Polski-Dubbing.pl • Zobacz wątek - K;

Strona główna forum Historia polskiego dubbingu Aktorzy: indeks

Możliwość pisania postów bez rejestracji.

Moderator: Zbigniew Dolny

K;

Postprzez Zbigniew Dolny » 27 sty 2009, o 10:21

Kacperska Joanna
1976- Ostatnia ofiara;


Kaczanowski Stanisław
1966- Uwaga, czarny kot;


Kaczanowski Szczęsny
1968- Chłopcy z fantazją;


Kaczmarkiewicz M.
1957- Tajemnica domu towarowego;


Kaczor Kazimierz
1974- Nadieżda;
1976- Skazańcy;


Kaduczek L.
1968- Wojna i pokój cz.3;
1969- Wojna i pokój cz.4;


Kalczyński Krzysztof
1970- Nie drażnić cioci Leontyny;


Kalenik Mieczysław
1959- Na polu chwały;
1963- Człowiek z I stulecia;

Kalinowski Lubomir
1985- Wróbel na lodzie;


Kalita Józef
1962- Gdy drzewa były duże;
1965- Sztubackie kłopoty;
1966- Pałace w płomieniach;
1972- Trzej świadkowie;
1977- Zwycięzca;
1983- Goście z galaktyki Arkana;


Kałuda Teresa
1970- Teoria uwodzenia;


Kałuski Witold
1961- Alicja w krainie czarów; Anatomia morderstwa; Tajemnicza puderniczka;
1964- Umarli milczą;
1967- Doktor Fabrizius działa;
1968- Kto mu otworzy drzwi;
1969- Winnetou i król nafty;
1970- Białe wilki;
1971- Got mit uns; Król Lir;
1972- Cudowna lampa Aladyna; Waterloo; Był sobie łajdak;


Kamas Jerzy
1963- Diabeł morski; Lot kpt. Loya;
1969- Siódmy rok miłości;
1970- Zwiadowca; Winnetou wśród Sępów;
1971- Winnetou w Dolinie Śmierci; W misji specjalnej; Wahadło; Michał Waleczny; Korona śmierci;
1972- Umrzeć z miłości; Upadek czarnego konsula; Złota wdówka;
1974- Prywatny detektyw; Spragniona miłości;
1979- I ty zobaczysz niebo;


Kamińska K.
1964- Umarli milczą;


Kamiński Emilian
1969- Brat dr. Homera;


Kamiński Eugeniusz
1968- Zbrodnia bez przedawnienia;
1969- Ryszard Lwie Serce i krzyżowcy;
1980- Porwany przez Indian; Słowik;
1981- Królewicz i Gwiazda Wieczorna;


Kamiński Stanisław Marian
1972- Kot w butach;
1979- Dzieci wśród piratów;


Kancler Zbigniew
1961- Alicja w krainie czarów;


Kania Ewa
1978- Pogoda dla bogaczy (TV); Jak Iwanuszka szukał cudu; Córka króla Wszechmórz;
1979- Cudowny kwiat; Odbicia światła;
1980- Pies, który śpiewał;
1981- Niespodziewana kariera;
1983- Krach Operacji Terror; Nie chcę być dorosły;
1984- O dzielnym kowalu;


Kaniewska Maria
1964- Bajka o zmarnowanym czasie;
1972- Lala;


Kapitaniak Piotr
1979- Ałpamys idzie do szkoły; Przez Góry Skaliste;
1980- Porwany przez Indian; Trawniki wujka Poldi;


Karaszkiewicz Jerzy
1970- Krwawym tropem;
1972- Ktoś za drzwiami;
1981- Niespodziewana kariera;


Karewicz Emil
1957- Sprawa Mauriziusa;
1959- H-8;
1960- Fałszerz;
1961- Życie przeszło obok;


Karkowska Krystyna
1970- Obcy;


Kaskiewicz Ireneusz
1970- Tajemniczy mnich;
1971- Timo Rinnelt porwany;
1972- Kot w butach; Młynarczyk i kotka;
1977- Konik Garbusek; Hultajska czwórka;
1979- Dzieci wśród piratów;
1980- Błękitna płetwa;
1982- Bajka opowiedziana nocą;
1983- Maria i Mirabela;


Kasprzyk Mariusz
1975- Tomcio Paluch;
1978- Przygody małpki Nuki;


Kawęcka Dorota
1974- Trzy orzeszki dla Kopciuszka;
1977-Strzały Robin Hooda; Tabor wędruje do nieba; Zamach w Sarajewie;
1978- Błękitny ptak;
1981- Królewicz i Gwiazda Wieczorna; Mężczyźni nie płaczą;
1982- Teheran 43;
1984- Księżniczka w oślej skórze;


Kaźmierski Tadeusz
1963- Trzynastego nocą;


Kępińska Elżbieta
1961- Anatomia morderstwa;
1972- Umrzeć z miłości;


Kiełbasiński Piotr
1978- Koncert na patelnię i orkiestrę;


Kierczyński Ryszard
1960- Nieznany zdrajca;


Kilarski Janusz
1972- Wódz Seminolów;


Kiliszek Piotr
1984- Wybory w VIIc;


Kiljański Janusz
1961- Tajemnica starej kopalni;


Kłodkowski Bogumił
1963- Nasz kochany potwór;


Kłosiński Janusz
1967- Królowa stacji benzynowej;
1970- Tajemniczy mnich;
1972- Morderca jest w domu; Minuta milczenia;
1980- Pies, który śpiewał;


Kłosowski Roman
1961- Czekajcie na listy;
1968- Eskadra czuwa;
1974- Przygody Hucka Finna;


Kmicik Włodzimierz
1962- Zdarzyło sie w Rzymie;


Knapik Tomasz
1976- Piraci na Pacyfiku; Skarb na wyspie;


Knothe Krzysztof
1976- Piraci na Pacyfiku; Skarb na wyspie;


Knothe Stefan
1969- O jednego za wiele;
1972- Upadek czarnego konsula; Wódz Seminolów;
1975- Baxter!;
1976- Skazańcy;
1977- Odbicia w lustrze;
1978- Rycerz i los; Ostatnia dwójka;


Kobuszewski Jan
1959- Francis - muł, który mówi;
1961- Anatomia morderstwa;
1963- Byłem Montgomerym; Trzy światy Guliwera;
1965- Mr.Hobbs na urlopie;
1966- Droga Brigitte;
1968- Napad stulecia;
1969- Ciężkie czasy dla gangsterów; Człowiek z Hong-Kongu; Siódmy rok miłości;
1970- Włoch w Argentynie; Zbrodnia i kara;


Kociniak Jan
1972- Wódz Seminolów; Michał Strogow - kurier carski;


Kociniak Marian
1965- Na tropach zbrodni; Strzał we mgle; Człowiek który wątpi; System; Jego dziewczyna;
1966- Nieśmiały w akcji; Listek figowy;
1967- Tunel; Przedział morderców; BS 38-15;
1970- Lew pręży się do skoku; Nie smuć się;
1971- Winnetou w Dolinie Śmierci; Czerwony namiot;
1972- I znów skaczę przez kałuże;
1973- Najlepsze lata w życiu mężczyzny;
1975- Adaś i Ola; Ulzana - wódz Apaczów;
1976- Premia;
1980- Porwanie Savoi;
1983- Krach Operacji Terror;


Kocyłak Ireneusz
1978- Córka króla wszechmórz;


Koczanowicz Zbigniew
1960- Mam 16 lat;
1962- Pinokio;


Koecher Jan
1958- Człowiek w nieprzemakalnym płaszczu;
1970- Kremlowskie kuranty;


Kolberger Krzysztof
1972- Umrzeć z miłości; Trzej świadkowie;
1978- Pogoda dla bogaczy (TV);
1983- Robinson Kruzoe, marynarz z Yorku;


Kołbasiuk Krzysztof
1977- Ja, Klaudiusz (TV); Zwycięzca;
1978- Pogoda dla bogaczy (TV); Jak Iwanuszka szukał cudu; Wąsata niania;
1979- I ty zobaczysz niebo;
1980- Porwanie Savoi;
1981- Królewicz i Gwiazda Wieczorna; Przygody barona Munchhausena;
1983- Krach Operacji Terror; Nie chcę być dorosły;


Kołodziejczyk Krystyna
1960- Mam 16 lat;
1975- Michaś przywołuje świat do porządku,
1984- Dla jednej trójki; Księżniczka w oślej skórze;


Komender P.
1968- Przygoda na wagarach;


Konarowski Mirosław
1978 - Pogoda dla bogaczy (TV);
1980 - Czyje to prawo?;
1985 - Śmierć w Wenecji (TV);


Koncewicz Aleksandra
1972- Powrót na miejsce wypadku;
1974- Ten trzeci;
1977- Święto dzikich zwierząt;
1978- Błękitny ptak;
1979- Cudowny kwiat;
1984- Wybory w VIIc;


Kondrat Józef
1959- Na polu chwały;
1961- Sprawa trzynastu;
1965- Testament uczonego;


Kondrat Marek
1972- Białe czaple;
1974- Trzy orzeszki dla Kopciuszka;
1977- Zwycięzca;

Kopacz Zofia
1974- Jeździec bez głowy;


Kopiczyński Andrzej
1970- Jego wysokość towarzysz książę; Okna czasu;
1982- Wakacje dla psa;


Koronkiewicz Teofila
1963- Przygody Hucka;
1972- Trup w każdej szafie; Kupujemy wóz strażacki;


Korsak Cz.
1967- Tunel;


Korsakówna Lidia
1963- Ludzie i bestie;
1968- Kochałem cię;
1970- Profesor zbrodni;
1980- Czyje to prawo?;


Korsztyn Jerzy
1980- Tajemnica Stalowego Miasta;
1981- Tajemniczy starzec;
1984- Ballada o walecznym rycerzu Ivanhoe;


Kosewski Tomasz
1978- Dziki niedźwiedx Gawryła;


Kosowska J.
1959- H-8;


Kossobudzka Halina
1957- Sprawa Mauriziusa;
1967- Kto chce zabić Jessi?;
1968- Noc iguany;
1980- Słowik;


Kossobudzka Renata
1957- Witaj nam Mr.Marshall;
1960- O życie dziecka;


Kostrzewski Marek
1974- Przygody Robinsona Kruzoe;


Kostusiewicz Joanna
1968- Testament gangstera;


Kościałkowska Maria
1954- Jegor Bułyczow;


Kościeszanka Barbara
1965- Chłopiec z dwóch światów;


Kowalczyk August
1959- Krawiec i książę; Morderca mieszka pod 21-szym; Proces został odroczony; Marynarzu strzeż się;
1960- Czerwony sygnał; Teresa Raquin; Fałszerz;
1961- Szybsza od wiatru; Człowiek zza biurka;
1963- Przygody Hucka;
1965- Tak;
1968- Bitwa o Algier;
1970- Kremlowskie kuranty;
1971- W misji specjalnej; Unkas-Ostatni Mohikanin;


Kowalska Halina
1964- Ptaszyna;
1972- Cudowna lampa Aladyna;


Kowalski Jan Tadeusz
1958- Dwa zeznania;


Kowalski Wacław
1970- Banda Asa Kier;
1971- W misji specjalnej;
1972- Minuta milczenia;


Kowalski Władysław
1963- Następcy tronów;
1966- Pałace w płomieniach;
1968- Napad stulecia;


Kownacka Gabriela
1981- Życie jest piękne;
1983- Goscie z galaktyki Arkana;
1984- Wybory w VIIc;


Kownas Irena
1962- Dziewczęta;
1970- Niezawodni przyjaciele;
1971- Wahadło;
1972- Dwoje na huśtawce;
1973- Grubasek;
1978- Błękitny ptak;
1982- Wakacje dla psa;
1983- Arabela (TV);


Kozakówna Katarzyna
1974- Żółtodziób;


Kozłowicz Tomasz
1975- Przeciw Kingowi; Polewaczka; Tomek Sawyer;
1976- Co z tobą?;
1977- Griszka i koń Zefir;
1978- Pociąg w śniegu; Niech żyja duchy;
1979- Szklane paciorki;
1980- Błękitna płetwa; Spokojny urlop;


Kozłowski Ludosław
1966- Bajka o Mrozie Czarodzieju;
1968- Noc iguany;


Krafftówna Barbara
1958- Chorągwie na wieżach;


Krajewska Katarzyna
1980- Porwany przez Indian;


Krajewska Mirosława
1965- Królewna i rybak;
1971- Oskarżeni o zabójstwo; Kapitan Florian z młyna;
1974- Żółtodziób;
1978- Błękitny ptak;
1982- Piękne dzieciństwo;



Krajewski A.
1965- Królewna i rybak;


Krajewski Rafał
1974- Żółtodziób;


Krasnodębska Ewa
1957- Róże dla Bettiny; Kochanek lady Chatterley; Śmiech w raju;
1968- Otello z prowincji; Przygoda na wagarach;


Krasnodębski Julian
1976- Zdolny do wszystkiego;


Krasnowiecki Władysław
1957-Pamiętnik majora Thompsona;


Krawczyk Janusz
1970- Nad jeziorem; Stopień ryzyka;
1973- Hełm Aleksandra Macedońskiego;
1974- Eolomea; Jutro będzie za późno;


Krawczykówna Alicja
1960- Mam 16 lat;
1966- 101 Dalmatyńczyków;
1967- Kaukaska branka;
1968- Film z czarującą dziewczyną; Pamiętnik pani doktor;
1969- Na miłość nigdy nie jest za późno;
1970- Teoria uwodzenia; Nad jeziorem;
1972- Kot w butach; Małżonkowie roku drugiego; Młynarczyk i kotka; Najlepsza kobieta mojego życia;
1974- Weronika;
1975- Weronika w krainie czarów;
1976- W krainie pieczonych gołąbków;
1977- Konik Garbusek;
1979- Dzieci wśród piratów,


Kreczmar Jan
1962- Proces Oscara Wilde'a; Kto sieje wiatr;
1963- Julio, jesteś czarująca; Kandyd, czyli optymizm XX wieku;
1964- Komisarz;
1965- Zbrodnia doskonała;
1967- Wojna i pokój; Dziesięciu małych Indian;
1968- Anna Karenina; Czarodziejska lampa Aladyna; Wojna i pokój cz.3;
1969- Porwany za młodu; Wspaniały Red;


Kret Michał
1984- Zwariowana rodzina;


Król A.
1952- Stalowi bojownicy;


Królikiewicz Krystyna
1964- Bajka o zmarnowanym czasie;


Królikowska Dorota
1977- Zrozumiałeś, gratuluję!;


Królikowski M.
1964- Kronika jednego dnia;


Królikowski J.
1975- Przeciw Kingowi;


Kruk Paweł
1979- Krabat, uczeń czarnoksiężnika;


Krukowski Piotr
1976- W krainie pieczonych gołąbków;
1979- Szkrab;
1980- Piękna i potwór; Spokojny urlop;
1982- Czarna kura;
1983- Ostatnia gonitwa;
1984- Zwariowana rodzina; Ballada o walecznym rycerzu Ivanhoe; Sabina Kleist, lat 7 ...;


Kryński Zbigniew
1959- Melduję posłusznie; Proces został odroczony;
1961- Dzień powszedni; Tajemnicza puderniczka;
1963- O chłopie co okpił śmierć; Trzy światy Guliwera;
1964- Cyrk jedzie;
1966- Pałace w płomieniach; Lebiediew kontra Lebiediew;
1967- Ostatni Mohikanin;
1968- Testament Agi; Napad stulecia; Kapryśne lato;
1969- Dom i gospodarz; Na szlaku wojennych przygód; Na tropie Sokoła; Winnetou i król nafty; Winnetou i Apanaczi;
1970- Nie smuć się; Nie drażnić cioci Leontyny; Banda Asa Kier; Białe wilki;
1971- Got mit uns;
1972- Cudowna lampa Aladyna; Dwoje na huśtawce; Waterloo;
1976- Zindy, chłopiec z bagien;
1981- Karkonosz i narciarze;


Krzyski Hugo
1958- Atomowa kaczka;
1961- Tajemnica starej kopalni;
1963- Uczta wigilijna;
1965- Na tropie zbrodni;


Krzyżanowski Piotr
1976- Piraci na Pacyfiku; Skarb na wyspie;


Krzyżewska Ewa
1964- Rzut karny; Komisarz;
1965- Zbrodnia doskonała;


Kubicki Janusz
1960- Mam 16 lat;
1965- Jeden dzień szczęścia;
1966- Janosik; Miłość surowo wzbroniona;
1967- Włóczęgi północy;
1968- Film z czarującą dziewczyną; Zabawa w masakrę; Eliza z afrykańskiego buszu;
1969- Morderca na zawołanie; Arsen Lupin kontra Arsen Lupin; Ryszard Lwie Serce i krzyżowcy; Bracia Karamazow; Złote ciele;
1970- Tajemniczy mnich; Rozbójnicy sycylijscy; Teoria uwodzenia; Kraina wiecznej miłości; Słoń Maruda; Wielka miłość;
1971- Effi Briest; Dziki i swobodny; Marzenia miłosne; Beatrice Cenci; Timo Rinnelt porwany;
1972- Zdradzieckie gry miłosne; Dwanaście krzeseł; Małżonkowie roku drugiego; Młynarczyk i kotka;
1973- Hełm Aleksandra Macedońskiego;
1974- Jeździec bez głowy;
1975- Zeznanie komisarza policji przed prokuratorem Republiki;
1977- Dzieciństwo w ogniu; W gwiezdnym pyle;
1978- Dyrektor do wszystkiego;
1979- Dzieci wśród piratów;
1981- Przygody Ali Baby i 40 rozbójników; Zwierciadło wielkiego Magusa;
1982- Deszczowa pani;
1984- Ballada o walecznym rycerzu Ivanhoe;


Kubicówna Celina
1962- Dziewczęta;


Kucówna Zofia
1961- Czekajcie na listy;
1965- Włoszki i miłość;


Kulak Z.
1960- Ucieczka nad morze;


Kulczycki Jan
1981- Dziewczynka i koń;


Kulik Alina
1963- Czarny monokl;


Kumor Krzysztof
1976- Pójdę z wami;


Kurnakowicz Jan
1957- Cudowna podróż;
1959- Melduję posłusznie;
1962- Dziewczęta;


Kuryluk Jadwiga
1958- Więźniowie Lamparciego Jaru;
1966- Bajka o Mrozie Czarodzieju;
1968- Rozwód z miłości; Niewidzialny batalion;
1972- Morderca jest w domu;
1978- Wąsata niania;
1981- Dziewczynka i koń;


Kuryło Ewa
1980- Śnieżyczka i Różyczka;


Kurzawa Aneta
1984- Czarodziejski Lolo;


Kuśmierska Adrianna
1981- Wnuk swojej babci;


Kuśmierska Ilona
1970- Zbrodnia i kara;
1976- Spotkanie na Kasjopei;
1979- Ałpamys idzie do szkoły;
1980- Trawniki wujka Poldi;
1981- Królewicz i Gwiazda Wieczorna;


Kwaskowski Włodzimierz
1959- H-8;
1966- Pollyanna;
1968- Miłosne kłopoty; Skradziony balon;
1970- Król areny;
1974- Jeździec bez głowy; Dni zdrady;
1976- Wybór celu; Baśń o Jasnym Sokole;
1981- Pan Tau w obłokach;
1983- Dziki konik Ryn;


Kwaśniak Stanisław
1970- Nad jeziorem;
1971- Miraż; Timo Rinnelt porwany;
1972- Pilnujcie Zuzi;
1975- Weronika w krainie czarów;
1977- Syrenka i książę; Griszka i koń Zefir;
1979- Mama; Krabat, uczeń czarnoksiężnika;
1981- Przygody Ali Baby i 40 rozbójników;


Kwaśniewska Wiesława
1970- Włoch w Argentynie; Wujaszek czarodziej;


Kwiatkowska Dorota
1960- Kłopotliwy wnuczek;


Kwiatkowska Irena
1964- Bajka o zmarnowanym czasie;


Kwieciński Marek
1977- Robert i jego małpka;
1978- Charlie Brown i jego kompania; Błękitny ptak; Dziki niedźwiedź Gawryła;

Kwieciński Cezary
1980- Śnieżyczka i Różyczka;
Zbigniew Dolny
Prawdziwy ekspert
 
Posty: 383
Dołączył(a): 15 gru 2011, o 01:28

Powrót do Aktorzy: indeks

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość