Zapowiedziano „Diablo IV” i „Overwatch 2”, są zwiastuny z dubbingiem!

Podczas rozpoczętej dzisiaj imprezy BlizzCon, firma Blizzard Entertainment potwierdziła to, o czym ptaszki ćwierkały już od pewnego czasu: długo wyczekiwana gra Diablo IV powstaje, a do jej premiery jest już bliżej niż dalej. W Internecie pojawił się dziewięciominutowy animowany zwiastun fabularny oraz trzyminutowy zwiastun rozgrywki – ten pierwszy udostępniony został z polskim dubbingiem, w którym usłyszeć można m.in. Pawła Ciołkosza i Roberta Jarocińskiego.

Gra będzie stanowiła kontynuację wydanego w 2012 roku Diablo III, a główną przeciwniczką będzie demon Lilith. Pod względem klimatu gra ma wrócić do korzeni serii, mając być odsłoną bardziej mroczną niż kolorowa „trójka”. Gracze ponownie wcielić będą mogli się w przedstawiciela jednej z klas, w tym m.in. barbarzyńcę, czarodzieja i druida. Data premiery nie została jeszcze ujawniona, jednak gra ma trafić na komputery osobiste i konsole PlayStation 4 i Xbox One. Pozwala to przypuszczać, że Diablo IV zadebiutuje w ciągu najbliższego roku, bowiem w okolicach listopada 2020 na rynku pojawią się już konsolwe nowej generacji – PlayStation i Xbox Scarlett.

W trakcie tej samej imprezy zapowiedziano również Overwatch 2, czyli kontynuację przebojowego Overwatch. Gra ma być mocno zintegrowana z częścią pierwszą, wprowadzi nowe postacie oraz fabularne misje. W Internecie opublikowano zwiastun fabularny oraz zwiastun rozgrywki – oba z polskim dubbingiem, w którym usłyszeć można aktorów głosowych dobrze znanych z części pierwszej.

Odpowiedz