Polski-Dubbing.pl • Zobacz wątek - Ant-Man i Osa (Ant-Man and the Wasp); 2018

Strona główna forum Produkcje dubbingowane Filmy dubbingowane

Forum poświęcone zdubbingowanym filmom fabularnym (długo- i krótkometrażowym) – zarówno kinowym przebojom, jak i mniej znanym produkcjom opracowywanym na potrzeby emisji telewizyjnej bądź dystrybucji na rynku kina domowego.

Re: Ant-Man i Osa (Ant-Man and the Wasp); 2018

Postprzez Michal1994 » 3 sie 2018, o 13:47

Godz 10:00 Seans 4D Na sali oprócz mnie i brata jeszcze kilka osób Jeśli chodzi o dubbing to niestety nie zrobiłem zdjęć plansz, bo zostałem tylko na jednej scenie po napisach (tej ważniejszej) Piotr Adamczyk, Aneta Todorczuk-Perchuć, Olgierd Łukaszewicz, Antoni Pawlicki Grzegorz Pawlak, Anna Gajewska, Przemysław Sadowski i o ile się nie mylę
Adam Woronowicz. Jeśli chodzi o dubbing nie mam zastrzeżeń. Było coś dużo "choler" I takie to myślenie, że dubbing jest tylko dla dzieci.

Ps: A jeśli chodzi o przewidywania przed Avengers 4, to wydaje mi się, że w tym filmie może pojawić się nie tylko Ant-Man i Osa...
Michal1994
Stremowany amator

Postprzez misiek73169 » 4 sie 2018, o 00:10

Ciekawe jak wypadł Adam Woronowicz pod Googinsa . Czyli tak jak przypuszczałem , ten aktor będąc do tej pory trzy razy dubbingowanym przemówił trzecim kolejnym głosem . Co do Laurence'a Fischberne'a to jak dla mnie mogli zachować Reczka ale Grzegorz Pawlak wydaje się się pasować do tego czarnoskórego aktora.
No i wreszcie Michelle Pfeiffer , ciekawy wybór jeżeli chodzi o Magdalenę Wójcik.
misiek73169
Pierwsza duża rola

Postprzez ThePinkFin » 4 sie 2018, o 07:15

misiek73169 napisał(a):Ciekawe jak wypadł Adam Woronowicz pod Googinsa . Czyli tak jak przypuszczałem , ten aktor będąc do tej pory trzy razy dubbingowanym przemówił trzecim kolejnym głosem .

Przynajmniej Hannah John-Kamen nie podzieliła jego losu i przemówiła głosem z "Player One", przez co dostaliśmy już 4. (jawną) Prus w MCU.
Zapraszam na mój blog: https://thepinkfin.blogspot.com/ i stronę: https://www.facebook.com/pg/Pingwin-Różowopłetwy-2107462016165767/about/
ThePinkFin
Robi gwary

Postprzez Star-Lord » 4 sie 2018, o 15:05

W większości dubbing na dobrym poziomie, utrzymuję to co pisałem parę lat temu i uważam że najlepsza "ludzka" rola Adamczyka to właśnie Rudd i z nikim mi się tak nie kleił. Łukaszewicz lepszy i nie drażnił jak w 1 (ale może dlatego że zimowy żołnierz był dawno i nie porównywałem tak do Redforda) Prus fajnie zagrała i Woronowicz też trzyma poziom ale głos Gogginsa z Tomb Raidera mi się bardziej podobał. Ale kurde no serio Pawlak? To nie miało się prawa udać facet brzmi dokładnie tak jak na reklamach polsatu i to jest jego normalny głos... Modestowicz mnie ciekawi do dzisiaj, skoro ma tak nowe świeże pomysły (Żebrowski, Fabijański, Bonaszewski) to co mu strzela np z takim Pawlakiem? No ta postać za każdym razem na ekranie przypomina "hej oglądacie film z dubbingiem' a szkoda.
Star-Lord
Pierwszy mikrofon

Postprzez misiek73169 » 4 sie 2018, o 15:32

Star-Lord a jak sam film ? Rozumiem że lżejszy w klimacie od "Wojny Bez Granic" ? No i jak tam frekwencja na Twoim seansie ?
misiek73169
Pierwsza duża rola

Postprzez Star-Lord » 4 sie 2018, o 16:02

Frekwencja wysoka bo premiera, sam film mi się bardzo podobał i miłe złapanie oddechu po Wojnie bez Granic, Scena po napisach jedna z lepszych ostatnich lat i daje zarys roli Ant Mana w przyszłości więc miazga ale nic więcej nie powiem. Humor do mnie trafiał idealnie a było go dużo i w ogólnym rozrachunku oceniam lepiej niż część 1
Star-Lord
Pierwszy mikrofon

Postprzez Dezerter » 6 sie 2018, o 17:42

Do tej obsady trzeba się było po prostu przyzwyczaić. Adamczyka kupiłem już w Wojnie bohaterów, więc tutaj nie miałem z nim takiego problemu jak wtedy kiedy pierwszy raz go usłyszałem. Magdalena Wójcik jako Michelle Pfeiffer miała stosunkowo niewiele do powiedzenia więc trudno mi ocenić czy byłby to głos na stałe, ale wypadła lepiej niż Ewa Kania. Adam Woronowicz jako Walton Goggins też wypadł dobrze, ale trudno mi ocenić który z dotychczasowych dubberów Gogginsa powinien być przypisany na stałe. Ogólnie dubbing całkiem udany. Szkoda tylko, że Disney znowu nie zastosował spolszczonych napisów ekranowych, tylko dał zwykłe białe napisy z edytora tekstu na dole ekranu.

Seans 2D w Heliosie na godzinę 18:00. Poza mną na sali około 20 osób, w tym dużo rodzin. Niestety przed filmem nie zapowiedziano żadnego nowego filmu z polskim dubbingiem.
Dezerter
Pan Jarosław

Postprzez ThePinkFin » 10 sie 2018, o 16:06

Zapraszam na mój blog: https://thepinkfin.blogspot.com/ i stronę: https://www.facebook.com/pg/Pingwin-Różowopłetwy-2107462016165767/about/
ThePinkFin
Robi gwary

Postprzez Spinogiptikus » 17 sie 2018, o 16:20

W multikinie w Elblągu już nie ma seansów z napisami :o a na dodatek dubbingi dostały seansy na 20:10 :shock:
Spinogiptikus
Pierwszy mikrofon

Postprzez Luzerka1212 » 17 sie 2018, o 18:57

A u mnie w kinie jest na odwrót: 3 seanse z dubbingiem (2 w 3D i 1 w 2D) i 2 razy tyle z napisami. U mnie dzisiaj było tak z 20 osób, głównie dzieci i kilku nastolatków. Przed filmem miałam zwiastuny Predatora z dubbingiem, Venoma z napisami i Robin Hooda z napisami, ale na końcu była informacja o 2 wersjach językowych. Co tu więcej dodać, mnie też ten Pawlak nie kleił się z Fishburnem, ale reszta postaci była w porządku.
Nie ważne kim jesteś. Ważne, że jesteś sobą.
Luzerka1212
Pierwszy mikrofon

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Filmy dubbingowane