C; D

Możliwość pisania postów bez rejestracji.

Moderator: Zbigniew Dolny

Zbigniew Dolny
Prawdziwy ekspert
Posty: 394
Rejestracja: 15 gru 2011, o 01:28

C; D

Post autor: Zbigniew Dolny » 25 sty 2009, o 15:15

==================================================
Castelano Anita
1984- Wybory w VII c;

Celówna Magda
1968- Kochałem cię;
1971- Unkas-Ostatni Mohikanin;

Cembrzyńska Iga
1965- Miecz i waga;
1971- Zerwanie;

Cent Paweł
1978- Szczęście na smyczy;

Chałat Małgorzata
1978- Niech żyją duchy!;
1979- Szklane paciorki;
1980- Telegram za zaliczeniem
1981- Tajemniczy starzec;

Chamiec Krzysztof
1966- Janosik;
1969- Winnetou i król nafty; Szósty lipca;
1983- Krach Operacji Terror;

Chimanienko Krystyna
1959- Młodzi przyjaciele;
1960- Przygoda na plantacji; Piątka z wyspy skarbów;
1961- Piotruś Pan;
1963- Rozbójnik;
1965- Powodzenia chłopcze;
1968- Niewidzialny batalion;

Chmielewska Krystyna
1976- Pójdę z wami;

Chmielewski Mirek
1969- Cudowna łamigłówka;
1970- Zwiadowca;

Chmielnik Jacek
1979- Jak się budzi królewny;

Chmurkowski Feliks
1963- Trzy światy Guliwera;
1969- Winnetou i król nafty;

Chojnacka Jadwiga
1959- Marynarzu strzeż się;

Chrabelska Róża
1979- Dzieci wśród piratów; Jak się budzi królewny; Krabat, uczeń czarnoksiężnika;

Chrobak Halina
1977- Zwycięzca;
1978- Pogoda dla bogaczy (TV);
1983- Arabela (TV); Nie chcę być dorosły;

Chwiałkowska Wanda
1958- Dwa zeznania;
1965- Miłość jednej nocy;
1971- Effi Briest;

Ciechomska Krystyna
1958- Człowiek w nieprzemakalnym płaszczu;

Ciecierski Jan
1963- Byłem Montgomerym;
1970- Kremlowskie kuranty;
1971- Unkas-Ostatni Mohikanin;

Ciemniewska Joanna
1971- Winnetou w Dolinie Śmierci;

Ciesielska Maria
1960- Nędznicy;
1961- Kopciuszek;
1963- Całe złoto świata;
1964- Źródło trzech prawd;
1965- Judex albo zbrodnia ukarana;
1968- Życie złodzieja;
1970- Labirynt miłości;
1971- Pogromca zwierząt;
1976- Ostatnia ofiara;
1980- Porwany przez Indian;

Cieślak Piotr
1970- Banda Asa Kier;

Cłapak Paweł
1978- Biały Bim, czarne ucho;
1979- Szklane paciorki;
1980- Spokojny urlop;
1981- Tajemniczy starzec;

Cybulski Zbigniew
1963- O chłopie co okpił śmierć;

Cygler Tadeusz
1951- Wielki obywatel;
1959- Postrach kobiet;
1960- Piątka z wyspy skarbów;
1961- Mezalians; Uskrzydleni;
1962- Proces Oscara Wilde'a;
1963- Przygody Hucka; Ocean Lodowaty wzywa; Następcy tronów;
1968- Eskadra czuwa; Kapryśne lato;
1970- Obcy;
1971- Kapitan Florian z młyna; Got mit uns;
1972- Cudowna lampa Aladyna;
1975- Dzielny szeryf Lucky Luke;
1980- Czyje to prawo;

Cyprian Adam
1950- Upadek Berlina; Spisek bankrutów;
1951- Tajna misja; Wielki obywatel; Daleko od Moskwy;

Czapski Jacek
1971- Zielone smugi;

Czarnecka Ewa
1964- Ptaszyna;

Czarnecka Elżbieta
1967- Kto zdobędzie puchar;

Czechowicz Mieczysław
1966- Nieśmiały w akcji; Tomcio Paluch;
1968- Kochałem cię;
1970- Krwawym tropem;
1971- Zabójstwo inżyniera Czarta; Zielone smugi;

Czechowski Tadeusz
1968- Testament gangstera; Testament Agi; Kto mu otworzy drzwi;
1969- Na szlaku wojennych przygód; Na tropie Sokoła; Kolumna Trajana;
1971- Wahadło;
1972- Powrót na miejsce wypadku;

Czerwińska Zofia
1965- Sztubackie kłopoty;

Czyński Marek
1963- Spieniony nurt;

Czyż Henryk
1964- Skarb w Srebrnym Jeziorze;
1967- Winnetou cz.3;
1969- Winnetou i król nafty;
1970- Obcy; Lew pręży się do skoku;
1971- Winnetou w Dolinie Śmierci;
1972- Wódz Seminolów;

Czyż Jacek
1978- Wiatr w żaglach;
1979- Koniec imperatora tajgi;
1981- Niespodziewana kariera; Przygody barona Munchhausena;
1982- Wakacje dla psa, Teheran 43; Piękne dzieciństwo;
1983- Arabela (TV);
1984- Księżniczka na oślej skórze;

Czyż Maria
1960- Przygoda na plantacji;

==============================================================================================
Damięcki Damian
1968- Czarodziejska lampa Aladyna;
1969- Ząb za ząb;
1980- Czyje to prawo?;

Damięcki Maciej
1968- Eskadra czuwa; Kochałem cię; Szpieg wyszedł z morza;
1968- Wojna i pokój cz.3;
1969- Wojna i pokój cz.4;
1970- Krwawym tropem; Chłopcy z placu broni;
1972- Kupujemy wóz strażacki; Minuta milczenia;
1979- Wilk grasuje;

Daniewicz Adam
1950- Upadek Berlina; Spisek bankrutów;
1951- Tajna misja; Zwycięzca przestworzy; Wielki obywatel;
1952- Stalowi bojownicy;
1962- Orkiestra wojskowa;
1974- Dni zdrady;

Dardziński Bronisław
1961- Anatomia morderstwa;
1963- Przygody Hucka;
1965- Powodzenia chłopcze;

Dąbrowska Elżbieta
1979- Przez Góry Skaliste;

Dąbrowska Ewa
1985 - Śmierć w Wenecji (TV);

Dąbrowska Helena
1962- Dziewczęta;
1968- Kapryśne lato;
1970- Zwariowałeś Toni;
1973- Grubasek;
1974- Trzy orzeszki dla Kopciuszka;
1976- Ostatnia ofiara;

Dąbrowska Justyna
1970- Zwariowałeś Toni; Straszne skutki awarii telewizora;
1971- Pipi; Przygody żółtej walizeczki;
1972- Białe czaple;
1974- Zuzanna i zaczarowany pierścień;

Dąbrowski Marek
1970- Białe wilki;

Dąbrowski Marian
1950- Upadek Berlina;
1951- Wielki obywatel;

Dąbrowski Piotr
1980- Śnieżyczka i Różyczka;

Debichowa Danuta
1975- Weronika w krainie czarów;

Deczkowski Bartosz
1971- Zielone smugi;

Dejmanowska Roxana
1968- Chłopcy z fantazją;
1972- Winowajca potrzebny od zaraz;
1976- Co z tobą?;

Dejunowicz Kazimierz
1961- Szybsza od wiatru;
1969- Cudowna łamigłówka;

Dembiński Ryszard
1967- Włóczęgi północy; Królowa stacji benzynowej;
1968- Jezioro Flamingów;
1970- Wiosenne wody; Rozbójnicy sycylijscy; Słon Maruda;
1971- Królewna z długim warkoczem; Miraż; Marzenia miłosne; Timo Rinnelt porwany;
1972- Wydra pana Grahama; Kot w butach; Dwanaście krzeseł; Małżonkowie roku drugiego;
1973- Hełm Aleksandra Macedońskiego;
1974- Dni zdrady; Weronika;
1975- Weronika w krainie czarów; Tomek Sawyer;
1976- Wybór celu;
1977- Konik garbusek; Dzieciństwo w ogniu;
1978- Niech żyją duchy;; Dyrektor do wszystkiego;
1983- Arabela (TV);

Denke Leon
1979- Szklane paciorki;

Denys A.
1963- Lot kapitana Loya;

Dewoyno Władysław
1952- Niezapomniany rok 1919;
1975- Ja i mój pies;
1977- Dopóki bije zegar;

Dębicki Witold
1973- Grubasek;
1976- Spotkanie na Kasjopei;
1983- Goście z galaktyki Arkana;

Dmochowski Mariusz
1957- Małżeństwo doktora Danwitza;
1962- Gdy drzewa były duże;
1964- Skarb w Srebrnym Jeziorze; Pusty kurs; Ręce nad miastem;
1965- Włoszki i miłość; Czterdzieści minut przed świtem; Strzał we mgle; Taki jest Bułujew; Dwadzieścia godzin;
1966- Dzielnica kruków; 200 mil do domu;
1967- Doktor Fabrizius działa; BS 38-15;
1968- Życie złodzieja; Napad stulecia;
1969- Biały pokój; Siódmy rok miłości; Winnetou i Apanaczi;
1970- Gwiazdy Egieru; Zbrodnia i kara;
1972- Waterloo;
1973- 12 gniewnych ludzi;

Dobrzyński Piotr
1985- Wróbel na lodzie;

Domański Jerzy
1958- Dwa zeznania;

Domin Jarosław
1983- Wyprawa po złote włosy;

Dondajewski Zenon
1972- Wódz Seminolów;
1973- 12 gniewnych ludzi;
1974- Ten trzeci;
1977- Zwycięzca;

Drapińska Barbara
1959- Niepotrzebny;
1961- Jakobowsky i pułkownik;
1964- Źródło trzech prawd;
1965- Człowiek który wątpi;
1968- Otello z prowincji;
1971- Król Lir;
1972- Nareszcie poniedziałek;
1975- Baxter!;
1978- Błękitny ptak;
1981- Mężczyźni nie płaczą;

Dreger R.
1977- Zamach w Sarajewie;

Drewicz Stanisław
1951- Tajna misja;

Drzewicz Wiesław
1971- Kapitan Florian z młyna;
1972- Bez wyraźnych motywów;
1974- Prywatny detektyw; Joe w królestwie pszczół;
1975- Baxter!; Bezdomny; Dzielny szeryf Lucky Luke; Michaś przywołuje świat do porządku; Ulzana - wódz Apaczów;
1976- Pójdę z wami;
1978- Błękitny ptak;
1979- Cudowny kwiat; Podarunek Czarnego Księcia;
1980- Pies, który śpiewał;
1981- Królewicz i Gwiazda Wieczorna; Przygody barona Munchhausena;

Dubrawska Mirosława
1963- Syn skazańca; Następcy tronów;
1964- Ludwiku do rondla; Ciotki na rowerach; Ikaria XB-1; Zarezerwowane dla śmierci;
1965- Pierwszy krzyk;
1967- Kopciuszek w potrzasku;
1970- Saga rodu Forsyte'ów; Zbrodnia i kara; Żegnajcie przyjaciele;
1971- Próba terroru; Pipi; Nie do obrony;
1972- Nareszcie poniedziałek; Trzej świadkowie;
1974- Spragniona miłości; Nadieżda;
1975- Michaś przywołuje świat do porządku;
1976- Zindy, chłopiec z bagien;

Dudzinski Henryk
1977- W gwiezdnym pyle;

Dukay Jerzy
1972- Morderca jest w domu;

Duriasz Józef
1971- Michał Waleczny;

Duriasz Maciej
1966- Dzielnica kruków;

Duryasz Wojciech
1970- Życie, miłość, śmierć;

Duszyński Jerzy
1949-Harry Smith odkrywa Amerykę; Spotkanie nad Łabą;
1951- Rada bogów;
1964- Towarzysz regent;

Dutkiewicz Wojciech
1974- Zuzanna i zaczarowany pierścień;

Dwornicki Józef
1956- Klub Pickwicka;
1958- Człowiek w nieprzemakalnym płaszczu;

Dykiel Bożena
1972- Ostatnia gra Karima;

Dymsza Adolf
1950- Upadek Berlina;

Dymszówna Anita
1970- Okna czasu;
1971- Pogromca zwierząt;

Dzidka Bożena
1981- Pan Tau w obłokach;

Dzido-Lelińska Barbara
1964- Herbaciarnia pod księżycem;
1965- Tak;
1966- 101 Dalmatyńczyków; Iwono gola;
1968- Tango dla niedźwiedzia;
1969- Arsen Lupin contra Arsen Lupin; Na miłość nigdy nie jest za późno;
1972- Najlepsza kobieta mojego życia;
1977- W gwiezdnym pyle;
1978- Dyrektor do wszystkiego;
1984- Za siedmioma morzami ...;

Dziekan Barbara
1980- Jesienne dzwony;
1983- Nie chcę być dorosły;

Dziekoński Eugeniusz
1957- Róże dla Bettiny;

Dzienisiewicz Maciej
1967- Wielki Wąż-Chingachgook;

Dzwonkowski Aleksander
1956- Był sobie król;
1957- Witaj nam Mr.Marshall; Płaszcz;
1961- Piotruś Pan;
1962- Dziewczęta; Zakochany kundel;
1963- Przygody Hucka;
1964- Rzut karny; Ciotki na rowerach;
1965- Sztubackie kłopoty;
1966- Nieśmiały w akcji; Lebiediew kontra Lebiediew;
1967- Przed wojną; Testament Inków;
1968- Testament gangstera;
Poszukuję filmów i seriali aktorskich do których polski dubbing powstał na zlecenie Canal+, TVP bądź Wizji Jeden. Poszukuję także taśm 16mm z filmami aktorskimi które otrzymały kinowy dubbing a który nie został nigdzie wydany. Dotyczy to produkcji wyświetlanych w kinach do lat 90.

Jeśli nagranie dubbingu jest na taśmie szpulowej to jestem w stanie przegrać go na DVD. Przegranie nośnika VHS lub taśmy 16mm nie stanowi problemu.

Sam staram się kolekcjonować polskie dubbingi do produkcji aktorskich i w swoich zbiorach mam wiele unikatów które nie są nigdzie dostępne. Z chęcią się wymienię za nagrania których nie mam a które mnie interesują. Proszę o kontakt na mojego maila:

dezerter_poczta@op.pl

ODPOWIEDZ