Polski-Dubbing.pl • Zobacz wątek - Dziennik cwaniaczka: Droga przez mękę (Diary of a Wimpy Kid: The Long Haul); 2017

Strona główna forum Produkcje dubbingowane Filmy dubbingowane

Forum poświęcone zdubbingowanym filmom fabularnym (długo- i krótkometrażowym) – zarówno kinowym przebojom, jak i mniej znanym produkcjom opracowywanym na potrzeby emisji telewizyjnej bądź dystrybucji na rynku kina domowego.

Dziennik cwaniaczka: Droga przez mękę (Diary of a Wimpy Kid: The Long Haul); 2017

Postprzez ThePinkFin » 14 kwi 2017, o 12:44

Obrazek
Tytuł oryginalny: Diary of a Wimpy Kid: The Long Haul
Tytuł polski: Dziennik cwaniaczka: Droga przez mękę
Produkcja: USA
Rok: 2017
Gatunek: Komedia rodzinna
Reżyseria: David Bowers
Scenariusz: Jeff Kinney, David Bowers

Rodzinna wyprawa rodziny Heffleyów, bohaterów przebojowej serii książek i filmów, którzy wyruszają na 90. urodziny babci, zmienia się w szaloną i przezabawną jazdę, gdy Greg postanawia wykorzystać okazję i zahaczyć po drodze o zlot fanów gier video. Tej podróży rodzina – i widzowie – długo nie zapomną.

Obsada:
Rodrick: Charlie Wright
Susan: Alicia Silverstone
Frank: Tom Everett Scott
Greg: Jason Drucker
Rowley: Owen Asztalos

Pierwsze pojawienie się wersji dubbingowanej: kino (3 listopada 2017)
Opracowanie wersji polskiej: brak danych
Reżyseria dubbingu: brak danych
Dialogi: brak danych

Obsada wersji polskiej:
brak danych
Ostatnio edytowano 14 kwi 2017, o 19:04 przez ThePinkFin, łącznie edytowano 1 raz
Film jest jak danie, czasem trzeba nieznacznie zmienić recepturę, by smakowało ludziom spoza rejonu, nie powinno mieć za dużo sosu i najlepiej zjeść je całe, a nie tylko jego resztki.
ThePinkFin
Poziom: fandubber

Re: Dziennik cwaniaczka: Droga przez mękę (Diary of a Wimpy Kid: The Long Haul); 2017

Postprzez ThePinkFin » 14 kwi 2017, o 12:45

No proszę, jestem tutaj równo 2 lata i taki oto mały prezencik się trafił: https://www.youtube.com/watch?v=tcjxvprjlSc :D
Film jest jak danie, czasem trzeba nieznacznie zmienić recepturę, by smakowało ludziom spoza rejonu, nie powinno mieć za dużo sosu i najlepiej zjeść je całe, a nie tylko jego resztki.
ThePinkFin

Re: Dziennik cwaniaczka: Droga przez mękę (Diary of a Wimpy Kid: The Long Haul); 2017

Postprzez Dezerter » 14 kwi 2017, o 18:49

Kilka lat temu, chyba przy okazji premiery poprzedniej części, zastanawialiśmy się czy Dziennik cwaniaczka otrzyma polski dubbing. Jak to mówią, lepiej późno niż wcale. Dobrze, że chociaż czwarta odsłona będzie dystrybuowana z dubbingiem. Widać, że Imperial jest coraz bardziej przychylny dubbingowi, i naprawdę mnie ciekawi czy w tym roku czymś jeszcze nas zaskoczą. Sam zwiastun, jak na Sonikę, prezentuje się naprawdę dosyć dobrze. Możliwe, że wybiorę się na to do kina.

P.S.
Czy ktoś jest w stanie tutaj napisać, jak sprzedały się poprzednie trzy odsłony? Odkąd usunęli zestawienia polskiego box office'u ze Stopklatki to strasznie trudno znaleźć podsumowanie frekwencji w polskich kinach dla poszczególnych filmów.
Dezerter
Pierwsza duża rola

Postprzez radef » 15 kwi 2017, o 07:19

Wg danych z PISF: https://www.pisf.pl/rynek-filmowy/box-o ... 0&pageId=0 (i strony w tył/przód)
Żaden z filmów z serii "Dziennik cwaniaczka" nie był w pierwszej 10-tce weekendowego box office. Oczywiście jeżeli dane z Filmwebu są prawdziwe.
W ogóle, patrząc na daty premier i brak plakatów czy odzewu to ja powątpiewam, czy 3. część w ogóle była w Polsce w kinach.
radef
Pierwszy mikrofon

Postprzez Dezerter » 15 kwi 2017, o 10:28

Czyli jest tak jak podejrzewałem. Imperial zdecydował się na dubbing Dziennika cwaniaczka, dlatego, że poprzednie części sprzedały się po prostu słabo. To dobra wiadomość, bo możliwe, że w tym roku zaskoczą nas czymś jeszcze.
Dezerter
Pierwsza duża rola

Postprzez ポッテロ » 15 kwi 2017, o 11:51

radef napisał(a):W ogóle, patrząc na daty premier i brak plakatów czy odzewu to ja powątpiewam, czy 3. część w ogóle była w Polsce w kinach.

Nie była. Po tych dwóch wtopach, jakie zaliczył dwiema pierwszymi częściami bez dubbingu, więc nikt na nie nie poszedł, 3. wyszła bezpośrednio na DVD. A z tego co pamiętam, trochę na to wydanie trzeba było poczekać.
Hey hey let’s go 喧嘩する
大切な物をprotect my balls
僕が悪いso let’s fighting
Let’s fighting love
Let’s fighting love
ポッテロ
Pan Sowa

Postprzez ThePinkFin » 15 lip 2017, o 13:09

Jak ta informacja ma się do faktu, że w dalszym ciągu w kinie jest reklamowany ów film?
ThePinkFin

Postprzez Kwasibor » 15 lip 2017, o 20:18

ThePinkFin

Parę razy już mi dane było oglądać w polskich kinach zwiastuny filmów, które ostatecznie nie miały premiery kinowej w Polsce (takim filmem był np. "Łowca snów"- pamiętam, bo na niego czekałem. Raz że książka mi się podobała, to dodatkowo gdzieś wyczytałem, że w USA przed filmem grali "Animatrix: Ostatni lot Ozyrysa". Zwiastuny w kinach były, ale film u nas pojawił się dopiero w 2005 na rynku VHS/DVD, a "Ostatni lot Ozyrysa" można było u nas obejrzeć nie w kinach, ale na TVNie po emisji pierwszego "Matrixa" - 16 maja 2003).

Zresztą na forum KMF znalazłem taki wpis.
OGPUEE z forum KMF napisał(a):odpowiedź pracownika kina -przed danym seansem zawsze jest ta sama zawartość zwiastunów i reklam (chyba, że w międzyczasie jest premiera jakiegoś filmu, to jego zwiastun wypada z obiegu)

Widocznie Imperial zapomniał wysłać do kin informacji, że nie będzie kinowych pokazów "Dziennika cwaniaczka" lub kiniarze zapomnieli/olali wywalenie tego zwiastuna z bloku reklamowego. Kluczowe pytanie: przed jakim filmem leci ten trailer, i w którym momencie (na początku bloku reklamowego, w środku, tuż przed filmem)?
Kwasibor
Pierwszy mikrofon

Postprzez ThePinkFin » 15 lip 2017, o 23:43

W piątek widziałem go w środku bloku przed Homecomingiem.
ThePinkFin

Postprzez Kwasibor » 16 lip 2017, o 00:10

Ok, nowy Spider-Man to jednak zbyt świeży film aby pasował do mojego wyjaśnienia. Ale skoro Dezerter miał oficjalną informację od Imperiala... z drugiej strony Imperialowi nie zawsze można ufać. W końcu to od nich wyszła wiadomość że "Assasssin's Creed" dostanie dubbing.
Kwasibor
Pierwszy mikrofon

Powrót do Filmy dubbingowane