Polski-Dubbing.pl • Zobacz wątek - Krzysiu, gdzie jesteś? (Christopher Robin) 2018

Strona główna forum Produkcje dubbingowane Filmy dubbingowane

Forum poświęcone zdubbingowanym filmom fabularnym (długo- i krótkometrażowym) – zarówno kinowym przebojom, jak i mniej znanym produkcjom opracowywanym na potrzeby emisji telewizyjnej bądź dystrybucji na rynku kina domowego.

Re: Krzysiu, gdzie jesteś? (Christopher Robin) 2018

Postprzez ポッテロ » 9 mar 2018, o 23:33

Biorąc pod uwagę, że to familijniak Disneya, co grozi tym, że postacie będą śpiewać, to pod MacGregora IMHO pewnie znów wezmą Bończyka, tak jak w Pięknej i Bestii. Na Sangarego raczej nie ma co liczyć. Mam tylko nadzieję, że nie wezmą Domina, bo to jak dotąd najtragiczniejszy polski głos pod tego aktora, który ani trochę nie klei się z jego twarzą i sylwetką. A skoro pod Kubusia na pewno nie wezmą jedynego słusznego Kociniaka, to w sumie nie interesuje mnie, kto mu będzie udzielał głosu – byle tylko Prosiaczek był jedynie słusznym Wieprzewskim xD.
Hey hey let’s go 喧嘩する
大切な物をprotect my balls
僕が悪いso let’s fighting
Let’s fighting love
Let’s fighting love
ポッテロ
Pan Sowa

Postprzez Daguchna » 10 mar 2018, o 21:10

ポッテロ napisał(a):A skoro pod Kubusia na pewno nie wezmą jedynego słusznego Kociniaka, to w sumie nie interesuje mnie, kto mu będzie udzielał głosu – byle tylko Prosiaczek był jedynie słusznym Wieprzewskim xD.

Same here xD
A tak na serio - każdy pod Puchatka i Prosiaczka, byle nie Kujawski i Steciuk. Przy znanych głosach pozostałych pluszaków zachowy owszem, byłyby miłe. Ale w sumie nie jestem pewna, czy chcę Królika-Wonsa, czy wolałabym, aby poszukano nowego głosu dla Capaldiego :P
Daguchna
Pirszo loszka

Postprzez Nillay » 10 mar 2018, o 21:17

Właśnie pytanie czy Wons akurat jako animowany Capaldi nie bylby dobry? Pytanie jak faktycznie bedzie brzmiał. Jest jeszcze Polk ;) Druga sprawa, Aigner bylby dla mnie zajebistym Prosiaczkiem, a Gajewski móglby Sowę.
Nillay
Internet Explorer

Postprzez Daguchna » 10 mar 2018, o 21:21

No właśnie tu mam dylemat. Ciekawa jestem, czy reżyser nie wymyśliłby kogoś bardziej w punkt niż dotychczasowe głosy Petera C., ale z drugiej strony zawsze może nie trafić i wymyślić gorszy. A co by nie mówić, Wons głosowo średnio pasuje, ale aktorsko jest dobry.

Aignera i Gajewskiego propsuję mocno. Gajewskiego nawet bardziej, za mało go w dubach.
Daguchna
Pirszo loszka

Postprzez AtoMan » 10 mar 2018, o 22:10

Mnie od dawna chodzi po głowie Roman Szafrański jako Capaldi, natomiast na ile jest to dobry pomysł w tej sytuacji...
Obrazek :mowi: https://youtu.be/8_E_5D3hekc lub https://youtu.be/4c-0ZbEHhGg
AtoMan
Dubbingpedia.pl

Postprzez Kalotz » 22 mar 2018, o 09:31

Można wiedzieć kto wpadł na ten genialny pomysł tytułu polskiego?! :o Mam nadzieje że jak z Hobbitami zmienią na bardziej dosłowny
Kalotz
Stremowany amator

Postprzez marek » 22 mar 2018, o 10:37

Bardziej dosłowny? Nie jestem przekonany, czy tytuł "Krzyś" byłby dość chwytliwy.
Obrazek
marek
ser pleśniowy

Postprzez Spotify » 22 mar 2018, o 12:58

Myślę, że lepszym tytułem byłby po prostu Krzysztof Robin.
Spotify
Administrator

Postprzez ポッテロ » 22 mar 2018, o 13:13

Krzysztof Rudzik!
Hey hey let’s go 喧嘩する
大切な物をprotect my balls
僕が悪いso let’s fighting
Let’s fighting love
Let’s fighting love
ポッテロ
Pan Sowa

Postprzez ThePinkFin » 22 mar 2018, o 14:15

Poke, kolega Kalotz potrzebuje wyjaśnienia. Widziałem, że wprawiałaś się w komentarzach pod zwiastunem.
Zapraszam na mój blog: https://thepinkfin.blogspot.com/ i stronę: https://www.facebook.com/pg/Pingwin-Różowopłetwy-2107462016165767/about/
ThePinkFin
Robi gwary

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Filmy dubbingowane