„Terminator 2: Dzień sądu”: wydanie z dubbingiem już do kupienia

Wczoraj na portalu Allegro pojawiły się pierwsze oferty sprzedaży zbiorczego wydania filmu Terminator 2: Dzień sądu (Terminator 2: Judgment Day; 1991) w wersji z polskim dubbingiem. Studio N zdecydowało się wydać polski dubbing w dwóch wydaniach w formie steelbooka. Wersja A zawiera 2xBlu-Ray 4K + 3xBlu-Ray + DVD. Z kolei wersja B zawiera Blu-Ray 4K + Blu-Ray 3D + 3xBlu-Ray + DVD. Każde z tych wydań kosztuje 299,69 zł.

Studio N zdecydowało się na zlecenie polskiego dubbingu filmu Terminator 2: Dzień sądu z okazji 30-lecia premiery filmu. Polski dubbing był nagrywany w czerwcu, a obsada polskiego dubbingu została ujawniona w lipcu.

W przyszłości trwa wojna ludzi z maszynami, które przejęły władzę nad światem. Jedyną nadzieją ludzkości jest charyzmatyczny przywódca Ruchu Oporu, John Connor. Obawiając się go, maszyny wysyłają w przeszłość nowy prototyp cyborga T-1000 (Robert Patrick), który ma zgładzić młodego Johna Connora (Edward Furlong). W ślad za nim Ruch Oporu wysyła stary model Terminatora (Arnold Schwarzenegger), przeprogramowany tak, aby bronił młodego Johna.[opis dystrybutora]

Za opracowanie polskiej wersji dubbingowej filmu Terminator 2: Dzień sądu odpowiada Studio Sonido. Reżyserem dubbingu jest Tomasz Niezgoda.

Grafika wykorzystana w nagłówku: © TriStar Pictures / Studio Canal / Studio N.

15 komentarzy - Dodaj komentarz

Odpowiedz