„Terminator 2: Dzień sądu”: data premiery wydania z dubbingiem

Terminator 2: Dzień sądu (Terminator 2: Judgment Day; 1991) jest najprawdopodobniej najbardziej wyczekiwanym tegorocznym dubbingiem, który nie doczekał się polskiego dubbingu na potrzeby dystrybucji kinowej. Studio N zdecydowało się na zlecenie polskiego dubbingu z okazji 30-lecia premiery filmu. Polski dubbing był nagrywany w czerwcu, a obsada polskiego dubbingu została ujawniona w lipcu. Teraz przyszedł czas na ujawnienie daty premiery wydania z polskim dubbingiem. Według informacji przekazanych nam przez Studio N, 9 grudnia 2021 roku, pojawi się duże wydanie filmu Terminator 2: Dzień sądu które będzie zawierało polski dubbing.

To nie koniec niespodzianek, bowiem szykuje się nam drugi dubbing do filmu Terminator 2: Dzień sądu. W chwili obecnej trwają prace nad śląskim dubbingiem do filmu Terminator 2: Dzień sądu. Przez ostatnie 30 lat Polacy mieli jedynie wybór pomiędzy różnymi wersjami lektorskimi Terminatora, a teraz będą mieli do wyboru dwie wersje dubbingowe. Śląski dubbing do filmu Terminator 2: Dzień sądu powinien się pojawić w okolicach maja 2022 roku.

W przyszłości trwa wojna ludzi z maszynami, które przejęły władzę nad światem. Jedyną nadzieją ludzkości jest charyzmatyczny przywódca Ruchu Oporu, John Connor. Obawiając się go, maszyny wysyłają w przeszłość nowy prototyp cyborga T-1000 (Robert Patrick), który ma zgładzić młodego Johna Connora (Edward Furlong). W ślad za nim Ruch Oporu wysyła stary model Terminatora (Arnold Schwarzenegger), przeprogramowany tak, aby bronił młodego Johna.[opis dystrybutora]

Za opracowanie polskiej wersji dubbingowej filmu Terminator 2: Dzień sądu odpowiada Studio Sonido. Reżyserem dubbingu jest Tomasz Niezgoda.

Grafika wykorzystana w nagłówku: © TriStar Pictures / Studio Canal.

3 komentarze - Dodaj komentarz

Odpowiedz