„Dzień Niepodległości: Odrodzenie” z dubbingiem w HBO GO

Dzień Niepodległości: Odrodzenie (Independence Day: Resurgence; 2016) został udostępniony przez HBO GO w wersji z polskim dubbingiem. W serwisie nie ma alternatywnej wersji lektorskiej. To duży postęp w polityce HBO, biorąc pod uwagę to, że jeszcze kilka lat temu film w usłudze HBO GO zostałby udostępniony jedynie w wersji lektorskiej.

Wcześniej Dzień Niepodległości: Odrodzenie można było oglądać jedynie w wersji lektorskiej na antenie Polsatu oraz z dubbingiem na dodatkowej ścieżce w trakcie emisji w Canal+. HBO jest pierwszą stacją telewizyjną która emituje polski dubbing na głównej ścieżce w trakcie emisji w telewizji. Do tej pory dubbing nie doczekał się emisji w ogólnodostępnej telewizji.

Po najeździe obcych na Ziemię ludzie wykorzystali pozostawione przez nich zdobycze techniki do budowy supernowoczesnego systemu obronnego dla całej naszej planety. Nic jednak nie mogło przygotować nas na ponowny najazd przybyszy, którzy powracają, by ze zdwojoną siłą przypuścić atak na Ziemię. Gigantyczne statki obcych obracają w gruzy największe metropolie i los świata wydaje się przesądzony. Końcu świata zapobiec może tylko zdecydowana akcja wszystkich ludzi, którzy jednoczą się w zmasowanym kontrataku, by pokazać obcym, że Ziemia jest już zajęta. [opis dystrybutora]

Za opracowanie polskiej wersji dubbingowej filmu Dzień Niepodległości: Odrodzenie, w reżyserii Leszka Zdunia, odpowiada Studio Sonica.

Grafika wykorzystana w nagłówku: © 20th Century Fox / TSG Entertainment / Centropolis Entertainment / Electric Entertainment / Moving Picture Company / Twisted Media.

Odpowiedz