Polski-Dubbing.pl • Zobacz wątek - Bumblebee; 2018

Strona główna forum Produkcje dubbingowane Filmy dubbingowane

Forum poświęcone zdubbingowanym filmom fabularnym (długo- i krótkometrażowym) – zarówno kinowym przebojom, jak i mniej znanym produkcjom opracowywanym na potrzeby emisji telewizyjnej bądź dystrybucji na rynku kina domowego.

Bumblebee; 2018

Postprzez ThePinkFin » 24 wrz 2018, o 10:22

Obrazek
Tytuł oryginalny: Bumblebee
Produkcja: Stany Zjednoczone
Rok: 2018
Reżyseria: Travis Knight
Scenariusz: Christina Hodson
Gatunek: akcyjny, przygodowy

Obsada:
Hailee Steinfeld: Charlie Watson
Angela Bassett: Shatter (glos)
Justin Theroux: Dropkick (głos)
John Cena: Agent Burns
John Ortiz: Agent Powell
Peter Cullen: Optimus Prime (głos)
Len Cariou: Wujek Hank
Glynn Turman: Generał Whalen
Jason Drucker: Otis
Jorge Lendeborg Jr.: Memo
i inni

Pierwsze pojawienie się wersji dubbingowanej: kino (4 stycznia 2019)
Wersja polska: (brak danych)
Reżyseria dubbingu: (brak danych)
Dialogi polskie: (brak danych)

Obsada wersji polskiej:
brak danych

Zwiastun
Ostatnio edytowano 24 wrz 2018, o 12:42 przez ThePinkFin, łącznie edytowano 1 raz
Zapraszam na mój blog: https://thepinkfin.blogspot.com/ i stronę: https://www.facebook.com/pg/Pingwin-Różowopłetwy-2107462016165767/about/
ThePinkFin
Robi gwary

Re: Bumblebee; 2018

Postprzez Star-Lord » 24 wrz 2018, o 11:33

Humaj <3
Star-Lord
Pierwszy mikrofon

Re: Bumblebee; 2018

Postprzez Dezerter » 4 sty 2019, o 21:03

Byłem na tym filmie dzisiaj w Heliosie na godzinę 17:30. Na sali tłumy, ponad 70 osób. Dubbing był wyświetlany na jednej z największych sal, co widać po frekwencji, a napisy są wyświetlane w sali o typowych rozmiarach. Niestety nie miałem żadnych nowych zwiastunów z dubbingiem.

Sama polska wersja jak i film pozytywnie mnie zaskoczyły. Naprawdę solidna robota. Weronika Humaj jako Hailee Steinfeld została dosyć dobrze dobrana. Jeśli chodzi o Tomasza Błasiaka jako Johna Cenę, to głos został na tyle dobrze dobrany, że śmiało można go zachowywać w kolejnych produkcjach z tym aktorem.

W filmie mamy też dubbingowane odgłosy tła. Wspominam o tym, bo na polski dubbing załapał się fragment serialu komediowego Alf. Bohaterowie oglądają go siedząc przed telewizorem, ale niezbyt dobrze było widać o jaki odcinek może chodzić. To taka mała ciekawostka.
Dezerter
Pan Jarosław

Powrót do Filmy dubbingowane