Więzień labiryntu: Lek na śmierć (Maze Runner: The Death Cure); 2018

Forum poświęcone zdubbingowanym filmom fabularnym (długo- i krótkometrażowym) – zarówno kinowym przebojom, jak i mniej znanym produkcjom opracowywanym na potrzeby emisji telewizyjnej bądź dystrybucji na rynku kina domowego.

Jak oceniasz dubbing do filmu?

1
0
Brak głosów
2
0
Brak głosów
3
0
Brak głosów
4
0
Brak głosów
5
0
Brak głosów

Liczba głosów: 0

Krzysiek89
Poziom: fandubber

Więzień labiryntu: Lek na śmierć (Maze Runner: The Death Cure); 2018

Post autor: Krzysiek89 » 29 gru 2017, o 16:06

Obrazek
Tytuł oryginalny: Maze Runner: The Death Cure
Tytuł polski: Więzień labiryntu: Lek na śmierć
Produkcja: USA
Rok: 2018
Gatunek: thriller, akcja, sci-fi
Reżyseria: Wes Ball
Scenariusz: T.S. Nowlin

Obsada wersji oryginalnej:
Thomas: Dylan O'Brien
Teresa: Kaya Scodelario
Newt: Thomas Brodie-Sangster
Harriet: Nathalie Emmanuel
Jorge: Giancarlo Esposito
Lawrence: Walton Goggins
Janson: Aidan Gillen

Pierwsze pojawienie się wersji zdubbingowanej: kino (26 stycznia 2018)
Opracowanie wersji polskiej: brak danych
Reżyseria dubbingu: brak danych
Dialogi: brak danych

Obsada wersji polskiej:
brak danych

matijas94

Re: Więzień labiryntu: Lek na śmierć (Maze Runner: The Death Cure); 2018

Post autor: matijas94 » 29 gru 2017, o 16:22

cie choroba

ciekawe tylko jakimi jeszcze filmami Fox zaskoczy z dubbingiem ?

Deadpoolem 2 czy może nowym Predatorem lub Alita Battle Angel ?

misiek73169
Pierwsza duża rola

Post autor: misiek73169 » 29 gru 2017, o 16:33

matijas94 pisze:ciekawe tylko jakimi jeszcze filmami Fox zaskoczy z dubbingiem ?
Jeżeli po tej fuzji Disney już w tym momencie ma coś do powiedzenia to 2018 ty pod względem dubbingu zapowiada się wyśmienicie. A że w filmie gra Kaya Scodelario (Piraci z Karaibów Zemsta Salazara) to poproszę o Olivie Nazimek.

Nillay
Internet Explorer

Post autor: Nillay » 29 gru 2017, o 17:42

Zgodnie z oficjalnymi informacjami Disney nie zalapie sie na ten film, wiec w zadnym razie nie jest to ich zlecenie. Jeśli faktycznie takowe istnieje.

Kwasibor
Pierwszy mikrofon

Post autor: Kwasibor » 29 gru 2017, o 18:13

Na razie poszlaki przemawiające za tym że ten film dostanie dubbing są takie, że BuryZenekPL miał widzieć w olsztyńskim Multikinie zdubbingowany zwiastun z Ciołkoszem i Boberkiem przed Jumanji . Oraz w zapowiedziach dwóch mniejszych kin pojawiła się taka informacja: TU i TU. Zobaczymy jak się sytuacja rozwinie i czy Imperial potwierdzi ten dubbing.

misiek73169
Pierwsza duża rola

Post autor: misiek73169 » 29 gru 2017, o 18:34

Bardziej aktualny jest chyba ten drugi link według którego premiera filmu jest 26 stycznia , w tym pierwszym jest podana data 9 lutego.

ThePinkFin
Robi gwary

Post autor: ThePinkFin » 29 gru 2017, o 18:55

Abstrahując od zwiastuna, przypominam sytuacje z pomniejszymi kinami i "Ghostbusters: Pogromcami duchów" oraz "Kongiem: Wyspą czaszki".
Ostatnio zmieniony 2 sty 2018, o 20:25 przez ThePinkFin, łącznie zmieniany 1 raz.
Zapraszam na mój blog: https://thepinkfin.blogspot.com/ i stronę: https://www.facebook.com/pg/Pingwin-Różowopłetwy-2107462016165767/about/

Dezerter
Pan Jarosław

Post autor: Dezerter » 29 gru 2017, o 19:31

Na potwierdzenie tej informacji będziemy musieli zaczekać do 2 stycznia, bo teraz dział PR-u już nie pracuje. Gdyby to się potwierdziło to czekałby nas jeden z ciekawszych filmów aktorskich które w 2018 roku zostaną zdubbingowane. Poprzednie części widziałem, były nawet ciekawe. To typowy film akcji tyle, że skierowany do młodzieży.

Poprzednia część zebrała widownię rzędu około 200 tys. widzów. Skoro mimo w miarę dobrego wyniku zdecydowali się na dubbing, to oznacza, że widzą, że jest na niego zapotrzebowanie i liczą na zwiększenie frekwencji.
Poszukuję filmów i seriali aktorskich do których polski dubbing powstał na zlecenie Canal+, TVP bądź Wizji Jeden. Poszukuję także taśm 16mm z filmami aktorskimi które otrzymały kinowy dubbing a który nie został nigdzie wydany. Dotyczy to produkcji wyświetlanych w kinach do lat 90.

Jeśli nagranie dubbingu jest na taśmie szpulowej to jestem w stanie przegrać go na DVD. Przegranie nośnika VHS lub taśmy 16mm nie stanowi problemu.

Sam staram się kolekcjonować polskie dubbingi do produkcji aktorskich i w swoich zbiorach mam wiele unikatów które nie są nigdzie dostępne. Z chęcią się wymienię za nagrania których nie mam a które mnie interesują. Proszę o kontakt na mojego maila:

dezerter_poczta@op.pl

misiek73169
Pierwsza duża rola

Post autor: misiek73169 » 2 sty 2018, o 19:59

Skoro dubbing jest już oficjalnie potwierdzony to teraz czekamy na obsadę która zapewne jest już skompletowana i zaczęła nagrania. Powtórzę się ale osobiście pod Kaye Scodelario życzył bym sobie Oliwie Nazimek która znakomicie zdubbingowała tę aktorkę w filmie "Piraci z Karaibów Zemsta Salazara". Ciekawe kiedy podjęto decyzję o dubbingu o którym dowiedzieliśmy się dosyć póżno. Premiera za trzy tygodnie . Oby casting nie został przeprowadzony w pośpiechu bo to mogło by się odbić na jakości polskiej wersji . Będzie jednak dobrze . Czuję w kościach :D .

Dezerter
Pan Jarosław

Post autor: Dezerter » 2 sty 2018, o 20:46

Cieszy mnie decyzja dystrybutora odnośnie dubbingu do tego filmu. Według mnie na ten moment to jeden z najciekawszych filmów aktorskich o których wiemy, że w tym roku dostaną polski dubbing. Powoli dubbing głównie do produkcji komiksowych staje się męczący, dlatego dobrze, że dostaliśmy coś świeżego.

O ile jednak Oliwia Nazimek jako Kaya Scodelario została podana twórcom dubbingu Więźnia labiryntu: Leku na śmierć niemalże na tacy, to wątpię abyśmy usłyszeli ją w tym dubbingu. Chciałbym się w tej kwestii mylić, ale podejrzewam, że twórcy tego dubbingu mogli nie widzieć ostatniej części Piratów z Karaibów gdzie ta aktorka została zdubbingowana, lub nie przykładają do tego większej uwagi. Raczej nastawiałbym się na nową aktorkę, a szkoda bo akurat w tym przypadku zachowanie głosu Nazimek podwyższyłoby ogólną ocenę tego dubbingu za zachowanie dobrze dobranego głosu.
Poszukuję filmów i seriali aktorskich do których polski dubbing powstał na zlecenie Canal+, TVP bądź Wizji Jeden. Poszukuję także taśm 16mm z filmami aktorskimi które otrzymały kinowy dubbing a który nie został nigdzie wydany. Dotyczy to produkcji wyświetlanych w kinach do lat 90.

Jeśli nagranie dubbingu jest na taśmie szpulowej to jestem w stanie przegrać go na DVD. Przegranie nośnika VHS lub taśmy 16mm nie stanowi problemu.

Sam staram się kolekcjonować polskie dubbingi do produkcji aktorskich i w swoich zbiorach mam wiele unikatów które nie są nigdzie dostępne. Z chęcią się wymienię za nagrania których nie mam a które mnie interesują. Proszę o kontakt na mojego maila:

dezerter_poczta@op.pl

ODPOWIEDZ