Polski-Dubbing.pl • Zobacz wątek - Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi (Star Wars: The Last Jedi); 2017

Strona główna forum Produkcje dubbingowane Filmy dubbingowane

Forum poświęcone zdubbingowanym filmom fabularnym (długo- i krótkometrażowym) – zarówno kinowym przebojom, jak i mniej znanym produkcjom opracowywanym na potrzeby emisji telewizyjnej bądź dystrybucji na rynku kina domowego.

Re: Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi (Star Wars: The Last Jedi); 2017

Postprzez Spinogiptikus » 17 gru 2017, o 09:38

Przypomniał Mi się że podczas filmu było kilka dziwnych momentów z dźwiękiem.
W którymś momencie Poe i C-3PO rozmawiają ,Poe przechodzi kawałek dalej i wtedy odzywa się C-3PO który brzmi trochę tak jakby gadał za ściany :|
Wy też mieliście takie momenty ?
Spinogiptikus
Pierwszy mikrofon

Postprzez Kalotz » 17 gru 2017, o 09:48

Co do Snejpa... ee znaczy Benoit byłem sceptyczny ale widząc zachowanie Luka nie dziwię się że wzięli tego samego polskiego aktora do tych dwóćh postaci :D
Kalotz
Stremowany amator

Postprzez Kalotz » 17 gru 2017, o 09:50

A ja w CC na Białołęce miałem Jumanji 2 z NAPISAMI przed seansem!!!!! :/ :o WTF
Kalotz
Stremowany amator

Postprzez Dezerter » 17 gru 2017, o 16:04

Dubbing bardzo dobry. Właściwie to nie ma się do czego przyczepić. Nie przepadam za fantastyką pokroju Gwiezdnych wojen, i nie mam zamiaru do tego filmu wracać, ale jeśli kolejne części Gwiezdnej sagi będą miały w kinie dubbing to ten jeden raz na każdą z nich się wybiorę.

Byłem w Heliosie wczoraj na godzinę 19:30 (seans 3D). Było dużo osób (chyba nie mniej jak 50), ale ile dokładnie tego nie jestem w stanie powiedzieć, bo wchodziłem na salę na krótko przed seansem.
Dezerter
Pan Jarosław

Postprzez misiek73169 » 17 gru 2017, o 18:35

Byłem dziś na godzinę 11:10. Widzów gdzieś na oko około setki , jeżeli chodzi o zwiastuny to miałem jakąś polską komedię z Pawłem Domagałą (nie pamiętam tytułu) , animację 'Fernando" , najnowszych "Avengers" oraz "Czarną Panterę" z dubbingiem i "Jumanji" z napisami . Swoją drogą to nie wiem czemu niektóre zwiastuny które posiadają dubbing przed seansem z dubbingiem są puszczane w wersji napisowej. No ale mniejsza z tym. Jeżeli chodzi o polską wersję językową "Ostatniego Jedi" to mnie również ciężko się do czegoś przyczepić. Z nowej obsady najbardziej wyróżnił bym Mariusza Benoit pod marka Hamilla oraz Agatę Kuleszę pod Laurę Dern. Ze starej najbardziej do gustu przypadł mi Marcin Dorociński pod Adama Drivera.
Takie pytanko , kiedy R2D2 puszcza Luckowi stare nagranie z hologramem młodej Lei z filmu "Nowa Nadzieja" to raczej nie słyszymy Moniki Pikuły ? W każdym bądż razie nie widzę jej w obsadzie , więc to chyba nie ona.
misiek73169
Pierwsza duża rola

Postprzez radef » 17 gru 2017, o 19:26

Kalotz napisał(a):A ja w CC na Białołęce miałem Jumanji 2 z NAPISAMI przed seansem!!!!! :/ :o WTF

Ja w katowickim Imaxie miałem zwiastun "Czarnej pantery" z napisami, więc to nic dziwnego. Zwiastun "Wojny bez granic" już z dubbingiem.
Tak w skrócie.
Film - według mnie bardzo dobry. Trudno mi natomiast po jednym seansie ocenić go jednoznacznie, na pewno jego ocena znajdzie się pomiędzy 7,5, a 9, a będzie to zależało od tego z jaką przyjemnością będę go oglądał kolejne razy. Na plus - relacje pomiędzy bohaterami, ciekawa, wielowątkowa fabuła, świetne zdjęcia, trochę humoru (ale bez przesady) i kilka wzruszających momentów, na minus - nie licząc jakiś minimalnych rzeczy to tylko zakończenie, które według mnie mogło lepiej wymyślone. Trochę przeciągnięte i bez mocnego akcentu.
Wrażenia w seansu w Imaxie - znakomite. Duży ekran potęgował świetną pracę realizatorów zdjęć, a film pod względem efektów wyglądał świetnie. Jednak z filmem pod tym względem wygrał zwiastun "Wojny bez granic", który prezentował się wybitnie, ale to nic dziwnego, skoro Avengersi byli kręceni kamerami Imax.
Polski dubbing - świetny. Humaj i Bosak bezbłędni, zupełnie nie czuć, że to dubbing. Reszta postaci zagrana bardzo dobrze, trudno mi się do kogokolwiek przyczepić (jak do Krzyszaka w "Strażnikach").
A na seansie - praktycznie pełna sala, czyli z 300 osób, ale to nic dziwnego w weekend premiery w Imaxie, nawet o 10:00.
radef
Pierwszy mikrofon

Postprzez misiek73169 » 18 gru 2017, o 21:08

Strona naEkranie.pl podaje że 46% widzów wybrało wersje z dubbingiem. https://naekranie.pl/aktualnosci/box-of ... ku-2716961
misiek73169
Pierwsza duża rola

Postprzez Spinogiptikus » 18 gru 2017, o 21:14

"Polski Box Office pobił rekord sprzedanych biletów ustanowiony w ubiegłym roku na początku grudnia (niecałe 52 mln biletów). Do końca roku powinna pęknąć bariera 55 milionów biletów. Jeszcze trzy lata temu świętowano pobicie granicy 40 milionów biletów." Ciekawe dlaczego :roll: ?
Spinogiptikus
Pierwszy mikrofon

Postprzez Spinogiptikus » 18 gru 2017, o 21:17

"jak usłyszałem, że przebił Listy do M3, to myślałem o 800 tyś. Ale i tak nieźle. Tylko czemu połowa widzów katowała się dubbingiem??" :P
Spinogiptikus
Pierwszy mikrofon

Postprzez ThePinkFin » 28 gru 2017, o 00:15

Seans o 18:30, trochę ponad setka ludzi na sali, a przed filmem same zwiastuny z dubbingiem - "Cudowny chłopak", "Czarna Pantera", "Wojna bez granic", "Upadłe królestwo", "Przygoda w dżungli" i "Paddington 2".
Tak w skrócie - dubbing perełka, choć Kula i Damięcki już nie zrobili na mnie takiego wrażenia jak 2 lata temu, Benoit nie do poznania, Kulesza tak, ale tylko, gdy się wie, że to ona, Bajor coraz bardziej wonsowy (to dobrze), a Lubos niestety gorszy niż Kuś me there.

EDIT: Napisałem tu trochę o całym filmie, ale o dubbingu niewiele więcej niż wyżej.
Zapraszam na mój blog: https://thepinkfin.blogspot.com/ i stronę: https://www.facebook.com/pg/Pingwin-Różowopłetwy-2107462016165767/about/
ThePinkFin
Robi gwary

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Filmy dubbingowane