał(a):Chciałbym też zobaczyć dubbing do Batmana Nolana

Te 3 filmy akurat powinny mieć dubbing. Zastanawiam się, dlatego tak się nie stało. Kadra WB się przetasowała i przegłosowała brak dubu, czy może "Batman i Robin" się nie sprzedali?
Film jest jak danie, czasem trzeba nieznacznie zmienić recepturę, by smakowało ludziom spoza rejonu, nie powinno mieć za dużo sosu i najlepiej zjeść je całe, a nie tylko jego resztki.

Zapraszam na mój blog: https://thepinkfin.blogspot.com/
ThePinkFin
Poziom: fandubber

Postprzez misiek73169 » 4 maja 2017, o 20:28

ThePinkFin napisał(a):Te 3 filmy akurat powinny mieć dubbing. Zastanawiam się, dlatego tak się nie stało.
Wtedy Warner jeszcze tak chętnie nie zlecał dubbingu do swoich filmów. Ba , wtedy nawet jeszcze nie przypuszczali że będą to robić.
W mojej prywatnej ocenie trylogia Nolana to jak dotąd najlepsze filmy o Batmanie jakie do tej pory powstały.
misiek73169
Pierwsza duża rola

Postprzez Spinogiptikus » 4 maja 2017, o 20:29

misiek73169 napisał(a):
Spinogiptikus napisał(a):W Robocopie z 2014 był by Szyszkowski A w oryginale Odia lub Jarociński
Tak myślałem że chodzi o Robocopa z 1987 roku z Peterem Wellerem :D . Spinogiptikus ale wiesz że oryginalny film miał jeszcze dwie kontynuacje ?

Wiem . Były też dwa seriale aktorskie jeden 22 odcinkowy i drugi 4 odcinkowy ,były też seriale animowane.
Spinogiptikus
Stremowany amator

Postprzez ThePinkFin » 4 maja 2017, o 20:33

Jakoś zdecydowali się na dub do "Batmana i Robina", więc po 8 latach mogli to kontynuować. Pamiętam, że z filmów DC oglądałem jedynie te z dubem, "Człowieka ze stali" (tylko ze względu na BvS) i coś mi się kojarzy ten, gdzie Superman wyprostował Krzywą Wieżę w Pizie, to tyle, więc, jeśli o mnie chodzi, to sobie zaszkodzili.
Film jest jak danie, czasem trzeba nieznacznie zmienić recepturę, by smakowało ludziom spoza rejonu, nie powinno mieć za dużo sosu i najlepiej zjeść je całe, a nie tylko jego resztki.

ThePinkFin

Postprzez misiek73169 » 4 maja 2017, o 20:43

ThePinkFin napisał(a):Jakoś zdecydowali się na dub do "Batmana i Robina", więc po 8 latach mogli to kontynuować.
8 lat to bardzo dużo , zresztą film z Georgem Clooneyem w porównaniu z trylogią Nolana wydaje się filmem bardziej dla wszystkich , trylogia z Christianem Bale'm jest już bardziej mroczna i dojrzalsza . Pewnie polski dystrybutor w myśl polskiego stereotypu "dubbing tylko dla dzieci" do trylogii Nolana po prostu go nie zlecił.
ThePinkFin napisał(a):gdzie Superman wyprostował Krzywą Wieżę w Pizie
To był film "Superman 3" z Christopherem Reeve . Akurat ten film był chyba bardziej komediowy niż "AntMan", tutaj śmiało mógł być dubbing.
misiek73169
Pierwsza duża rola

Postprzez Spinogiptikus » 4 maja 2017, o 21:00

Brudny Harry 1-5 Harry Callahan (Clint Eastwood) mówił by głosem Krzysztofa Banaszyka lub Roberta Jarocińskiego .
Spinogiptikus
Stremowany amator

Postprzez Kwasibor » 30 sie 2017, o 21:26

Our Souls at Night Film od Netflixa z Robertem Redfordem i Jane Fondą w rolach głównych. W sytuacji gdy pod jednego z aktorów mamy praktycznie idealnie dobrany głos (Łukaszewicz pod Redforda), zlecanie lektora to po prosu marnowanie okazji i mijanie się z celem.
Ostatnio edytowano 30 sie 2017, o 23:26 przez Kwasibor, łącznie edytowano 1 raz
Kwasibor
Pierwszy mikrofon

Postprzez ThePinkFin » 30 sie 2017, o 21:55

Kwasibor, zamień link i tekst miejscami, a wszystko będzie działać.
Dubbing do tego filmu jest raczej tak samo prawdopodobny jak to, że Jane Fonda miałaby zachowany głos z filmu Stanley i Iris.

ThePinkFin

Postprzez Kwasibor » 30 sie 2017, o 23:29

Poprawione. Cóż zdaję sobie sprawę, że Netflix raczej nie zleci dubbingu do tego filmu, ale pomarzyć można.
Kwasibor
Pierwszy mikrofon

Poprzednia strona

Powrót do Opinie i propozycje