Polski-Dubbing.pl • Zobacz wątek - Nowości dubbingowe w kinie, w telewizji, na DVD i Blu-ray

Strona główna forum Opinie Opinie i propozycje

Wasze opinie odnośnie polskiego dubbingu.

Re: Nowości dubbingowe w kinie, w telewizji, na DVD i Blu-ray

Postprzez Dezerter » 9 maja 2017, o 08:52

Wygląda na to, że Wojna o planetę małp nie dostanie dubbingu. Dostałem odpowiedź od Imperiala, że na ten moment nie mają planów odnośnie dubbingowania filmów aktorskich. Chciałem jednak zaznaczyć, że bywało już (nawet ostatnio), że po takiej deklaracji, po paru tygodniach okazywało się, że jakiś dubbing jednak będzie. Planetę małp trzeba sobie już odpuścić, chyba, że decyzja o dubbingu zostanie podjęta na ostatnią chwilę (premiera 14 lipca) czyli koniec maja / początek czerwca. Nie jesteśmy nawet w połowie roku, więc może coś jeszcze zdubbingują.
Dezerter
Pierwsza duża rola

Postprzez misiek73169 » 9 cze 2017, o 21:22

Podobno dziś w nocy naszego czasu ma zadebiutować pierwszy teaser filmu "Czarna Pantera". Jeżeli pojawi się jego zdubbingowana wersja to zapewne w poniedziałek. https://naekranie.pl/aktualnosci/black- ... ie-1939438 .
misiek73169
Pierwsza duża rola

Re: Liga Sprawiedliwości (Justice League); 2017

Postprzez Avengers2015 » 8 wrz 2017, o 22:23

Wie ktoś kiedy będzie puszczony oficjalny zwiastun do nowej odsłony Avengers? Avengers infinity war

pełno ludzi wciskających kit że officjal a tyk naprawdę to materiał nagrany z kamerki z masowych pokazów w USA :/
Avengers2015
Stremowany amator

Re: Liga Sprawiedliwości (Justice League); 2017

Postprzez ThePinkFin » 9 wrz 2017, o 08:54

Po kiego piszesz o filmie Marvela w temacie filmu DC? Zwiastun Infinity War ma zostać wrzucony przez Marvela w okolicy premiery Ragnaroku.
Film jest jak danie, czasem trzeba nieznacznie zmienić recepturę, by smakowało ludziom spoza rejonu, nie powinno mieć za dużo sosu i najlepiej zjeść je całe, a nie tylko jego resztki.
Zapraszam na mój blog: https://thepinkfin.blogspot.com/
ThePinkFin
Poziom: fandubber

Postprzez Dezerter » 5 lis 2017, o 21:39

Do filmów aktorskich które jeszcze w tym roku mogą otrzymać kinowy dubbing, chyba można zaliczyć tę produkcję: http://kinoswiat.pl/mikolaj-i-spolka/
Trzeba pilnować czy w kinie dystrybutor nie pokaże jakiegoś zwiastuna z dubbingiem. Na razie dubbing jest niepotwierdzony, ale prawdopodobny.
Dezerter
Pierwsza duża rola

Postprzez radef » 5 lis 2017, o 22:33

Zwiastun widziałem przed najnowszym "Thorem". Był oczywiście z dubbingiem, ale wydaje mi się, że Alaina Chabata na pewno nie grał Paszkowski.
radef
Pierwszy mikrofon

Postprzez ThePinkFin » 5 lis 2017, o 22:37

Może to był Glapiński tak jak w "Valerianie..." również od Kino Świata.
Film jest jak danie, czasem trzeba nieznacznie zmienić recepturę, by smakowało ludziom spoza rejonu, nie powinno mieć za dużo sosu i najlepiej zjeść je całe, a nie tylko jego resztki.
ThePinkFin

Postprzez Dezerter » 8 lis 2017, o 09:55

Imperial-CinePix nie ma na razie planów odnośnie dubbingowania filmów aktorskich. Według mnie kandydatem do dubbingu mógłby być WIĘZIEŃ LABIRYNTU: LEK NA ŚMIERĆ który wchodzi do kin 26.01.2018 roku, ale w obecnej sytuacji dubbing jest mało prawdopodobny. Decyzję musieliby podjąć w pierwszej połowie grudnia.
Dezerter
Pierwsza duża rola

Postprzez ThePinkFin » 8 lis 2017, o 14:56

Ja tam myślę, że znacznie realniejsze szanse ma jeszcze tegoroczny "Król rozrywki", a wkrótce i one pewnie spadną do zera. Takie pesymistyczno-realistyczne myślenie.
ThePinkFin

Kapitan Szablozęby i skarb piratów w WP

Postprzez Film_Polski » 11 lis 2017, o 11:01

Jest właśnie sobota, 11/11/2017. Od godziny 10:00 w kanale WP/WP HD leci Kapitan Szablozęby i skarb piratów (Kaptein Sabeltann og skatten i Lama Rama), film familijny produkcji norwesko-brytyjskiej z 2014 roku. Dubbing jest!
Czy ktoś się orientuje czy to jest premiera telewizyjna czy nie?
Film_Polski
Pierwszy mikrofon

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Opinie i propozycje