Polski-Dubbing.pl • Zobacz wątek - Assassin’s Creed (2016)

Strona główna forum Opinie Opinie i propozycje

Wasze opinie odnośnie polskiego dubbingu.

Re: Assassin’s Creed (2016)

Postprzez Kwasibor » 22 paź 2016, o 21:39

ポッテロ napisał(a):Ale jeżeli Zduniowi Osobliwy dom naprawdę udał się lepiej

Jako chyba jedyna osoba na tym forum, która naprawdę lubi dubbingi od Kopocińskiej (choć np. takich "Bogów Egiptów", po powtórce, nie mogę traktować na serio w kategoriach innych niż "guilty pleasure") potwierdzam: Zduniowi udało się tym dubbingiem wybić ponad poziom najlepszych dubbingów Kopcińskiej. W zasadzie gdyby nie tragiczny Press, to wybiłby się na tyle wysoko, że mógłby bezkarnie pomachać z góry fujarką do co bardziej wymagających użytkowników tego forum i krzyknąć: "Nie będziecie mi więcej wypominać Exodusa i Batman v Superman, zdziry"
Kwasibor
Pierwszy mikrofon

Postprzez ThePinkFin » 24 paź 2016, o 20:55

Sprostowanie!
Jeżeli ktoś jeszcze nie wie, rozmawiałem dziś ponownie z tą samą kobietą w BOK-u Imperiala i z jakiegoś powodu zaprzeczyła temu, jakoby ów film miał dostać dubbing. To dziwne, bo w piątek wyrażała się niezwykle jasno i, gdy ciągnąłem temat, dodała, że aktualnie jest to jedyny film aktorski, który mają w planach zdubbingować, więc być może powiedziała mi tę nowinę za wcześnie, dlatego dziś się tego wyparła. Aktualnie ciężko mówić coś na ten temat, poczekamy, zobaczymy, a nuż będziemy się jeszcze cieszyli z ewentualnej zapowiedzi potwierdzonej w późniejszym terminie.
Film jest jak danie, czasem trzeba nieznacznie zmienić recepturę, by smakowało ludziom spoza rejonu, nie powinno mieć za dużo sosu i najlepiej zjeść je całe, a nie tylko jego resztki.

Zapraszam na mój blog: https://thepinkfin.blogspot.com/
ThePinkFin
Poziom: fandubber

Postprzez Nillay » 24 paź 2016, o 22:17

Tak czy siak, na wszelki wypadek wyrazilismy swoje nadzieje co do obsady ewentualnego dubbingu. Szczerze mowiąc powinno być jakieś specjslne miejsce, w ktorym moglibysmy dyskutowac na temat ewentualnych, niepotwierdzonych jeszcze dubbingów. W koncu o niektorych dowiadujemy sie przed samą premierą...
Nillay
Internet Explorer

Postprzez ThePinkFin » 25 paź 2016, o 07:10

Chcesz tutaj zakładać wątki do co pewniejszych filmów? Może być. A co będzie, jeśli jakiś film nie dostanie dubu, wątek zostanie tutaj, czy usunie się go?
Film jest jak danie, czasem trzeba nieznacznie zmienić recepturę, by smakowało ludziom spoza rejonu, nie powinno mieć za dużo sosu i najlepiej zjeść je całe, a nie tylko jego resztki.

Zapraszam na mój blog: https://thepinkfin.blogspot.com/
ThePinkFin
Poziom: fandubber

Postprzez ポッテロ » 26 paź 2016, o 00:45

Jeżeli coś nie dostanie, chociaż wcześniej został założony temat na podstawie sensownych przesłanek (zdubbingowany zwiastun, potwierdzenie od dystrybutora), to jest przenoszone do działu „Opinie i propozycje”, jak było chociażby z TRON-em: Dziedzictwem. Jeżeli nie ma przesłanek, to są w rzeczonym dziale odpowiednie tematy do spekulowania.
Hey hey let’s go 喧嘩する
大切な物をprotect my balls
僕が悪いso let’s fighting
Let’s fighting love
Let’s fighting love
ポッテロ
Pan Sowa

Postprzez aenekr » 26 paź 2016, o 10:14

swoją drogą ciekawe czy będzie dubb czy nie. mogliby go nie zepsuć
aenekr
Stremowany amator