„Uncharted”: w kinach jest wyświetlany zwiastun z dubbingiem

Według informacji przekazanych przez Radosława Kocha, w kinach jest wyświetlany zwiastun z polskim dubbingiem do filmu Uncharted (2022). Produkcja jest adaptacją popularnej serii gier, która także posiada polski dubbing. W tytułowej roli wystąpi Tom Holland jako Nathan Drake oraz Mark Wahlberg jako Victor Sullivan.

W zwiastunie z polskim dubbingiem możemy usłyszeć Jakuba Gawlika jako Toma Hollanda oraz Jacka Kopczyńskiego jako Marka Wahlberga którzy zostali zachowani z poprzednich filmów w których dubbingowali tych aktorów. Oznacza to, że najprawdopodobniej usłyszymy ich ponownie w filmie Uncharted.

Uncharted stanowi prequel serii gier wideo o tym samym tytule. Wydarzenia pokazane w filmie mają rozgrywać się na kilka lat przed akcją z pierwszej części gry – Uncharted: Fortuna Drake’a z 2007 roku. Członkowie obsady są zatem nieco młodsi od postaci, które dobrze znają fani gier. Głównym bohaterem filmu będzie Nathan Drake, który wraz ze swoim przyjacielem Victorem wyruszy na poszukiwanie skarbów, po drodze przeżywając oczywiście liczne przygody.

Uncharted to pierwszy tegoroczny blockbuster który będzie dystrybuowany w kinach z polskim dubbingiem. United International Pictures zapowiedziało datę premiery filmu na 18 lutego 2022 roku.

Źródło: @radziokoch

Grafika wykorzystana w nagłówku: © Columbia Pictures.

5 komentarzy - Dodaj komentarz

Odpowiedz