Polski-Dubbing.pl • Zobacz wątek - Wonder Woman; 2017

Strona główna forum Produkcje dubbingowane Filmy dubbingowane

Forum poświęcone zdubbingowanym filmom fabularnym (długo- i krótkometrażowym) – zarówno kinowym przebojom, jak i mniej znanym produkcjom opracowywanym na potrzeby emisji telewizyjnej bądź dystrybucji na rynku kina domowego.

Jak oceniasz dubbing do filmu?

1
0
Brak głosów
2
0
Brak głosów
3
0
Brak głosów
4
1
100%
5
0
Brak głosów

Liczba głosów : 1

Re: Wonder Woman; 2017

Postprzez ポッテロ » 18 maja 2017, o 20:08

Przypominam, że Zduń się zrehabilitował i jednogłośnie został rozgrzeszony, bo wybitnie się poprawił po Exodusie i Batman v Superman.
Hey hey let’s go 喧嘩する
大切な物をprotect my balls
僕が悪いso let’s fighting
Let’s fighting love
Let’s fighting love
ポッテロ
Pan Sowa

Postprzez misiek73169 » 18 maja 2017, o 20:22

Wygląda na to że Marek Robaczewski będzie takim odpowiednikiem Waldemara Modestowicza jeżeli chodzi o reżyserię polskiej wersji językowej filmów na podstawie DC Comics.
misiek73169
Pierwsza duża rola

Postprzez kamillox18 » 18 maja 2017, o 20:27

Wygląda na to, że tak.
kamillox18
Pierwszy mikrofon

Postprzez kamillox18 » 18 maja 2017, o 20:32

ポッテロ napisał(a):Przypominam, że Zduń się zrehabilitował i jednogłośnie został rozgrzeszony, bo wybitnie się poprawił po Exodusie i Batman v Superman.

Oczywiście poprawił się w jakimś stopniu, ale jego dubbingi do filmów dalej nie są idealne - powiedziałbym, że są przeciętne ( oczywiście zdarzyło mu się obsadzić jednego albo dwóch odpowiednich aktorów, ale do perfekcji jeszcze jest trochę drogi ).
kamillox18
Pierwszy mikrofon

Postprzez ThePinkFin » 19 maja 2017, o 08:50

kamillox18 napisał(a):Oczywiście poprawił się w jakimś stopniu, ale jego dubbingi do filmów dalej nie są idealne - powiedziałbym, że są przeciętne.

Mam wrażenie, że go nie doceniasz, a Twoje posty nie oddają tego, jak bardzo się poprawił, a już z całą pewnością mogę stwierdzić, że nie bierzesz pod uwagę tego, jak szybko Zduń zrobił postępy. Co by nie było, gdybym ja miał możliwość manipulacji przeszłością, NIE zabrałbym mu BvS, bo krytyka pozytywnie na niego wpłynęła, a poza tym pewnie skopałby "Dzień niepodległości: Odrodzenie" i "Osobliwy dom pani Peregrine", a ten drugi film uwielbiam.
Film jest jak danie, czasem trzeba nieznacznie zmienić recepturę, by smakowało ludziom spoza rejonu, nie powinno mieć za dużo sosu i najlepiej zjeść je całe, a nie tylko jego resztki.
ThePinkFin
Poziom: fandubber

Postprzez kamillox18 » 19 maja 2017, o 14:44

Pochwaliłem go, powiedziałem, że poprawił się w jakimś stopniu. Zapomniałem po prostu dodać, że jego dubbingi są ostatnio coraz lepsze, a aktorzy, są w większości odpowiednio dobrani. W tamtym poście, napisałem po prostu w wielkim skrócie.
kamillox18
Pierwszy mikrofon

Postprzez misiek73169 » 28 maja 2017, o 21:00

Wprawdzie oficjalna premiera jest u nas 2 czerwca ale w czwartek są również pokazy przedpremierowe . Przejrzałem sobie pobieżnie seanse w sieci Cinema City i wprawdzie format 3D jest w wielu kinach tak mniej więcej około godziny 14-15tej tak 2D z dubbingiem jest w wielu kinach około godziny 17:40. No to już jest jakaś przyzwoita pora.
misiek73169
Pierwsza duża rola

Postprzez Dezerter » 29 maja 2017, o 00:00

Przed Piratami miałem zwiastun Wonder Woman, ze Sroką jako Gal Gadot. W kinie brzmi to znacznie gorzej niż podczas oglądania na domowym nośniku. Całe szczęście, że ją wymienili. Mam nadzieję, że Olga Bołądź podoła zadaniu. Na film planuję się wybrać wybrać w premierowy weekend.
Dezerter
Pierwsza duża rola

Postprzez matijas94 » 1 cze 2017, o 23:45

wybrałem się do Planet Cinema przed 16:10 jednak ważne dla mnie sprawy sprawiły że spóźniłem się 9 minut;na szczęście leciał jeszcze zwiastun filmu Gru,Dru i Minionki

co do zwiastuna Ligi Sprawiedliwych to trochę cieszę się że go nie widziałem;jedna z moich zasad brzmi: im mniej o filmie wiem przed premierą tym lepiej

frekwencja była taka że rządy 7 i 8(ja siedziałem w rzędzie nr 5) były wypełnione po brzegi-byłoby pewnie więcej gdyby nie festyn z okazji Dnia Dziecka(swego czasu był on emitowany na TVP 2 w "Pytaniu na śniadanie")

film był bardzo dobry'-w 95% składał się z pierwszego Kapitana Ameryka(tylko był od niego znacznie lepszy) i w 5% z Doktora Strange'a(tylko humor był w nim lepszy-podczas seansu Wonder Woman ani razu się nie śmiałem)

dubbing był cudowny-to co piszą naekranie.pl to brednie;ci krzykacze to najchętniej by wysłali dubbing do animowanego getta

najbardziej podobały mi się role Sameera(Klaudiusz Kaufmann był dla mnie prawie nierozpoznawalny) i tytułowa

co do braku Piotra Polka to nie wydaje mi się by ten aktor nadal był Thewlisem-szczególnie pod koniec kiedy zamienia się w kogoś kto mógłby się zakumplować z Dormammu

Michał Wojnarowski udowadnia że jest jednym z najbardziej wszechstronnych tłumaczy: od piosenek Disneya przez pełne wulgaryzmów dialogi w Loganie po górnolotne(ale w dobrym sensie)dialogi w Wonder Woman

urzekły mnie też polskie napisy(wiadomość na początku i e-mail pod koniec)

film był wręcz cudowny-ta postać już nie trąci myszką(Kapitanowi Ameryce udało się to dopiero w Zimowym Żołnierzu)

miałem ten wpis napisać wcześniej ale internet mi się rozkrzaczył
matijas94
Stremowany amator

Postprzez Kalotz » 2 cze 2017, o 07:53

Serio super Kula ma tak idealny spasowany głos do Chrisa Pine jak choćby ŚP Nawrocki do Palpatine'a?
Kalotz
Stremowany amator

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Filmy dubbingowane