Polski-Dubbing.pl • Zobacz wątek - Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindewalda (Fantastic Beasts:The Crimes of Grindewald); 2018

Strona główna forum Produkcje dubbingowane Filmy dubbingowane

Forum poświęcone zdubbingowanym filmom fabularnym (długo- i krótkometrażowym) – zarówno kinowym przebojom, jak i mniej znanym produkcjom opracowywanym na potrzeby emisji telewizyjnej bądź dystrybucji na rynku kina domowego.

Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindewalda (Fantastic Beasts:The Crimes of Grindewald); 2018

Postprzez misiek73169 » 2 kwi 2018, o 18:18

Obrazek
Tytuł oryginalny: Fantastic Beasts:The Crimes of Grindewald
Tytuł polski: Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindewalda
Produkcja: USA,Wielka Brytania
Rok: 2018
Gatunek: Fantasy
Reżyseria: David Yates
Scenariusz: J.K.Rowling

Akcja filmu, do którego scenariusz napisała J.K. Rowling, rozpoczyna się w 1927 r., kilka miesięcy po tym, jak Newt pomógł zdemaskować i schwytać niesławnego czarnoksiężnika Gellerta Grindelwalda. Ten dotrzymał danego wcześniej słowa i uciekł w dramatycznych okolicznościach. Cały czas gromadzi nowych zwolenników swojej sprawy — wyniesienia czarodziejów ponad wszystkie niemagiczne istoty. Jedyną osobą będącą w stanie go powstrzymać jest czarodziej, którego niegdyś uważał za swojego najlepszego przyjaciela — Albus Dumbledore. Jednak Dumbledore nie obejdzie się bez pomocy swojego byłego ucznia Newta Scamandera, któremu już raz udało się pokrzyżować plany Grindelwaldowi. Przygoda ponownie splata losy Newta, Tiny, Queenie i Jacoba. Jednak misja ta będzie także sprawdzianem ich lojalności, kiedy będą stawiali czoła nowym zagrożeniom w coraz bardziej niebezpiecznym i podzielonym świecie czarodziejów.

[opis dystrybutora]

Obsada wersji oryginalnej:
Newt Scamander: Eddie Redmayne
Queenie Goldstein: Alison Sudol
Credence Barebone: Ezra Miller
Porpetina Goldstein: Katherine Waterstone
Jacob Kowalski: Dan Fogler
Leta Lestrange: Zoe Kravitz
Gellert Grindewald: Johny Deep
Albus Dumbledore: Jude Law

Pierwsze pojawienie się wersji dubbingowej: kino (16 listopada 2018)
Opracowanie wersji polskiej: brak danych
Reżyseria dubbingu: brak danych
Dialogi: brak danych

Obsada wersji polskiej
brak danych
misiek73169
Pierwsza duża rola

Re: Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindewalda (Fantastic Beasts:The Crimes of Grindewald); 2018

Postprzez Star-Lord » 2 kwi 2018, o 22:39

czy ktoś poznał czyim głosem w zwiastunie mówił Jude Law?
Star-Lord
Pierwszy mikrofon

Re: Venom; 2018

Postprzez Star-Lord » 6 paź 2018, o 10:32

Kto miał zwiastun Fantastycznych zwierząt z dubbingiem i w jakim to było kinie? Bo we Wrocławiu mam 5 kin i chcę wiedzieć gdzie są szanse na niego trafić
Star-Lord
Pierwszy mikrofon

Re: Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindewalda (Fantastic Beasts:The Crimes of Grindewald); 2018

Postprzez Dezerter » 6 paź 2018, o 10:45

Ja miałem w Heliosie zwiastun Fantastycznych Zwierząt z dubbingiem. Zazwyczaj jest tak, że przed seansami z dubbingiem Helios emituje zwiastuny z dubbingiem. Niestety są od tego odstępstwa. Pierwszy raz od czasu kiedy regularnie tam chodzę przed Venomem puścili mi zwiastuny Alfy i Spider-Man Uniwersum w oryginale z polskimi napisami, a same zwiastuny zostały udostępnione z polskim dubbingiem na profilu UIP na YouTube.

Jeśli masz wybierać kino to największe szanse na zwiastun z dubbingiem masz właśnie w Heliosie.
Dezerter
Pan Jarosław

Postprzez ThePinkFin » 6 paź 2018, o 11:02

Dezerter napisał(a):Spider-Man Uniwersum w oryginale z polskimi napisami

Że jak?
Zapraszam na mój blog: https://thepinkfin.blogspot.com/ i stronę: https://www.facebook.com/pg/Pingwin-Różowopłetwy-2107462016165767/about/
ThePinkFin
Robi gwary

Postprzez Star-Lord » 9 paź 2018, o 12:43

Miałem tez zwiastun i nagrałem dźwięk, Deppem jest tu Borkowski a Lawa nie jestem s stanie rozpoznać ale kojarzę
Star-Lord
Pierwszy mikrofon

Postprzez ThePinkFin » 9 paź 2018, o 16:58

Borkowski? Czyli dobrze mi się wydawało. Uważam, że to głupi pomysł z racji, że Borkowski był w zwiastunach poprzedniej części był Newtem. Dlaczego na potrzeby zwiastuna nie wzięto Bajora?
Zapraszam na mój blog: https://thepinkfin.blogspot.com/ i stronę: https://www.facebook.com/pg/Pingwin-Różowopłetwy-2107462016165767/about/
ThePinkFin
Robi gwary

Postprzez Star-Lord » 5 lis 2018, o 16:43

Depp ma u nas serio klątwę chyba skoro po wielu jednorazowych kreskówkowych głosach nawet Modestowicz i Matysiak stwierdzili że im się nie chce XD
Star-Lord
Pierwszy mikrofon

Postprzez oksdoks111 » 5 lis 2018, o 20:22

Modestowicz zrobił dobry cast na Deppa, ale szkoda że tylko do "Jeźdźca znikąd"
oksdoks111
Stremowany amator

"Фантастичні звірі: Злочини Ґріндельвальда"

Postprzez Film_Polski » 9 gru 2018, o 18:54

Ciekawostka. Kina sieci Helios wyświetlają (a może: wyświetlały, w listopadzie) ten film także w wersji z dubbingiem . . . ukraińskim. No cóż, o ile mogłem się zorientować, to wśród budowlańców pracujących na budowie nowego centrum handlowo-rozrywkowego w południowej części Katowic - gdzie znalazło siedzibę ośmiosalowe kino - rzeczywiście był spory "desant" Ukraińców. Zresztą, na budujących się w pobliżu nowych blokowiskach - również. Pamiętam, jak letnią porą w sobotni wieczór, spacerując wokół miejsc ich zakwaterowania usłyszeliśmy rzewne śpiewy stepowe (niewątpliwie wspomagane jakimiś napojami). Zatem być może publiczność kinowa też się znalazła. I nie sądzę aby Katowice były tu jakieś wyjątkowe w skali naszego kraju.
Poniżej taki ciut już przeterminowany artykuł.

https://www.spidersweb.pl/2018/11/fanta ... olsce.html
18 listopada we wszystkich kinach sieci Helios odbędzie się pokaz filmu „Fantastyczne zwierzęta: Zbrodni Grindelwalda” z ukraińskim dubbingiem. Taka inicjatywa zostanie zrealizowana po raz pierwszy w Polsce.

[ . . . ]. Sieć kin Helios po raz pierwszy w Polsce przygotowała unikalną ofertę dla widzów z Ukrainy. Premierowy pokaz filmu w języku ukraińskim odbędzie się w niedzielę, 18 listopada, we wszystkich kinach sieci Helios.

[ . . . ].

W oficjalnym komentarzu, Maja Nowak, dyrektor ds. promocji i PR sieci kina Helios, mówi, że dystrybutor Warner Bros. jako pierwszy wyraził gotowość dostarczenia sieci filmu z ukraińskim dubbingiem. Przedstawiciele sieci prowadzą rozmowy na ten temat również z innymi dystrybutorami. W przypadku zainteresowania pokazami, Helios będzie kontynuował pokazy filmów w ukraińskiej wersji językowej.

[ . . . ]
Film_Polski
Pierwszy mikrofon

Następna strona

Powrót do Filmy dubbingowane