Polski-Dubbing.pl • Zobacz wątek - Ant-Man i Osa (Ant-Man and the Wasp); 2018

Strona główna forum Produkcje dubbingowane Filmy dubbingowane

Forum poświęcone zdubbingowanym filmom fabularnym (długo- i krótkometrażowym) – zarówno kinowym przebojom, jak i mniej znanym produkcjom opracowywanym na potrzeby emisji telewizyjnej bądź dystrybucji na rynku kina domowego.

Re: Ant-Man i Osa (Ant-Man and the Wasp); 2018

Postprzez Dezerter » 30 kwi 2018, o 21:29

Moim zdaniem nie powinni zachowywać Ewy Kani pod Michelle Pfeiffer tylko powinni poszukać kogoś bardziej pasującego. Poprzedni Ant-Man nie miał jakiegoś powalającego dubbingu (albo to sam film mi się nie podobał) dlatego trzeba się nastawiać, że i tutaj aktorka dubbingująca Michelle Pfeiffer nie zostanie dobrana na tyle dobrze, aby ją zachować w innych filmach, no chyba, że Modestowicz pozytywnie nas tutaj zaskoczy.
Dezerter
Pan Jarosław

Postprzez ThePinkFin » 1 maja 2018, o 09:53

misiek73169 napisał(a):Jeżeli tak to w przypadku zdubbingowania już jutro tego trailera może usłyszymy Ewę Kanie , która już użyczyła głosu tej aktorce [Michelle Pfeiffer] w filmie "Szczęśliwy Dzień".
Żeby to raz. Były 4 takie filmy.
Skoro jest na plakacie, to pewnie pojawi się i w zwiastunie. Ja osobiście liczę, że Kania będzie przynajmniej tam, bo skoro castingi są do samych filmów, to lepiej postarać się o zachowy. Biorąc pod uwagę zwiastun "Krainy jutra", gdzie Clooney ma głos właśnie ze "Szczęśliwego dnia", sądzę, że taka sytuacja jest nawet możliwa.
Zapraszam na mój blog: https://thepinkfin.blogspot.com/ i stronę: https://www.facebook.com/pg/Pingwin-Różowopłetwy-2107462016165767/about/
ThePinkFin
Robi gwary

Postprzez Nillay » 1 maja 2018, o 11:10

Co to jest w ogóle za zasada, że jak Modestowiczowi nie poszedł jakiś dubbing (a nie był zły, po prostu nie był wybitny), to kolejna część filmu też będzie zła? Dezerter, jesteś żałosnym ignorantem, który cały czas rozsiewa jakieś znikąd wzięte przypuszczenia, ogarnij się.

Cenzura tu była, ten niegodny post zmieniła. Proszę zapoznać się z regulaminem i nie używać wulgaryzmów.
Nillay
Internet Explorer

Postprzez Spinogiptikus » 7 maja 2018, o 18:10

Ant-Man i Osa - zwiastun #2 [dubbing] https://youtu.be/IX0sbsIfZbI
Spinogiptikus
Pierwszy mikrofon

Postprzez misiek73169 » 7 maja 2018, o 21:40

Laurence Fischburne to kolejny aktor który znów przemówi głosem polskiego aktora . Andrzej Blumenfeld z wiadomych przyczyn nie może zostać zachowany . Miłogost Reczek nawet fajnie brzmi w tym zwiastunie ale niekoniecznie usłyszymy go w samym filmie. Według was który z polskich aktorów dysponuje takim głosem żeby pasować pod tego czarnoskórego aktora ?
misiek73169
Pierwsza duża rola

Postprzez Nillay » 7 maja 2018, o 21:45

Cezary Żak? Przynajmniej na poziomie śmieszkizmu podobny i w stylu Modestowicza xd
Nillay
Internet Explorer

Postprzez Spinogiptikus » 7 maja 2018, o 21:49

Szymon Kuśmider nawet w jakiejś grze zastąpił Blumenfelda .
Spinogiptikus
Pierwszy mikrofon

Postprzez ThePinkFin » 7 maja 2018, o 22:13

Nie wiem, o jaką grę chodzi, ale takie zastąpienie miało też miejsce w serialowych "Zaplątanych", jednakże Kuśmidra w MCU już i tak trochę jest, a liczę, że Fishburne zagrzeje miejsce na dłużej.
Zapraszam na mój blog: https://thepinkfin.blogspot.com/ i stronę: https://www.facebook.com/pg/Pingwin-Różowopłetwy-2107462016165767/about/
ThePinkFin
Robi gwary

Postprzez Spinogiptikus » 7 maja 2018, o 22:31

Heroes of the Storm-Tyrael, Archanioł Sprawiedliwości
Spinogiptikus
Pierwszy mikrofon

Postprzez Ferzie » 13 lip 2018, o 19:50

misiek73169 napisał(a):Laurence Fischburne to kolejny aktor który znów przemówi głosem polskiego aktora . Andrzej Blumenfeld z wiadomych przyczyn nie może zostać zachowany . Miłogost Reczek nawet fajnie brzmi w tym zwiastunie ale niekoniecznie usłyszymy go w samym filmie. Według was który z polskich aktorów dysponuje takim głosem żeby pasować pod tego czarnoskórego aktora ?

Jeśli Reczka nie zachowają choć tu rzeczywiście dobrze wyszedł to mam nadzieję że przynajmniej tego przegenialnego dialogu z ostatniej sceny zwiastuna nie zmienią bo mi już się wrył w pamięć, i nie spie... spartolą jak z kwestią Starlorda i jego zdaniem o planie Starka bo był on więcej niż ŹDZIEBKO SYFNY...
Ferzie
Stremowany amator

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Filmy dubbingowane