„Thor: Ragnarok” niedługo pojawi się w TV Puls

Thor: Ragnarok (2017) pojawi się premierowo w TV Puls w niedzielę 19 września o godzinie 17:30. Stacja przyzwyczaiła nas do tego, że istniejące kinowe dubbingi emituje naprzemiennie z polskim dubbingiem lub w wersji lektorskiej. Kolejna powtórka na antenie TV Puls odbędzie się w poniedziałek 20 września o godzinie 20:00. Biorąc pod uwagę politykę stacji, to jedna z tych emisji powinna zawierać polski dubbing a druga wersję lektorską. Prawdopodobnie dubbingu powinniśmy się spodziewać w niedzielę 19 września.

Thor zostaje uwięziony po drugiej stronie wszechświata. Osłabiony i pozbawiony młota musi znaleźć sposób, by powrócić do Asgardu i stawić czoła bezwzględnej Heli oraz powstrzymać Ragnarok – „zmierzch bogów”, zagładę świata i całej asgardzkiej cywilizacji. Przedtem jednak musi stanąć do gladiatorskiego pojedynku na śmierć i życie z byłym sprzymierzeńcem i członkiem drużyny Avengers, niesamowitym Hulkiem. [opis dystrybutora]

Thor: Ragnarok był emitowany z polskim dubbingiem jedynie na antenie HBO oraz był udostępniony z dubbingiem w serwisach VOD. Polsat emitował ten film na początku tego roku w wersji lektorskiej, dlatego emisja dubbingu w TV Puls będzie pierwszą promocją polskiego dubbingu w ogólnodostępnej telewizji.

Za opracowanie polskiej wersji dubbingowej filmu Thor: Ragnarok, w reżyserii Waldemara Modestowicza, odpowiada studio SDI Media Polska.

Grafika wykorzystana w nagłówku: © Walt Disney Pictures / Marvel Studios / Screen Queensland.

Jedna odpowiedź - Dodaj komentarz

Odpowiedz