Polski-Dubbing.pl • Zobacz wątek - S;

Strona główna forum Historia polskiego dubbingu Aktorzy: indeks

Możliwość pisania postów bez rejestracji.

Moderator: Zbigniew Dolny

S;

Postprzez Zbigniew Dolny » 7 lut 2009, o 14:15

Saar E.
1972-Winowajca potrzebny od zaraz;


Sabara Tadeusz
1970-Che-Opowieści o Guevarze;


Saciuk Andrzej
1966 - 101 Dalmatyńczyków,


Salaburski Zdzisław
1965-Czterdzieści minut przed świtem;
1967-Dziesięciu małych Indian;
1968-Testament Agi;
1969-Strzał w ciemności; Każdemu swoje; Winnetou i król nafty; Biały pokój;
1970-Włoch w Argentynie; Winnetou wśród Sępów; Profesor zbrodni; Ósmy; Kremlowskie kuranty; Zbrodnia i kara;
1971-Winnetou w Dolinie Śmierci;
1972-Lala; Wódz Seminolów;
1974- Prywatny detektyw;
1976- Premia; Ostatnia ofiara;
1977- Zwycięzca; Strzały dla Robin Hooda;
1979- Odbicia światła;
1980- Śnieżyczka i Różyczka;
1985- Śmierć w Wenecji (TV);


Samogi Tadeusz
1961- Uskrzydleni;
1965- Włoszki i miłość;
1968- Napad stulecia;

Santor Irena
1962- Kolorowe melodie;


Saretok Zofia
1966-Droga Brigitte;
1967-Wojna i pokój; Kobiety nie bij nawet kwiatem;
1968-Życie złodzieja; Wojna i pokój cz.3;
1969-Dr.Crippen przed sądem; Wojna i pokój cz.4;
1970-Włoch w Argentynie; Kremlowskie kuranty;
1971-Przygody żółtej walizeczki;
1972-Michal Strogow-kurier carski;
1974- Trzy orzeszki dla Kopciuszka;
1975- Bezdomny;
1983- Arabela (TV);


Sawczuk Michał
1982- Wakacje dla psa;


Sawicka Małgorzata
1975- Ja i mój pies;
1978- Pociąg w śniegu; Szczęście na smyczy;


Sawicka Teresa
1975- Polewaczka;


Schmidt Tadeusz
1968-Hasła nie trzeba;
1969-Brat dr.Homera;
1970-Che-opowieści o Guevarze;
1971-Władca gór; Timo Rinnelt porwany;
1974- Jeździec bez głowy; Dni zdrady;


Schnerr Krystyna
1961- Uskrzydleni;


Scholl Magda
1977- Dzieciństwo w ogniu;
1983- Maria i Mirabela;


Seider Mirosław
1984- Czarodziejski Lolo;


Semiotuk Bogusław
1982- Deszczowa pani;


Seniuk Anna
1970-Nie drażnić cioci Leontyny; Życie, miłość, śmierć;
1973- Najlepsze lata w życiu mężczyzny;
1974- Spragniona miłości;
1978- Pogoda dla bogaczy (TV);
1982- Czarodziejski kleks;


Seroczyńska Halina
1962-Gdy drzewa były duże;


Serwa Paweł
1968-Chłopcy z fantazja;
1971-Uwaga żółw; Dziki i swobodny;
1972-Pilnujcie Zuzi;


Serwiński Mieczysław
1958-Dobry wojak Szwejk;
1963-Trzy życzenia;


Seweryn Andrzej
1969 -Wyzwanie dla Robin Hooda; Winnetou i Apanaczi;
1970 -Co wieczór o jedenastej; Zbrodnia i kara;
1971 -Oskarżeni o zabójstwo; Unkas-Ostatni Mohikanin; Przygody żółtej walizeczki;
1972 -Pilot helikoptera;
1974 - Nadieżda;
1975 - Dzielny szeryf Lucky Luke;
1976 - Ostatnia ofiara;
1985 - Śmierć w Wenecji (TV);


Sęp Bogusław
1979- Wilk grasuje; Osada Gawronów;


Sheybal Włodzimierz
1957-Czarna teczka; Róże dla Bettiny;


Sielski T.
1967-Kto zdobędzie puchar;


Siemion Wojciech
1970-Zbrodnia i kara;


Sieniawska Ewa
1964-Holenderska przygoda;


Sienkiewicz Krystyna
1965-Taki jest Bułujew; System;


Siennicka Jadwiga
1961-Piotruś Pan;
1963-Uczta wigilijna;
1965-For eyes only; Miłość jednej nocy;
1968-Eliza z afrykańskiego buszu;
1969-Ryszard Lwie Serce i krzyżowcy;
1970-Wiosenne wody; Rozbójnicy sycylijscy; Słoń Maruda;
1971-Listy miłosne; Marzenia miłosne;
1972-Wydra pana Grahama; Wujaszek Wania;
1974- Zbrodnia jest zbrodnią;
1976- Co z tobą?;


Siwecka Małgosia
1963-Po latach;
1965-Sztubackie kłopoty;


Skaros Anna
1968-Kto mu otworzy drzwi;


Skarżanka Hanna
1962-Żebro Adama;
1963-O chłopie co okpił śmierć; Ludzie i bestie;
1964-Twarzą w twarz; Komisarz;
1965-Skowronek;
1968-Przygoda na wagarach; Noc iguany;
1969-Winnetou i Apanaczi;


Składanek Julian
1957-Czarna teczka; Witaj nam Mr.Marshall; Tajemnica domu towarowego;


Skłodowski Andrzej
1974- Zuzanna i zaczarowany pierścień;


Skoczylas Włodzimierz
1956-Klub Pickwicka;
1962-Orkiestra wojskowa;
1967-Królewna stacji benzynowej;
1970-Teoria uwodzenia;
1972-Zdradzieckie gry miłosne; Dwanaście krzeseł;
1973- Hełm Aleksandra Macedońskiego;
1974- Jutro będzie za późno;
1975- Przeciw Kingowi;
1976- Baśń o Jasnym Sokole;
1979- Krabat, uczeń czarnoksiężnika;
1983- Krach Operacji Terror;


Skoros Z.
1965-Przygody Tolka Borówki;


Skowroński Zbigniew
1951-Tajna misja;
1959-H-8;
1964-Trzy życzenia;
1967-Kto chce zabić Jessi?;
1969-Człowiek z Hong Kongu;


Skrobirando M.
1971-Uwaga żółw;


Skulski Jarosław
1965-Dwadzieścia godzin;
1966-Chata wuja Toma;
1968-Prawda przeciw prawdzie;
1969-Na tropie Sokoła;
1972-Bez wyraźnych motywów;


Słoczyńska Iwona
1966-Uwaga, czarny kot;
1967-Za mną kanalie; 1968-Siódmy kontynent; Cierpkie wino; Zaufaj mi Anno;
1971-Kapitan Korda;
1972-Mój kochany Robinson;


Słowikowska Dorota
1977- Zrozumiałeś, gratuluję!;


Słowiński Zdzisław
1958-Więźniowie Lamparciego Jaru;
1959-Krawiec i książę; Francis - muł, który mówi;
1960-Nowa atrakcja;
1961-Daleki ukochany;
1963-Po latach;
1965-Trzy plus dwa;
1967-Oferta matrymonialna; Dziesięciu małych Indian;
1968-Testament gangstera;
1969-Dom i gospodarz;
1972-Wódz Seminolów;


Smela Agata
1980- Spokojny urlop;


Smela Bolesław
1972-David Copperfield;


Smolińska Ewa
1981- Królewicz i Gwiazda Wieczorna;
1983- Arabela (TV); Goście z galaktyki Arkana; Wyprawa po złote włosy;


Smoliński Jan
1969-Jezioro Starej Sowy;
1970-Zwariowałeś Toni;


Sobieraj Alicja
1976- Baśń o Jasnym Sokole;; Co z tobą?;


Sobieska Joanna
1970-Gwiazdy Egieru;


Sobolewski Ryszard
1967-Kaukaska branka;
1968-Zbrodnia bez przedawnienia; Zapach migdałów; Hasła nie trzeba; Zaufaj mi Anno;
1969-Arsen Lupin kontra Arsen Lupin; Ryszard Lwie Serce i krzyżowcy;
1970-Che-opowieści o Guevarze;
1971-Listy miłosne; Dziki i swobodny; Marzenia miłosne; Beatrice Cenci;
1976- Wybór celu;
1978- Dyrektor do wszystkiego;


Sobolewski Zdzisław
1975- Dzielny szeryf Lucky Luke;


Sochnacki Bogusław
1963-Diabeł morski;
1965-Książę i żebrak; Lęk; Miłość jednej nocy; Zdradzona ziemia; Testament uczonego; Jeden dzień szczęścia; Inspektor i noc;
1966-Uwaga czarny kot; Janosik;
1967- Za mną kanalie;
1968-Siódmy kontynent; Tango dla niedźwiedzia; Zbrodnia bez przedawnienia;
1969-Morderca na zawołanie; Ryszard Lwie Serce i krzyżowcy; Bracia Karamazow;
1970-Nasza zwariowana rodzinka; Tajemniczy mnich; Che-opowieści o Guevarze; Nad jeziorem;
1971-Lilika; Listy miłosne; Kapitan Korda; Pożądanie zwane Anada;
1972-Kochanka buntownika; Wujaszek Wania; Mój kochany Robinson;
1974- Dni zdrady;
1975- Zeznanie komisarza policji przed prokuratorem Republiki;
1977- W gwiezdnym pyle;
1979- Jak się budzi królewny;
1980- Tajemnica Stalowego Miasta;
1982- Deszczowa pani;
1983- Trzeci książę; Ostatnia gonitwa;


Sokorska Bogna
1962- Śpiąca królewna;


Solarski Eugeniusz
1953-Rewizor;


Sołtysiak Magdalena
1971-Mój pies Wulkan; Uwaga żółw;
1972-Kot w butach;
1976- Co z tobą?;


Sołtysik Barbara
1967-Testament Inków;
1968-Kronika nurkującego bombowca;
1969-Taki duży chłopak; Porwany za młodu;
1972-Lala;


Sosna Edward
1979- Wilk grasuje;


Sot Piotr
1976- Zdolny do wszystkiego;


Stalińska Dorota
1978- Charlie Brown i jego kompania;


Staniewski J.
1964-Kapitan; Cyrk jedzie;
1965-Sztubackie kłopoty;


Stanisławski Marian
1960-Mam 16 lat;
1984- Tropiciel;


Staniszewska Grażyna
1961-Rywalki na lodzie;
1963-Trzy światy Guliwera;
1975- Pies za burtą; Adaś i Ola;


Starczewska Danuta
1960-Mam 16 lat;


Starzyk Tomasz
1977- Zrozumiałeś, gratuluję!


Stasiak Agata
1980- Spokojny urlop;
1981- Pan Tau w obłokach;


Staszewski Henryk
1979- Dzieci wśród piratów;


Staszewski Maciej
1965-Miłość jednej nocy;


Staszewski Władysław
1957-Czarna teczka; Witaj nam Mr.Marshall;
1959-12 gniewnych ludzi; Morderca mieszka pod 21-szym; Ostatnia sprawa Trenta;
1960-Nowa atrakcja;


Stawarz Zbigniew
1959-H-8;
1971-Pogromca zwierząt;


Stefani Remigiusz
1977- Robert i jego małpka;


Stefaniak Wiesław
1977- Nasz nowy braciszek;


Stępowski Jarema
1962-Zakochany kundel;
1964-Trzy życzenia;


Stockinger Andrzej
1963-Dziecięce marzenia;
1977- Święto dzikich zwierząt;


Stockinger Tomasz
1961-Chłopiec z czarnego lądu;
1965-Włoszki i miłość;
1979- Odbicia światła; I ty zobaczysz niebo; Osada Gawronów;
1980- Na wielkiej rzece; Zew rodu; Porwany przez Indian; Przygoda Arabska;


Stodolniak Jan
1969-Wspaniały Red;


Stogowski Ryszard
1977- Dzieciństwo w ogniu;


Stoor Mieczysław
1963-Przygody Hucka;
1968-Niewidzialny batalion; Napad stulecia;
1970-W królestwie króla gór;
1971-Winnetou w Dolinie Śmierci;


Suchoński A.
1960-Ucieczka nad morze;


Suprym J.
1963-Leśny patrol;


Surman Tadeusz
1970-Nowe przygody nieuchwytnych;


Surowa Tadeusz
1966-Nieśmiały w akcji;
1971-Winnetou w Dolinie Śmierci;



Surzyński Władysław
1958-Człowiek w nieprzemakalnym płaszczu;
1961-Hatifa;
1963-Całe złoto świata; Trzy światy Guliwera;
1968-Wojna i pokój cz.3;
1969-Dr.Crippen przed sądem; Wojna i pokój cz.4; Winnetou i król nafty;
1970-Lew pręży się do skoku; Białe wilki;
1972-Złota wdówka;



Suwalski Zdzisław
1950-Upadek Berlina;
1952-Stalowi bojownicy;


Szaflarska Danuta
1949-Harry Smith odkrywa Amerykę; Spotkanie nad Łabą;
1951-Rada bogów;
1956-Czarna teczka; Wieczór trzech króli;
1957-Pamiętnik majora Thompsona; Śmiech w raju; Wieczór Trzech Króli;
1959-Marynarzu strzeż się;
1961-Mezalians;
1962-Zakochany kundel;
1963-Julio jesteś czarująca;
1964-Towarzysz regent;
1965-Trzy plus dwa; Miecz i waga;
1967-Kobiety nie bij nawet kwiatem;
1968-Byłam głupią dziewczyną; Skradziony balon; Rozwód z miłości;
1969-Wspaniały Red;
1971-Próba terroru; Zerwanie; Nie do obrony;
1972-Trup w każdej szafie; Elżbieta, królowa Anglii (TV);


Szajewski Andrzej
1971-Winnetou w Dolinie Śmierci;


Szalawski Andrzej
1964-Twarzą w twarz;
1965-Na tropach zbrodni;


Szczepkowski Andrzej
1965-Trzy plus dwa;
1969-Strzał w ciemności;


Szczerbińska Magda
1978- Charlie Brown i jego kompania;


Szewczyk Michał1960-Ucieczka nad morze;
1968-Jak się masz Vero!;
1969-Złote ciele;
1970-Tajemniczy mnich;
1972-Kot w butach;
1975- Ja i mój pies;
1976- Baśń o Jasnym Sokole;
1981- Pan Tau w obłokach;
1982- Bajka opowiedziana nocą;
1983- Maria i Mirabela;


Szletyński Henryk
1957-Pamiętnik majora Thompsona;
1972-Był sobie łajdak;


Szmaus Leopold
1952-Przysięga;


Szmigielówna Teresa
1967-Unkas-Ostatni Mohikanin;
1968-Miłosne kłopoty; Więzy;
1970-Nie smuć się; Ósmy;
1977- Nasz nowy braciszek;


Sznak Alicja
1984- Zwariowana rodzina;


Szołajski Lucian
1971-Czarodziej Fablio;


Szonert Mirosław
1957-Tajemnica domu towarowego; Wieczór Trzech Króli;
1965-For eyes only;
1967-Za mną kanalie;
1968-Siódmy kontynent; Zbrodnia bez przedawnienia; Jak się pozbyć Helenki; Eliza z afrykańskiego buszu; Hasła nie trzeba;
1969-Morderca na zawołanie; Brat doktora Homera; Bracia Karamazow; Przeżyjemy do poniedziałku;
1970-Wiosenne wody; Tajemniczy mnich; Kraina wiecznej miłości; Słoń Maruda; Wielka miłość; Król areny; Stopień ryzyka;
1971-Listy miłosne; Effi Briest; Miraż; Uwaga żółw; Jestem niewiernym mężem; Tropiciel śladów; Kapitan Korda; Pożądanie zwane Anada; Timo Rinnelt porwany;
1972-Wydra pana Grahama; Winowajca potrzebny od zaraz; Wujaszek Wania;
1976- W krainie pieczonych gołąbków;
1979- Jak się budzi królewny; Szklane paciorki;
1980- Tajemnica Stalowego Miasta; Piękna i potwór;
1981- Pan Tau w obłokach;
1984- Ballada o walecznym rycerzu Ivanhoe;


Szpunar Jerzy
1951-Daleko od Moskwy;
1964-Holenderska przygoda;
1965-Zdradzona ziemia;
1966-Janosik;
1972-Mój kochany Robinson;
1977- Dzieciństwo w ogniu;


Szulia Eryk
1980- Porwany przez Indian;
1981- Wnuk swojej babci;
1982- Wakacje dla psa;
1984- Wybory w VIIc;


Szutkowski Janusz
1972-Cudowna lampa Aladyna; I znów skaczę przez kałuże;


Szydłowska Janina
1959-Ojciec narzeczonej;
1966-Dzielnica kruków;
1968-On nie chciał umierać; Kto mu otworzy drzwi;
1971Król Lir;
1972-Morderca jest w domu;


Szymalanka Jadwiga
1966-Dzielnica kruków;


Szymańska Natalia
1952-Stalowi bojownicy;
1964-Ach te dzieci;


Szymański Leszek
1970-Chłopcy z placu broni;


Szymański Wojtek
1979- Gęsiarek Maciek;
1980- Przygoda Arabska;


Szymborski Zdzisław
1983- Krach Operacji Terror;


Szymczak Wojciech
1979- Ałpamys idzie do szkoły;


Szymczyk M.
1967-Kaukaska branka;


Szymczyk Stanisław
1968-Film z czarującą dziewczyną;


-------------------------------------------------------------------------------------------------


Śląska Aleksandra
1960-Teresa Raquin;
1968-Anna Karenina;
1972- Elżbieta, królowa Anglii (TV);
1976- Kto się boi Virginii Woolf? (TV);


Śliwonik Paweł
1974- Zuzanna i zaczarowany pierścień; Adaś i Ola;


Ślubińska A.
1964-Ślepy pelikan;


Śmiałowski Igor
1951-Daleko od Moskwy;
1958-Dobry wojak Szwejk;
1963-Nasz kochany potwór; Dziecięce marzenia;+1964-Herbaciarnia pod księżycem; Towarzysz regent; Ikaria XB-1;
1965-Włoszki i miłość; Strzał we mgle;
1967-Unkas-Ostatni Mohikanin; Wielki Wąż-Chingachgook;
1968-Byłam głupią dziewczyną; Szpieg wyszedł z morza;
1972-Polonez Ogińskiego;
1982- Teheran 43;


Śródka Stefan
1957-Zbrodnia przy ulicy Dantego; Pierwsze porywy;
1963-Leśny patrol; Drugi tor;
1965-Królewna i rybak;
1967-Doktor Fabricius działa;
1969-Jezioro Starej Sowy;


Świętochowski Krzysztof
1967-BS 38-15;
1969-Na tropie Sokoła;
1970-Żegnajcie przyjaciele;


Świderska Aniela
1954-Jegor Bułyczow;
1956-Pan inspektor przyszedł;
1957-Czarna teczka; Jutrzenka;
1960-Wszystko o Ewie;
1962-Żebro Adama;
1963-Elektra;
1964-Ikaria XB-1;
1969-Winnetou i król nafty;


Świderski Jan
1949-Sąd honorowy; Spotkanie nad Łabą;
1951-Daleko od Moskwy;
1957-Witaj nam Mr.Marshall; Tajemnica domu towarowego;
1958-Cyrano de Bergerac;
1960-Czerwony sygnał;
1964-Cyrk jedzie;
1968-Czarny mustang;
1970-Nie drażnić cioci Leontyny;
Zbigniew Dolny
Prawdziwy ekspert
 
Posty: 383
Dołączył(a): 15 gru 2011, o 01:28

Powrót do Aktorzy: indeks

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości