Polski-Dubbing.pl • Zobacz wątek - Regulamin

Strona główna forum Forum Regulamin

Przed rejestracją koniecznie zapoznaj się z regulaminem.

Regulamin

Postprzez Dezerter » 23 gru 2007, o 16:52

REGULAMIN

1. Rejestracja
1.1. Aby uzyskać dostęp do pisania postów, zakładania tematów oraz brania udziału w ankietach, konieczne jest założenie konta na forum.
1.2. Użytkownik może posiadać tylko jedno konto. Posiadanie większej ich ilości jest równoznaczne z zablokowaniem (banem) wszystkich kont użytkownika.
1.3. Każdy nowozarejestrowany trafia do grupy „Nowi użytkownicy”, zaś jego posty pojawiają się na forum dopiero po zatwierdzeniu przez moderatorów. Ze względu na wzmożoną aktywność tzw. trolli, osoby znajdujące się w tej grupie obłożone są szeregiem obostrzeń, nie mogąc m.in. wysyłać prywatnych wiadomości, głosować w ankietach, ustawiać awatarów, dodawać załączników ani posiadać sygnaturek. Po osiągnięciu limitu postów automatycznie trafiają do grupy „Zarejestrowani użytkownicy”, otrzymując wszystkie prawa przysługujące użytkownikowi forum.
1.4. Administracja ma prawo ograniczyć zarejestrowanym użytkownikom dostęp do określonych działów lub funkcjonalności forum, takich jak np. wysyłanie prywatnych wiadomości, dostęp do czasu czy możliwość głosowania w ankietach, jeśli stwierdzi, że użytkownik narusza zasady korzystania z tych funkcji bądź nie przestrzega w ich obrębie regulaminu.

2. Zabrania się
2.1. Zakładania w nieprzeznaczonych do tego działach tematów dotyczących dubbingów do seriali bądź filmów animowanych przeznaczonych dla dzieci. Tematy takie będą przenoszone do odpowiedniego działu lub kasowane.
2.2. Pisania tzw. offtopicowych postów i tematów.
2.2. Negowania zdania i opinii administratora. Jednorazowa opłata za posiadanie własnego zdania i możliwość jego wyrażania wynosi 50 zł.

3. Ograniczenia
Każdy użytkownik ma prawo do wyrażania własnej opinii, jednak pod żadnym warunkiem nie może:
3.1. Obrażać w jakikolwiek sposób innych użytkowników.
3.2. Używać wulgaryzmów (za wyjątkiem cytatów).
3.3. Zamieszczać linków umożliwiających pobieranie treści objętych prawem autorskim ani informować o możliwości znalezienia takowych. Możliwe jest zamieszczanie linków do materiałów umieszczonych w serwisach takich jak YouTube czy Wrzuta, pod żadnym pozorem nie można jednak umieszczać linków do pełnych wersji filmów dostępnych na serwisach streamingowych (za wyjątkiem legalnie działających serwisów VOD).
3.4. Zamieszczać linków/zdjęć do treści pornograficznych, treści niezgodnych z polskim prawem bądź propagujących mowę nienawiści ze względu na rasę, orientację seksualną i pochodzenie.
3.5. Zaśmiecać forum (pisać postów niezwiązanych z tematem, spamować itp.)

4. Nie zaleca się
4.1. Pisania krótkich i nic nie wnoszących postów.
4.2. Wywoływania kłótni i sprzeczek (tzw. flame’ów).
4.3. Pisania cały czas dużymi literami, pogrubioną lub pochyloną czcionką i stosowania różnych kolorów czcionki bez konkretnego powodu.
4.4. Prowadzenia swobodnych pogawędek – do takich celów służą prywatne wiadomości i czat.
4.5. Stosować wyliczanek.
4.6. Nadużywania uśmieszków.
4.7. Używania dużych obrazków w postach.
4.8. Cytowania postów, na które bezpośrednio się odpowiada.

5. Ostrzeżenia i kary
5.1. Zablokowanie możliwości pisania postów po wartości ostrzeżeń: 3;
5.2. Zablokowanie możliwości wejścia na forum po wartości ostrzeżeń: 6;
5.3. Ostrzeżenia wygasają po 180 dniach.
5.4. Banem karani będą użytkownicy, których pierwsze posty po zarejestrowaniu się będą stanowiły treści obraźliwe, wulgarne bądź nastawione na wszczęcie kłótni.

6. Podsumowanie
6.1. Wszelkie skargi, pretensje i opinie można zgłaszać poprzez e-mail do jednego z administratorów forum.
6.2. Administracja może zablokować dostęp danej osobie do forum bez podania przyczyny.
6.3. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia od jego stosowania. Rejestracja na forum i napisanie choćby jednego postu oznacza potwierdzenie znajomości regulaminu i deklarację zastosowania się do niego.
6.4. Regulamin może ulec zmianie bez wcześniejszej informacji użytkowników.

Ostatnia aktualizacja regulaminu: 10 kwietnia 2013 r.
Avatar użytkownika
Dezerter
Pan Jarosław
 
Posty: 3044
Dołączył(a): 14 gru 2011, o 22:59

Powrót do Regulamin

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


cron