Polski-Dubbing.pl • Zobacz wątek - E; F; G;

Strona główna forum Historia polskiego dubbingu Aktorzy: indeks

Możliwość pisania postów bez rejestracji.

Moderator: Zbigniew Dolny

E; F; G;

Postprzez Zbigniew Dolny » 25 sty 2009, o 16:38

Ejmont Bohdan
1960- Nowa atrakcja;
1968- Eskadra czuwa;
1971- Próba terroru; Plac Czerwony;
1972- Minuta milczenia;
1974- Przygody Hucka Finna;
1983- Wyprawa po złote włosy;
Englert Jan
1971- Unkas-Ostatni Mohikanin;
1976- Kto się boi Virginii Woolf? (TV); Skazańcy;

Englert Maciej
1972- Nareszcie poniedziałek;
1974- Spragniona miłości; Nadieżda;

Eska M.
1963- Dziecięce marzenia;

==============================================================================================

Feldman Krystyna
1960- Wszystko o Ewie; Mam 16 lat;
1964- Ach te dzieci;

Ferency Adam
1984- Dla jednej trójki;

Fetting Edmund
1964- Kronika jednego dnia;
1966- Chata wuja Toma;
1967- Wojna i pokój cz.1;2; Czarna pantera;
1968- Tajemnice wulkanów; Prawda przeciw prawdzie; Wojna i pokój cz.3;
1969- Wojna i pokój cz.4; Na tropie Sokoła;
1970- Zbrodnia i kara; Dziewczyna na jeden sezon; Żegnajcie przyjaciele;
1971- Próba terroru;
1973- 12 gniewnych ludzi;
1975- Ulzana - wódz Apaczów;
1985 - Śmierć w Wenecji (TV);

Figura Katarzyna
1976- Zindy, chłopiec z bagien;


Fijewska Barbara
1961- Alicja w krainie czarów;


Filler Witold
1958- Więźniowie Lamparciego Jaru;


Filus Zbigniew
1956- Klub Pickwicka;


Fiwek Wojciech
1967- Kto zdobędzie puchar;
1968- Jezioro Flamingów;


Fogiel Aleksander
1964- Herbaciarnia pod księżycem;
1966- 101 Dalmatyńczyków;
1969- Miecz dla króla;
1974- Weronika;
1975- Weronika w krainie czarów;
1983- Krach Operacji Terror;


Fogiel Tomasz
1966- Uwaga, czarny kot;
1975- Przeciw Kingowi; Ja i mój pies;
1977- Dopóki bije zegar;

Foniok Dagmara
1975- Zeznanie komisarza policji przed prokuratorem Republiki;

Frankl Roman
1983- Nie chce być dorosły;

Frąckowiak Marek
1983- Krach Operacji Terror;

Friedmann Marian
1961- Czekajcie na listy;
1963- Trzy światy Guliwera;


Friedman Stefan
1960- Przygoda na plantacji;
1961- Na tropie przemytników;
1965- Człowiek który wątpi;
1971- Przygody żółtej walizeczki;
1972- Minuta milczenia;


Froelich Krystyna
1969- Na miłość nigdy nie jest za późno;
1970- Stopień ryzyka;
1971- Effi Briest;
1972- Młodzi zakochani;


Fronczewski Piotr
1960- Piątka z wyspy skarbów;
1961- Latawiec z końca świata;
1963- Spieniony nurt;
1968- Kochałem cię;
1970- Ósmy;
1971- Oskarżeni o zabójstwo; Czerwony namiot;
1972- Upadek czarnego konsula; Polonez Ogińskiego;
1975- Dzielny szeryf Lucky Luke;
1981- Przygody barona Munchhausena;


Fryźlewicz Józef
1972- Ostatnia gra Karima;

==============================================================================================

Gajda Mieczysław
1964- Skarb w Srebrnym Jeziorze;
1965- Wehikuł czasu;
1966- Sposób na kobiety; Złodziej samochodów;
1967- Przed wojną;
1969- Cudowna łamigłówka; Wojna i pokój cz.4; Człowiek z Hong-Kongu;
1971- Król Lir;
1973- 12 gniewnych ludzi;
1979- 12 prac Asterixa;
1983- Ostatnia gonitwa;

Gajos Janusz
1968- Film z czarującą dziewczyną; Pamiętnik pani doktor; Zaufaj mi Anno;

Galia Tadeusz
1971- Królewna z długim warkoczem;

Garlicki Jacek
1984- Czarodziej Lolo;
1985- Na czereśni;

Gawlik Stanisław
1965- Czterdzieści minut przed świtem;
1966- 200 mil do domu;
1968- Skradziony balon;
1976- Zdolny do wszystkiego;
1980- Słowik;
1981- Dziewczynka i koń;
1982- Za krzakiem tarniny;

Gawroński Aleksander
1978- Charlie Brown i jego kompania;
1982- Wakacje dla psa;
1985- Śmierć w Wenecji (TV);

Gawroński Andrzej
1961- Anatomia morderstwa;
1962- Gdy drzewa były duże;
1963- Julio, jesteś czarująca; Syn skazańca; O chłopie co okpił śmierć; Drugi tor; Następcy tronów; Uczta wigilijna;
1964- Herbaciarnia pod księżycem; Rzut karny; Twarzą w twarz; Komisarz; Ciotki na rowerach; Towarzysz regent; Ikaria XB-1; Bajka o zmarnowanym czasie; W pogoni za meteorytem; Spotkali się latem;
1965- Królewna i rybak; Strzał we mgle; Wehikuł czasu;
1966- Bajka o Mrozie Czarodzieju; Biała pani; Lebiediew kontra Lebiediew;
1967- Doktor Fabrizius działa; Przedział morderców; Przed wojną; Kopciuszek w potrzasku; Wielki Wąż-Chingachgook;
1968- Morderstwo po naszemu; Czarodziejska lampa Aladyna; Eskadra czuwa; Rozwód z miłości; Niewidzialny batalion;
1969- Strzał w ciemności; Wyzwanie dla Robin Hooda; Winnetou i Apanaczi;
1970- Wujaszek Czarodziej; Jego wysokość towarzysz książę; Zbrodnia i kara;
1971- Próba terroru; Kapitan Florian z młyna; Pipi; Czerwony namiot; Plac Czerwony; Zerwanie;
1972- Lala; Umrzeć z miłości;
1975- Dzielny szeryf Lucky Luke;
1976- Ostatnia ofiara;
1977- Zwycięzca;
1978- Błękitny ptak;
1979- Gęsiarek Maciek; I ty zobaczysz niebo;
1980- Pod Borsuczą Skałą; Pies, który śpiewał; Trawniki wujka Poldi;
1981- Na tropie kłusownika; Przygody barona Munchhausena;
1982- Za krzakiem tarniny;
1983- Krach Operacji Terror
1985- Śmierć w Wenecji (TV);

Gazewska Bożena
1970- Nad jeziorem;

Gendera Jarosław
1967- BS 38-15;

Gendera Teodor
1960- O życie dziecka;
1961- Chłopiec z czarnego lądu;
1964- Twarzą w twarz;
1968- Bitwa o Algier; Czarny mustang;
1971- Korona śmierci;

Gębski Filip
1982- Wakacje dla psa; Za krzakiem tarniny; Czarodziejski kleks;

Girycz Antonina
1967- Wielki Wąż-Chingachgook;
1968- Morderstwo po naszemu; Czarodziejska lampa Aladyna;

Giryń Piotr
1976- Co z tobą?
1977- Hultajska czwórka; Dzieciństwo w ogniu; Zrozumiałeś, gratuluję!

Giza Hanna
1974- Kasztany miłosci;
1981- Dziewczynka i koń;

Glinka Marian
1970- Białe wilki;
1971- Wahadło; Got mit uns;
1972- Powrót na miejsce wypadku;
1974- Ten trzeci;

Gliński Wieńczysław
1954- Jegor Bułyczow;
1957- Wujaszek z Ameryki; Sprawa Mauriziusa; Śmiech w raju;
1961- Czekajcie na listy; Okup;
1962- Zakochany kundel;
1964- Ludwiku do rondla;
1968- Anna Karenina;
1969- Dr. Crippen przed sądem;
1972- Waterloo;

Gładyszewska Zofia
1983- Arabela (TV); Goscie z galaktyki Arkana;

Głąbik Władysław
1965- Cisza;

Głoskowski Andrzej
1976- Wybór celu;

Głoskowski Piotr
1980- Tajemnica Stalowego Miasta; Telegram za zaliczeniem; Spokojny urlop;
1981- Pan Tau w obłokach; Tajemniczy starzec;

Głuszkówna Halina
1961- Czekajcie na listy;
1963- Przygody Hucka;

Godlewska Adrianna
1968- Byłam głupią dziewczyną;
1971- Wahadło;

Gogolewski Ignacy
1957- Czarna teczka; Zbrodnia przy ulicy Dantego;
1958- Cyrano de Bergerac;
1962- Zakochany kundel;
1963- Byłem Montgomerym;
1970- Obcy;
1971- Nie do obrony;
1980- Książę i żebrak;

Golejewski Andrzej
1977- Zwycięzca;

Gołaczyński Włodzimierz
1980- Porwanie Savoi;

Gołas Wiesław
1959- Na polu chwały;
1961- Alicja w krainie czarów;
1962- Dziewczęta;
1963- Trzynastego nocą;

Gołębiowski Henryk
1972- Jeże rodzą się bez kolców;

Gołębiowski Ryszard
1971- Got mit uns;

Gołobów Włodzimierz
1962- Dziewczęta;
1970- Banda Asa Kier;

Gordon-Górecka Antonina
1950- Upadek Berlina;
1951- Rada bogów;
1963- Trzy światy Guliwera;

Gornostaj Anna
1983- Arabela (TV); Goście z galaktyki Arkana;

Gorzewska M.
1959- H-8;

Górecka Maria
1964- Umarli milcza;
1966- 101 Dalmatyńczyków;
1967- Kto zdobędzie puchar;

Górniok Wojciech
1972- Minuta milczenia;

Górowska Magda
1976- Witia, Masza i morska piechota;

Górzynski Sławomir
1975- Tomek Sawyer;
1976- Co z tobą?;
1977- Hultajska czwórka; Zrozumiałeś, gratuluję!;

Grabarczyk Andrzej
1984- O dzielnym kowalu;

Grabiański Witold
1968- Wojna i pokój cz.3;
1972- Polonez Ogińskiego;

Grabowska Zofia
1961- Kopciuszek;

Grabowski Piotr
1974- Trzy orzeszki dla Kopciuszka;
1976- Pójdę z wami;
1979- Chłopiec z burzy;
1984- O dzielnym kowalu;

Grabowski Tadeusz
1965- Cisza;
1968- Wojna i pokój cz.3;
1972- Polonez Ogińskiego;
1975- Michaś przywołuje świat do porządku; Zew krwi;
1976- Witia, Masza i morska piechota; Zindy, chłopiec z bagien;
1977- Tabor wędruje do nieba;
1978- Rycerz i los;
1979- Koniec imperatora tajgi;
1980- Brat kata;

Gralówna Agnieszka
1974- Weronika;
1975- Weronika w krainie czarów;

Gramsz Rafał
1981- Pan Tau w obłokach;

Grąziewicz Zofia
1977- Zrozumiałeś, gratuluję!;
1978- Dyrektor do wszystkiego; Szczęście na smyczy;
1979- Szkrab;

Grochowska Wiesława
1962- Skrawek błękitnego nieba;
1963- Uczta wigilijna;
1978- Koncert na patelnię i orkiestrę;
1979- Jak się budzi królewny; Szkrab;

Grotowicz Wiktor
1970- Zwariowałeś Toni;

Gryglas Elwira
1972- Kot w butach;

Gryglaszewska Halina
1951- Tajna misja;

Grzegorkiewicz Jerzy
1965- Chłopiec z dwóch światów;
1968- Skradziony balon; Niewidzialny batalion;

Grzywna Grzegorz
1977- Nasz nowy braciszek;

Gułajewski Marek
1968- Chłopcy z fantazją;

Guz Marysia
1977- Dopóki bije zegar;
1978- Szczęście na smyczy;

Gwara Adam
1984- Za siedmioma morzami;

Gzylowska Jadwiga
1960- Nieznany zdrajca;
Zbigniew Dolny
Prawdziwy ekspert
 
Posty: 383
Dołączył(a): 15 gru 2011, o 01:28

Powrót do Aktorzy: indeks

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości